Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Dior Lip Sugar Scrub lūpų šveitiklis-balzamas
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

TOP lūpų priežiūros priemonė, arba viskas apie Dior Lip Sugar Scrub

By Posted on 19
Reading Time: 3 minutes

Šiandien nusprendžiau, kad aš tikra menininkė:D. Galiu bandyt rašyti straipsnį mėnesių mėnesiais ir nieko… o kartais va tik šast, geri arbatą ir nei iš šio, nei iš to imi visai lengvai rašyt. Turbūt todėl aš niekad nebūsiu TA tikroji tinklaraštininkė, kuri nuolat bando ir rašo apie produktus. Man reikia laiko, noro, mūzos ir tikrai gero produkto, kurį rekomenduoti norisi dėl to, kad norisi, o ne dėl to, kad kažkas padovanojo ar užsakė reklamą.

Dior Lip Sugar Scrub lūpų šveitiklis-balzamas pas mane atkeliavo kaip kvietimas į renginį. Kadangi nesu didelė didelių ženklų gerbėja, plius, vengiu testuojančių su gyvūnais kompanijų (tiksliau, laikausi 80/20 taisyklės, kuri reiškia, kad 80 % mano kosmetinės sudaro tikrai neblogų sudėčių ir netestuojančių su gyvūnais kompanijų produktai, o 20 % aš esu palikusi pasileidimui), pliuuus, turiu / -ėjau įsitikinimą, kad dideli ženklai nesirūpina produktų sudėtimis, taigi, gavusi šį Dior šveitiklį-balzamą, aišku, reagavau, kaip visada, skeptiškai. Su išankstiniu nusistatymu, kad nieko gero nebus, ėmiausi tirti jo sudėtį, bet… šiek tiek piktdžiugišką šypseną netrukus ėmė keisti nuostaba. Nepaisant to, kad dauguma ingredientų skamba siaubingai, patikrinus juos visus Ewg.org svetainėje, nieko blogo neradau. Vertinant pagal kenksmingumą beveik visi (maždaug 98 %) ingredientai vertinami 1 (iš 10) balu, o tai yra wow. Taigi, mano įsitikinimas, kad dideliems ženklams absoliučiai vienodai ingredientų saugumas, visiškai subliuško. Šio šveitiklio-balzamo sudėtis – puiki. 1:0 Dior naudai.

Nuotr. Povilas Vaketis

Man jau pasidarė įdomiau…

Mano lūpos žiauriai pretenzingos. Jos beveik visada sausos ir šerpetotos, todėl šiaip jau šveitiklį man reikėtų naudoti dažniau, bet bėda ta, kad aš net balzamą dažnai pamirštu arba pametu, tai ką jau kalbėti apie lūpų šveitiklį… Be to, kiek esu bandžiusi šveitiklių, nebaisiai jie man ir patikdavo. Tai per grubus, tai sausinantis lūpas, tai tiesiog nepatogus naudoti, nu bet šitas Dior Lip Sugar ScrubNu aš labai nenoriu girti (dėl to ilgai net nerašiau šio straipsnio:D), bet jis nerealus. Šveičia labai labai švelniai, bet šveičia, o ištirpęs (!) cukriukas (aišku, susimaišęs su kitais ingredientais) tobulų tobuliausiai drėkina ir minkština lūpas. Ir dar, jis labai skaniai saldžiai kvepia ir turi švelnutėlį rožinį atspalvį, todėl suteikia lūpoms natūralaus rausvumo (pagal mane ir putlumo, bet gal man vaidenasi:D). Balzamas yra pakankamai riebus, bet ne iš tų tokių visai jau riebalų, ant lūpų laikosi puikiai, todėl dažnai braukalioti visai nereikia (apskritai jis naudojasi super taupiai). Žodžiu, tiek kaip šveitiklis, tiek kaip balzamas jis veikia nepriekaištingai. Nu tikrai labai geras daiktas, todėl 2:0 Dior naudai.

Nuotr. Povilas Vaketis

Na, o kad jau taip visai sausai negaučiau į kaulus, tai dar kartą priminsiu, kad Dior, deja, yra testuojančių su gyvūnais kompanijų sąraše. Nepaisant to, kad Lietuvoje mes naudojame netestuotus produktus, tas pats Dior Kinijoje to negarantuoja arba tiksliau, turi garantuoti priešingai, taigi, 2:1 vis dar Dior naudai, bet jau su labai riebiu minusu.

Na, bet jeigu tai nėra kliūtis, arba, jeigu, kaip aš, turite įsivedusios 80/20 taisyklę, tai šis šveitiklis yra išties vertas dėmesio. Ypač artėjant žiemai. Iš visų mano bandytų lūpų šveitiklių, šis vienareikšmiškai yra pats pats geriausias, o nemaža kaina įpareigoja nežioplinėti ir labiau save kontroliuoti, kad nepamesimestų:D (šiokia tokia prevencinė priemonė išsitaškėlėms:D)

Nuotr. Povilas Vaketis

P. S. Kažkada buvau sau davusi žodį, kad akivaizdžiai testuojančių kompanijų produktai niekada neatsidurs mano mėgstamiausių sąraše ir tinklaraštyje, todėl nepaisant to, kad Dior Lip Sugar Scrub šveitiklis-balzamas man iškart labai patiko, ilgai dvejojau, ar sulaužyti pažadą sau pačiai ir rašyti šį straipsnį. Vis dėlto, aš jį naudoju ir labai mėgstu, todėl nusprendžiau, kad nevaidinsiu, jog esu šventa, nes tokia nesu ir… pasisakysiu Jūsų teismui:), bet tai nereiškia, kad mano 80/20 taisyklės proporcijos keičiasi. Nu va, pasiteisinau, nes vis tiek mano mielasis fotografas Povilas viską užfiksavo. Reik pasisakyt visiems, kol nepradėjo šantažuoti:D.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės