Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Susigadinau antakius - ką daryti? - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Susigadinau antakius – ką daryti?

Reading Time: 5 minutes

Apie tai, kad antakiai – labai svarbi veido detalė prirašyta daugybė straipsnių, todėl nesikartosiu. Užtenka tik pažvelgti į žemiau esančias nuotraukas, kad įsitikintume: be antakių atrodytume tikrai keistai:).

image

Taip pat keistai, juokingai, rūsčiai, senesnės nei iš tiesų esame ar nuolat nustebusios atrodome jei antakiai yra sutvarkyti netinkamai (tiksliau, sugadinti). Netinkama antakių forma ir spalva iš tiesų labai keičia veido bruožus, o kartais net paverčia moteris karikatūromis.

image

Gera žinia ta, kad jei skaitai šį straipsnį, vadinasi apie savo antakius galvoji ir greičiausiai jie arba jau yra tobuli, arba greitai bus:). Taip, taip, dar viena gera žinia yra ta, kad nieko nėra nepataisomo (beveik nieko:)) ir net labiausiai sugadintus antakius galima sutvarkyti. Patikėkit, savo akimis mačiau tikrai įdomių ir, atrodė, beviltiškų variantų, bet…po kelių mėnesių vietoj juodų siūlelių antakių vietoje jau mačiau gerokai platesnius, normalius antakius. Be to, ir pati vis dar “lopau” skylę viename antakyje, todėl žinau, kad svarbiausia norint atsiauginti ir susitvarkyti antakius yra:

1) kantrybė,

2) pastovumas,

3) geras (bet tikrai geras) meistras.


Kantrybės reikės tikrai daug, todėl jei jau pasiryžai susigrąžinti gražius antakius, nusiteik, kad mažiausiai kelis mėnesius negalėsi kišti prie jų nagų. Žinoma, minimaliai susitvarkyti ir pasidažyti antakius galima ir net reikia, tačiau jokio rimto plaukelių pešiojimo…Teks leisti jiems laisvai ir nevaržomai augti, nors pripažįstu, kad auga jie labai įdomiai: dažniausiai ne ten, kur reikia, ir ne taip, kaip reikia, bet…nusiteik tam ir lauk:). Antakių plaukeliai auga lėtai, todėl gali būti, kad reikės laukti metus ar net du, bet juk tikrai verta…Metai bėga greit, net nepajusi kaip galėsi džiaugtis tobulais antakiais. Man pačiai antakių “skylė” pildosi jau beveik penktas mėnuo, bet šviesą tunelio gale matau:), todėl drąsiai galiu tvirtinti – jie tikrai AUGA!


Antakių plaukeliai mėgsta dar vieną dorybę – pastovumą:). Norint atsiauginti antakius reikės juos bent kelis mėnesius kasdien prižiūrėti ir lepinti masažu bei tepti vienu iš žemiau nurodytų produktų.

1) Ricinos aliejus – viena iš efektyviausių priemonių, skatinančių plaukelių augimą. Jame daug proteinų, vitaminų, antioksidantų ir dar velniai žino ko, bet turbūt mums tai nelabai aktualu, svarbiausia, kad jis veikia, o kiek ten ir kokių vertingų medžiagų jame plaukioja, tegu aiškinasi mokslininkai:). Kaip naudoti? Patepti ricinos aliejumi suvilgytais vatos pagaliukais antakius, švelniai 2-3 min. juos pamasažuoti, palikti bent 30 min. (geriausia nakčiai) ramybėje, o ryte (ar po 30 min.) nuplauti vėsiu vandeniu ar nuvalyti kosmetiniu pieneliu.

2) Kokosų aliejus – taip pat pilnas vitaminų ir proteinų. Sakoma, kad jis ne tik skatina plaukelių augimą, bet ir juos šiek tiek patamsina. Prieš tepant aliejumi antakius, jį reikia sušildyti (šyla tiesiog ant pirštų) ir tada įtrinti į antakius. Įtrynus, švelniai pamasažuoti ir palikti per naktį.

3) Alyvuogių aliejus skatina plaukelių augimą ir juos tamsina. Tepti reiktų šiltu aliejumi ir masažuoti šiek tiek ilgiau, apie 5 min.(žodžiu, per reklamą:)), palikti per naktį.

4) Svogūnų sultys. Nemėgstu svogūnų, bet jų sultys ne tik greitina plaukelių augimą, bet ir stiprina plauko folikulus, taigi antakiams labai naudinga sutrinti 1 mažą svogūniuką iki sulčių, įmasažuoti (5 min.) jas į antakius, leisti išdžiūti ir nuplauti šaltu vandeniu. Už kvapą neatsakau:).

5) Kiaušinio trynys (kuo toliau, tuo įdomesni produktai:)) – geras proteino šaltinis, todėl padeda auginti sveikesnius ir vešlesnius antakius. Kaip naudoti? Atskirti kiaušinio trynį nuo baltymo, suplakti iki kreminės konsistencijos, vatos pagaliuku užtepti ant antakių ir palaikius 15-20 min., nuplauti šaltu vandeniu. Naudoti 1-2 kartus per savaitę.

6) Vaistinė ožragė (kadangi pirmą kartą išgirdau apie tokį augalą, tai pasidomėjau juo ir įmetu tokioms pačioms “nežiniukėms” nuorodą apie šį naudingą augalą, gal kas nors netyčia augina:) http://goo.gl/nsEULb). Pasirodo, kad 1 šaukštelį šių sėklų 5 val. pamirkius vandenyje, vėliau sutrynus iki pastos, užtepus ant antakių ir palikus per naktį, jau po dviejų mėnesių bus galima džiaugtis ne tik ataugusiais, bet ir sveikesniais antakiais.Tiesa, procedūrą reiktų kartoti 2-3 kartus per savaitę.

7) Alijošius labai puikus ne tik dėl to, kad skatina plaukelių augimą, bet ir dėl to, kad labai gerai drėkina aplink antakius esančią odą (man atrodo, čia net didesnis jo privalumas:)). Tereikia išspausti alijošiaus ekstrakto, patepti juo antakius ir po 30 min. nuplauti vėsiu vandeniu.

8) Citrina. Taip, taip, įsispaudžiat citrinos į arbatą arba vandenį ir dar porą griežinėlių užsidedate ant antakių. Palaikote juos 15-20 min. ir nuplaunate šiltu vandeniu. Tik po tokios procedūros 2 val. venkite tiesioginių saulės spindulių, nebent jūsų tikslas būtų natūraliai išsibalinti antakius:).

9) Pienas – maitina plaukelių šaknis, todėl taip pat tinka antakių “rekonstrukcijai”. Tiesiog pamirkykite vatos diskelius piene, patepkite jais antakius, leiskite išdžiūti ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Štai ir keli antakių augimą skatinantys produktai. Be to, reiktų nepamiršti ir valgyti sveiką ir įvairų maistą, kuriame yra vitaminų A (morkos, salotos, raudonoji paprika, sadžiosios bulvės), C (brokoliai, apelsinai, citrina, braškės) ir E (migdolai, špinatai, alyvuogės), nes šie vitaminai skatina plaukų augimą.

Žinoma, yra ir įvairiausių serumų, neva skatinančių antakių plaukelių augimą, tačiau aš jų bandžiusi nesu, todėl nė vieno rekomenduoti negaliu (jei kažkas bandėt ir padėjo, būtų smagu, kad pasidalintumėt).

Taip pat yra ir “stebuklingų lašiukų”, kurie iš tiesų skatina antakių augimą (įspūdingą rezultatą mačiau savo akimis), bet…realiai tie “stebuklingieji lašiukai” yra vaistai nuo glaukomos (akių ligos) ir plaukelių augimas yra pašalinis šių vaistų poveikis. Na, gražu tie vešlūs, tankūs antakiai, bet aš niekada dėl grožio nerizikuočiau savo sveikata…juk nežinia kokie dar pašaliniai poveikiai gali pasireikšti naudojant šiuos lašiukus…taigi ir aš pati, ir kitiems rekomenduoju naudoti tik paprastus ir natūralius produktus.


Na, ir paskutinis labai svarbus elementas tiek norint atsiauginti antakius, tiek po to juos prižiūrint – geras antakių meistras. Niekad “nesitvarkykit” antakių pačios (nebent jūs ir esat ta gera antakių meistrė), garantuotai išsipešiosit kreivai, tada taisysit, tada bandysit sulyginti abu antakius, tada dar pataisysit ir vualia…vietoj antakių liks siūlelis.

Taigi negailėkit kelių eurų meistrei! Ir negailėkit tų eurų gerai meistrei!

Jei lankotės pas meistrę, bet nesat patenkinta antakiais – keiskit meistrę.

Pasitikrinkite savo antakių linijas pagal šią tobulų antakių schemą:

image

Jei jūsų antakiai tvarkomi ne pagal šią schemą – keiskit meistrę.

Jei jūsų antakiai dažomi standartiškai juodai – keiskit meistrę.

Jei jūsų antakiai tvarkomi pagal vieną kurpalį, neatsižvelgiant į individualius jūsų bruožus – keiskit meistrę.

Jei jūsų antakiai pešiojami viršuje ir plaukeliai karpomi – keiskit meistrę.

Žodžiu, nepagailėkit pinigų ir laiko ieškant tikrai geros meistrės, kuri ne tik tobulai sutvarkys jau ataugusius antakius, bet ir parodys (nupieš:)) kaip jie turėtų atrodyti bei patars kaip greičiau atsiauginti plaukelius.

Sėkmės ir kantrybės!

P.S. Kartais problemų dėl antakių kyla dėl amžiaus, ligų ar tų ligų gydymo, todėl nelaukiant jų (tfu, tfu, tfu), siūlau profilaktiškai vis pastiprinti antakių plaukelius aukščiau nurodytais būdais ir produktais. Nepakenks:).

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės