Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Tai kodėl tos prancūzės nestorėja, arba mano kova su celiulitu? - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Tai kodėl tos prancūzės nestorėja, arba mano kova su celiulitu?

Reading Time: 4 minutes

Yra tokia garsi knyga Kodėl prancūzės nestorėja, kurioje rašoma, jog dailią figūrą prancūzės išlaiko dėl tinkamų valgymo įpročių, meilės maistui, valgymo ritualui ir, aišku, sau. Nė velnio! Kaip juokavome su Beauty Peak salono kosmetologe Viktorija, prancūzės nestorėja dėl to, kad vietoje pietų renkasi pačių prancūzų išrastą tinginių masažą su LPG aparatu. Aišku, juokauju, galbūt jos iš tiesų turi ypatingą valgymo kultūrą ir specialius ritualus, bet kas nuneigs, jog masažiukas LPG aparatu yra dalis to ritualo. Na, o jei jau LPG tinka prancūzėms, tai faktas, kad tinka ir mums:D, tik ar veikia?


Bet prieš tai…

Celiulitas mane užkniso juodai. Per šiuos metus jis dar labiau įsijautė ir patogiai apsigyveno ant mano šlaunų. Aišku, aš pati kalta, sėdžiu per dienų dienas kaip tortas ir sėkmingai jį auginu, na, bet prieš kelionę jau reikėjo kažko imtis. Nusprendžiau, kad viskas, gana man čia tų pažadų, kad nuo rytojaus, nuo kitos savaitės, kai bus daugiau pinigų, kai atšils, kai atšals, kai laimėsim Euroviziją… žodžiu, niekada. Pasiryžau ir gana. Pasirinkau Beauty Peak saloną dėl absoliučiai subjektyvių priežasčių: man labai patogi salono lokacija ir jau šiek tiek pažinojau jo vadovę bei darbuotojus (filmavome kelis ikona.tv reportažus). Taigi, pasiryžau, pasiskaičiavau, apraudojau eurus (nes vis dėlto procedūrų kaina ne keli eurai), užsiregistravau ir startavau. Nuvažiavau pasiryžusi atlaikyti 6 procedūras, nes Beauty Peak svetainėje rašoma, jog būtent tiek kartų reikia, kad būtų pastebimas minimalus rezultatas (optimaliam rezultatui rekomenduojama 10). Nuvažiavusi į pirmą procedūrą žiauriai nustebau. Pasirodo, tai, kad aš nusprendžiau investuoti į savo užpakalį, visai nereiškia, kad taip ir bus. Kosmetologė Viktorija manęs tieeeek visko išklausinėjo, kad aš jau buvau praradusi viltį atsigulti ant to masažinio stalo. Kokios ligos kamuoja, kaip dažnai pasireiškia, kas jas paskatina ir t.t., ir pan. Tiek klausimų, diskusijų, abejonių ir papildomų parašų, patvirtinančių, kad TAIP, aš esu sveiko proto žmogus ir žinau, kur lendu, kad jau tikrai buvau suabejojusi ar man kas nors darys tą procedūrą:D. O jei rimtai, tai diskusija kilo dėl mano ligos psoriazės, kurią lipomasažai gali suaktyvinti, net jeigu ji šiuo metu ramiai sau ilsisi. Vis dėlto, po ilgų įtikinėjimų, Viktorija sutiko duoti man žiauriai fainą katės kostiumą, kurį būtina dėvėti per procedūras ir pagaliau įjungė aparatą.

Kadangi mano oda labai jautri, linkusi į kraujosrūvas ir šiaip lepi, Viktorija pradėjo nuo šiek tiek silpnesnio masažo. Iškart sakau, kad procedūra absoliučiai neskausminga, netgi priešingai, maloni ir šiek tiek kutenanti. Guli, plepi ir tirpdai riebalus. Iš to, kad daugiausia braukymų jaučiau ant klubų, supratau, kad pirmiausiai greibiamasi šalinti jojiko kelnes. Pragulėjau tą valandėlę (beveik) ir persirenginėdama jau puoliau apsžiūrinėti, ar jau done, ar jau be celiulito:D. Aišku, celiulitas niekur nedingo, bet oda jau po pirmos procedūros tapo geroookai švelnenė. Sutarėme su Viktorija, kad dabar aš stebėsiu, kas bus. Ar nepabus mano psoriazė, ar neatsiras kažkokių kraujosrūvų ir pan. Neatsirado, bet porą dienų jaučiausi įdomiai. Na, žinot, kaip po sporto. Ne tai, kad skaudėtų kažką išoriškai, bet grynai iš vidaus, raumenukus (kurių nelabai pas mane ir yra:D). Šiaip neatsirado nei papildomų mėlynių, nei kraujosrūvų, nieko, užtat kojos buvo labai labai švelnios ir tarsi jau stangresnės (gal čia tik mano vaizduotė:D).

Be didesnių nesklandumų va taip va aš atsimasažavau iki šeštos procedūros, bet tokio rezultato, kokį jaučiau ir mačiau po pirmojo karto, jau nebejutau. Nusprendžiau, kad vis dėl to varysiu iki galo (iki 10 procedūrų). Ar taip, ar taip JAU išleidau užpakaliui krūvą pinigų:D, tai keli papildomi kartai, nieko nepakeis. Taigi, užsirašiau dar keturiems kartams. Šeštadienį buvo paskutinė procedūra ir štai mano apibendrinimas:


1. Procedūra rimtesnė, nei atrodo iš pirmo karto (dėl to Viktorijai ir kilo tiek klausimų, bei abejonių).

2. Ji visiškai neskausminga (nors šiaip jau skausmui aš nepakanti), o masažo stiprumas reguliuojamas.

3. Nedarykite mano klaidos ir klausykite kosmetologės. Masažus rekomenduojama atlikti labai intensyviai, kas porą dienų, todėl nebandykite dirbtinai ištempti malonumo, o geriau pavarykit atsakingai kas antrą dieną. Gali būti, kad pradžioje mano rezultatas ir nebuvo toks greitas, nes aš vaikščiojau tik kartą per savaitę ir tik pabaigoje ėjau dažniau.

4. Procedūros kaina priklauso nuo to, kiek kartų žadat eiti. Aš žadėjau eiti 6, bet nenorėjau mokėti už viską iš karto, todėl pradžioje mokėjau po 46 Eur už vieną kartą, o vėliau, kai nusprendėm, kad eisiu visus 10, man tiesiog permoką išminusavo ir toliau mokėjau po 40 Eur, žodžiu, iš viso į užpakalį sukišau 400 Eur:D.

5. Rezultatas:

PRIEŠ

PO

Nuraminsiu, celiulitą aš vis dar turiu:D, bet jis akivaizdžiai daug mažesnis. Kojos yra gerokai stangresnės, lygesnės, toks vaizdas, kad oda labai labai atsigavo ir atjaunėjo. Man labai keista ir gaila, kad nuotraukose to nesimato:D, nes realiai rezultatą aš jaučiu kur kas geresnį, nei atrodo. Tiesą sakant, žiūrėdama į šias nuotraukas aš išvis nelabai matau rezultato:D, nematau net celiulito:D, bet… ką aš žinau, teks tikėti mano žodžiu. Labiausiai pokyčiai jaučiasi ties klubais, kur ir būna tos vadinamos jojiko kelnės. Po masažų aš gerokai lengviau įsliuogiu į savo siauruosius džinsus ir kai einu, tariamų jojiko kelnių nebesimato! Nesu tikra, ar teisingai išsimatavau, bet pagal mane, ties klubais ir šlaunimis man nusimasažavo po 1 cm (nors nuotraukoj PO klaidingai atrodo, kad cm net padaugėjo:D), užpakalis šiek tiek pakilo:D (nuotraukose tikrai tai matosi, tik PO vienas žandas kažkur dingo:D), o kai sėdžiu užkėlus koją ant kojos, duobelių beveik nebesimato. Žodžiu, LPG nepanaikina 100 proc. celiulito, bent jau po 10 kartų, bet tikrai jį labai puikiai sumažina.

Ar verta eiti? Žinoma, taip. Net ne dėl celiulito:D, tiesiog nerealiai gera pabėgti nuo darbų, vaikų, vyrų, gulėti, plepėti, gražėti ir jausti, kad bent kažką darai dėl savęs. Aišku, tai ne sportas ir jo niekad nepakeis, bet tokiom tinginėm kaip aš, gera žinoti, kad bent jau kažką DARAI:D. Kas čia žino, gal tai pirmas žingsnis į normalų sportą:D?

P. S. Nuoširdžiai dėkoju Beauty Peak kosmetologei Viktorijai, už rūpestį, šilumą ir nekomercinį požiūrį į klientą! Aš dar sugrįšiu:D.

P. P. S. Ir taip, kūdos moteriškės irgi turi celiulitą, nes… tingi, sėdi, nesportuoja, valgo saldumynus ir šiaip… yra moteriškos giminės.:D

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės