Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Vietoj kavos – geriamas kolagenas arba grožis ir energija iš rytų

Reading Time: 4 minutes

Prisipažinsiu, kai kitos blogerės dalindavosi savo patirtimi išbandžiusios firmų dovanotus produktus (ir dažniausiai girdamos, kokie jie nuostabūs:D… Aha… Visi…100:D…su klaikiomis sudėtimis…), aš visada šiek tiek pavydėjau. Nu, galvodavau, kodėl maaaan niekas nieko neduoda dykai pabandyt:D (arba siūlo tai, ko aš visai nenoriu bandyti:D), matyt, kažkokia nevykusi aš blogerė (gal ne veltui ir nepriėmė į Lietuvos blogerių FB grupę:))…

Taiva…kai vieną dieną sulaukiau žinutės iš Japoniškų produktų su pasiūlymu išbandyti Dr. Ohhira geriamą kolageną, pagalvojau, aaafiget:D, aš tikra BLOGERĖ!:)))

stockfresh_1270202_boxing-gloves-business-woman-angry_sizeXS

Juokas juokais, bet tikrai buvo labai smagu pasijusti kažkokia a la įvertinta, tik va tas produktas… Geriamas kolagenas…

Buvau kažką apie jį girdėjusi, bet galvojau, kad čia kažkokia kosminė nesąmonė. Kaip galima gerti kolageną?

Faktas, kad čia „chimičkė“…

Atrašiau jiems, kad atsiųstų man produktų sudėtis, neva, pagalvosiu, ką daryti (atseit vaidinau sunkiai prieinamą:D). Gavusi sudėtis (kurios šiaip jau yra ir internete, tik aš, kaip jau minėjau, vaidinau baisiai svarbią), nusiunčiau jas mamai. Mano mama dirba farmakotechnike daaaug metų, gal kokį 100…ok, ne 100, bet tikrai daug, taigi, apie tokius dalykus tikrai puikiai nusimano. Taiva, nusiunčiau aš jai aprašymus ir nekantriai laukiau verdikto…

Waiting-For-Mr-Right-bits-and-pieces-2636274-320-480

Bandyt ar nebandyt, štai kur klausimas?!

Perskaičiusi laišką, mama paskambino ir sako: čia TAU duoda? DYKAI? Pabandyt? Tik IMK greičiau, kol neapsigalvojo:D! To man ir užteko.

Parašiau Japoniškiems produktams, kad noooriu pabandyti ir jau po kelių dienų gavau dovanėlę. Ir dar kokią! Ne tik rekomenduojamą kursą, bet ir dar vieną papildomą pakuotę kolageno ir prebiotikų masės (nes sužinoję, kad netrukus skrisiu į JAV, jie nusprendė, kad man tikrai reikės papildomos pagalbos skrydžio metu ir šiaip, pakeitus maistą, laiko zoną ir pan.).

1931088_1682224488727021_6668912395165391794_n

Žodžiu, gavau ir iškart puoliau bandyti.

Įkaliau pirmą miniatiūrinį buteliuką (20 ml).

kolagen_drink_ob_www_500x500

Skonis  liuks, kvapas liuks, poveikis..?

Nežinau:)).

Bet netrukus pajutau ir jį.

Tuo metu (kiek daugiau nei prieš mėnesį) kaip tik ruošėmės IKONA.TV startui…Kadangi aš esu atsakinga ne tik už IKONA.TV grožio skiltį, bet ir šiek tiek daugiau…, tai darbo, streso ir nemigo naktų buvo tikrai nemažai. Ir žinot, ką aš pajutau išgėrus tą mažuliuką kolageno buteliuką? Didžiulę energiją. Pamenu, kaip 3 val. ryto, rašydama straipsnį, stebėjausi, iš kur pas mane tiek jėgų ir proto aiškumo:))). Rimtai!

woman_brain

Netgi peržiūrėjau dar kartą sudėtį, galvoju, gal ten kokios amfos privaryta:D. Nu bet ne…viskas natūralu, saugu ir veikia (greičiausiai tai kofermento Q10 poveikis)! Taiva, ką man tikrai „davė“ tas geriamas kolagenas – daug energijos ir koncentracijos.

Sakoma, jog pagrindinė kolageno funkcija – gerinti odos, plaukų, nagų…ragų būklę, bet aš to nepajutau. Nei išgėrus pirmą buteliuką, nei sugėrus visą kursą. Kita vertus, nelabai aš tais „ragais“ ir skundžiuosi. Neturiu didelių problemų nei su oda, nei su plaukais, nei su nagais. Gal ir normalu, kad nepastebėjau kažkokio kosminio pokyčio. Vitaminų ar papildų poveikio odai mes dažniausiai irgi nejaučiame, bet tai nereiškia, kad jie neveikia.

Žodžiu, man tos mažulytės energijos bombos labai patiko. Ir aš kursą kartosiu! Pati. Už savo pinigus:D. Ir dar dovanosiu draugėms (kas, beje, yra labai gera dovana). Manau, jog tai ir yra pats geriausias produkto įvertinimas!

Sprendžiant vien iš savo patirties, geriamą kolageną siūlau išbandyti toms, kurioms truputį trūksta energijos, kurios daug ir sunkiai dirba arba toms, kurioms tiesiog reikia pastiprinti organizmą. Ir tai tikrai geriau energizuoja nei kava:).

Štai ir viskas. Iš manęs geriamas kolagenas neabejotinai gauna 10 balų! Man jis puikiai veikė ir padėjo išgyventi gan sunkų laikotarpį.

Aiiii…ir, kaip minėjau, Japoniški produktai atsiuntė man dar ir prebiotikų masės, kurią ypač rekomendavo naudoti skrydžio metu. Taip mes ir darėme. Visi. Nežinau, ar tai buvo prebiotikų įtaka, ar tiesiog sutapimas, bet ši kelionė buvo vienas iš tų retų atvejų, kai aš neperšalau dėl temperatūros pokyčių. Šalta, šilta, šalta, šilta, kondicionierius šaldo, kondicionierius šildo… Kondicionieriams aš esu „alergiška“:), bet šį kartą išsisukau idealiai. Likę mano keliautojai taip pat.

Taigi, nežinau, kas veikia? Kolagenas? Prebiotikai? Ar placebo efektas? Bet man jis veikia. Ir veikia tobulai:).

Būkite gražios, sveikos ir energingos…be kavos:).

P.S. Aš bandžiau Dr. Ohhira geriamą kolageną ir prebiotinę masę, kurią į Lietuvą įveža www.sveikivisi.lt, jų FB puslapis yra čia https://www.facebook.com/japoniskiproduktai

Ir dar P.P.S. Jei kažkuri taip pat išbandėtė geriamą kolageną, pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose. Labai įdomu, koks poveikis buvo Jums.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės