Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

30% skaistesnė oda? Ar tikrai?

Reading Time: 2 minutes

Kai per dvi dienas trečias žmogus paklausė apie veido šveitiklius, supratau, kad reikia kažką daryti:D. Tiksliau, reikia kažką parašyti, kad vėliau nebereikėtų visoms kartoti to paties, o užtektų tik nusiųsti straipsnio nuorodą:). Taigi, labai trumpai ir drūtai.

Rašydama apie 2016-tųjų TOP minėjau, jog paskutiniu metu buvau (ir esu) labai užsikabinusi ant veido šveitiklių. Bėda ta, kad dauguma jų užsieniniai, todėl, kai klausiat rekomendacijų, pasiūlymų skaičius labai sumažėja. Vis dėlto, yra toks vienas fainas šveitiklis ir čia, Lietuvoje, kuris man nuoširdžiai labai patinka, ir kurį galiu rekomenduoti drąsiau nei drąsiai. Tiesą sakant, šis šveitiklis per plauką neatsidūrė vietoj Tarte mano TOP sąraše (Tarte nugalėjo dėl įdomesnio dizaino ir patogumo:)), nes jis tikrai geras.

Ir tai yra Sensilis Skin Delight veido šveitiklis.

1. Jis yra neįkyriai kvapnus, labai švelnus ir neerzina net ir mano jautrios odos.

2. Jis geros (beveik puikios) sudėties (yra 2 ar 3 vidutinio saugumo ingredientai, bet visa kita puikiai).

3. Jis JUODAS (dėl anglies). Taigi, patenkina net ir tokių keistuolių, kaip aš, poreikius:D.

4. Jis veiksmingas, o rezultatas yra toks, kaip ir rašo aprašyme:) (kas būna labai retai). Šveitiklio gamintojai žada gaivią ir net 30% skaistesnę odą. Ir, žinokit, nu nemeluoja:D. Po naudojimo oda tikrai atrodo ir skaistesnė, ir lygesnė, ir gyvybingesnė. Aišku, % neišmatuosim:), bet… skaistumas / šviesumas tikrai matosi plika akimi.

Žodžiu, produktas tikrai liuks. Jei ne įdomesnis Tarte, Sensilis 100% būtų užėmęs jo vietą.

Taigi, jei kažkuri šiuo metu ieškote gero, veiksmingo ir įdomaus (juodo:)) šveitiklio, tai tikrai pabandykit Sensilis.

Beje, šveitiklio aprašyme rašoma, jog jo sudėtyje yra vitamino C ir E ir nors iš šveitiklio šių vitaminų mes tikrai gauname labai jau minimaliai:), bet kokiu atveju, pavasarį tiek vitaminas C, tiek vitaminas E yra laaaabai vertingi mūsų odai (daugiau apie tai galėsit paskaityti naujame IKONOS žurnale:)).

Dar daugiau apie šveitiklį galite pasiskaityti ČIA.

Ir pakartoju dar kartą, taip, jis tikrai labai fainas, tai nebeperklausinėkit to asmeninėm žinutėm:). Tie produktai, kurie man nepatinka, NIEKADA čia neatsidurs (nebent ir bus parašyta, kad š…), todėl tikrai nebereikia perklausti.

Nuotr. Pinterest.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės