Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Susigadinau antakius ir noriu ilgų blakstienų, ką daryti? II dalis - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Susigadinau antakius ir noriu ilgų blakstienų, ką daryti? II dalis

Reading Time: 5 minutes

Kažkada seniai seniai… parašiau straipsnį apie natūralius būdus, padedančius atsiauginti antakius ir užsiminiau apie specialius serumus, kurių tuo metu išbandžius nebuvau. Dabar jau išbandžiau, todėl pildau vargšų antakių temą ir rašau, ko gero, laukiamiausią šių metų straipsnį (sprendžiant iš žinučių kiekio:)) apie Revitalash produktus.

Pradėkim prisipažinimu, kad nė vieno iš tų mano pačios aprašytų natūralių būdų aš nebandžiau. Tiksliau, bandžiau, bet pasitepliojusi porą dienų vis apsigalvodavau (pamiršdavau:)) ir numesdavau. Plius, jei atvirai, kad ir kaip stengčiausi naudoti maksimaliai sveikus ir ekologiškesnius kosmetikos produktus, į kai kuriuos dalykėlius aš žiūriu gan skeptiškai arba tiesiog tingiu laukti rezultato. Taip, kantrybe aš nepasižymiu, todėl, dažnai renkuosi čia ir dabar, negu ten ir po 10 metų. O kur dar patogumas ir visi kiti niuansai…

Žodžiu, tinginė tingėjo dirbti, bet gražių antakių vis tiek norėjo.

Tiesa, antakiais aš ne taip jau baisiai ir skundžiausi. Jie buvo. Ir buvo visai apynormaliai, tik plaukeliai silpnoki, ploni ir viename antakyje žiojėjo skylė. Taigi, iki galo jais patenkinta nebuvau ir labai norėjau išbandyti tuos specialius serumus ir pažiūrėti ar tikrai jie veikia. Radau Kosmetikosdnr.lt puslapyje labai gerą tyrimą, apie ne / veikiančius produktus, daugiau pasidomėjau Revitalash (nes jau buvau girdėjusi daug gerų atsiliepimų) ir… beliko susitaikyti su ta mintim, kad tas mažuliukas, 3 ml produktukas kainuoja ne tiek jau mažai, plius, jį nelabai patogiai reikia siųstis iš užsienio (o nepatogumo aš vengiu:D). Taip va prabėgo kažkiek laiko ir staiga, kai jau nusprendžiau, kad atėjo laikas investuoti į savo antakį:), pamačiau, kad Revitalash atėjo į Lietuvą!

Supratau, kad tai ženklas:D ir man reikia bandyti DABAR.

Revitalash atstovai išvis pasirodė kažkokie kosminiai (gerąja prasme) ir atsiuntė ne tik priemonę antakiams, bet ir kitus savo produktus, plius, pridėjo smagią staigmenėlę (kurią matėt išpakuojant dėžę) ir labai gražiai viską supakavo (pakuočių vergę papirko iškart:)).

Taigi, bandymams gavau: antakių kondicionierių-serumą, antakių žele (Soft Brown ir Dark Brown spalvas), blakstienų kondicionierių, blakstienų bazę (angl. Primer), blakstienų tušą ir akių pieštuką (pravodkę).

Kaip visada, toms, kas tingi skaityti toliau, iškart sakau: OMG, kokio gerumo priemonės. Absoliučiai visi produktai man padarė nerealų įspūdį. Aišku, vieni jų paprastesni ir tiesiog kokybiški, kiti – ne tai, kad tiesiog kokybiški, o vienareikšmiškai MUST mūsų kosmetinėje.

Pradedame nuo tų gerųjų, kurie man labai patiko, labai kokybiški, bet negaliu pasakyti, kad dabar griūkit mirkit ir šiandien nusipirkit:D. Rytoj jau galit:D.

Tokie produktai yra šie:


Blakstienų tušas

Revitalash tušo šepetėlis toks mielai senoviškas ir neįmantrus, kam patinka tie visi naujoviški guminiai išriestainiai, tai Revitalash to negausit, bet… ir nereikia:D. Tušas puikiai, gražiai padažo, ilgai išlieka ir idealiai ilgina. Aš gal prikibčiau prie tankinimo, nes tikrai esu bandžius tankinančių labiau, bet šiaip jau tušas tikrai puikus. Aš gavau juodą ir tamsiai rudą, tai vienareikšmiškai balsuočiau už rudą. Nerealiai graži spalva!!! Tokia sodri, tamsi, bet ne juoda. Nu tikrai super, ypač blondinėms:).


Akių pieštukas

Tai dar vienas tikrai kokybiškas ir puikus produktas. Nei per kietas, nei per minkštas, labai gerai atlieka savo darbą, ilgai ir gerai (gal net per gerai:D) išlieka, ruda spalva irgi absoliučiai tobula. Žodžiu, viskas su tuo produktu net labai liuks, bet argumentų, kodėl jis iškart turėtų atsidurti jūsų kosmetinėje nerandu. Tiesiog labai puikus pieštukas, kurį verta turėti.


Blakstienų bazė

Tikrai specifinis produktas. Atrodo, kad jos nereikia tol, kol nepabandai:D. Revitalash bazė yra tokios keistos, mėlynos spalvos. Nežinau kodėl. Galbūt ta mėlyna maksimaliai išryškina tušo spalvą ar ką, žodžiu, čia garsiai mąstau, tiksliai tikrai nežinau. Šiaip bazė irgi puiki ir blakstienos padažytos PO bazės atrodo gerokai tankesnės (todėl bazė + tušas idealus Revitalash derinys).


Tai va, baigėm tuos geruosius ir pereiname prie OMG:D.

Blasktienų kondicionierius

Visų pirma, tai blakstienom aš visai nesiskundžiau. Jos normalaus ilgio, normalaus tankio ir normalaus riestumo, bet… kai panaudojau Revitalash… supratau, kad siaubas, kokios vargšės tos mano blakstienos:D. Kaaaip jos sustiprėjo, pailgėjo ir patankėjo. Kaip vėduoklė kokia išsiskleidė. Tiesa, patepus porą savaičių jau buvau suabejojus, kad kažkas atsitiks, nes atrodė, lyg nieko nevyktų, bet tada… kažkaip BAC. Žodžiu, blakstienos laaabai atsigavo. Labai labai rekomenduoju toms, kurioms reikia susigrąžinti blakstienas po priauginimo, vyresnėms moterims (dar vyresnėms už mane:D) ar šiaip iš prigimties negalinčioms džiaugtis superinėmis blakstienomis. Beje, 2018 m. fake blakstienos bus ant milžiniškos bangos, tai jei norėsit būti super madingos, galit pradėti dirbt ant blakstienų jau dabar:D.


Antakių kondicionierius

Iškart pasakau, kad, deja, mano antakio skylės jis kol kas dar neužlopė (manau, kad ten kažkoks senų laikų randas), bet… šalia priaugino tiek plaukelių, kad sušukavus, ji vis tiek pasislepia. Plius, plaukų priaugo pačiuose antakių galiukuose ir jie apskritai, kaip ir blakstienos, labai sustiprėjo. Aišku, labai vešliais antakiais aš vis dar negaliu pasigirti (dar ir nebaigiau naudoti visos pakuotės), bet progresas tikrai matomas ir nerealiai mane džiugina. Pasidažyti antakius dabar tapo daug daug lengviau ir greičiau. Nežinau, ar serumas ataugintų tuos visai visai plonus siūliukus, bet… geriau bandyti, nei numoti ranka. Vis dėlto, investuoti į šį produktą verta.


Antakių želė

Paskutinis produktas, kuris man labai netikėtai padarė milžinišką įspūdį – antakių želė. Nu, žinokit, nereali. Šitas stebuklas plaukelius ne tik gražiai sušukuoja ir nudažo, BET… iš kažkur iškapsto ir papildomų plaukelių:D. Nesuvokiu, kaip taip įmanoma, bet pasidažius antakiai atrodo daug tankesni. Nu labai labai gera želė, vienareikšmiškai, geriausias, kada nors mano bandytas tokio tipo produktas. Jei kas nors naudojat, būtinai būtinai išbandykit. Aš, kaip minėjau, gavau Soft Brown ir Dark Brown spalvas, tai man Soft Brown spalva tobula. Nei per šviesi, nei per tamsi, neturi jokio ryžumo, žodžiu, super. Dark Brown spalva man jau per tamsi, ji tinkamesnė brunetėms. Aiii… ir laikosi ji kaip prikalta. Jau man net norėtųsi, kad nusivalytų lengviau, kita vertus, vasarai, atostogoms ir maudynėms – absoliučiai tobula.


Sudėtys šių produktų tikrai normalios. Mano akys šiaip jau yra labai jautrios, todėl iš pradžių šiek tiek bijojau pradėti tepliotis, bet, žinokit, nieko neatsitiko. Nė vienas produktas nesukėlė nei alergijos, nei dirginimo. Produktai yra netestuoti su gyvūnais ir perkant juos, dalis lėšų keliauja ne pelno siekiančiai krūties vėžio tyrimo ir mokymo bendruomenei. Kas dar gali būti geriau?

Tai štai mano įspūdžiai apie Revitalash. Visi produktai yra be galo kokybiški ir tai matosi jau vien iš pakuočių: viskas tobulai užsisuka, nenusitrina, nesusibraižo, nu toks, žinot, jausmas, kai paimi ir žinai, kad laikai rankoje tikrai gerą daiktą. Mano nuoširdžiausios simpatijos ir drąsiausios šimtaprocentinės rekomendacijos. Ačiū, Revitalash, už produktus, už humoro jausmą ir už tai, kad atėjo pas mus:D.

Na ir rezultatas…

Žinau, kad norėjot nuotraukų PRIEŠ iš PO, bet to nebus:D. Kai kas (ne aš) prieš kelionę pravalė mano telefoną ir PRIEŠ nuotraukos tiesiog išgaravo. Turiu tik tokią nevykusią PO. Eilinį kartą teks manim pasitikėti, bet juk tuo ir grindžiami rimti santykiai:D.

Revitalash produktų galite įsigyti čia: Revitalash.lt, o jei turit klausimų, manau, drąsiai galit rašyti jiems ir Facebook’e.

Nuotraukos skolintos iš Revitalash, nes… tiesiog esu nevykus fotografė:D.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės