Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Saulė, nuo jos saugantis maistas ir Vita Liberata naujiena
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Saulė, nuo jos saugantis maistas ir „Vita Liberata“ naujiena

Reading Time: 4 minutes

Praėjusią savaitę mane rimtai persekiojo informacija apie saulę, įdegį, UV spindulius, odos vėžį ir pan. Taip, gražiai įdegusio, rusvo kūno kultas niekur nesitraukia, tačiau džiugina tai, jog informacijos apie tykančius šio kulto pavojus vis daugėja, o specialistai net nebevynioja žodžių į vatą – saugus įdegis tiesiog neegzistuoja. Ir visai nesvarbu, ar deginsime bambas fantastiško grožio paplūdimy, ar super truper naujuose ir, neva, saugiuose (kas yra absoliuti nesąmonė) soliariumuose, rezultatas bus tas pats – mes kenksime savo odai, sveikatai ir tiesiog vaikščiosime peilio ašmenimis. Sakot, reikia gero apsauginio kremo? Taip, apsauginiai kremai, aišku, reikalingi, bet jie, kaip tie kontraceptikai, 100% apsaugos vis tiek negarantuoja… Taigi, vienintelis būdas iš tiesų apsaugoti odą nuo rimtų pažeidimų ir ligų – ne tik naudoti apsauginius kremus, bet ir maksimaliai vengti saulės. Žinau, skambu, kaip tragiškai neįdomi vidutinio amžiaus krizės ištikta moterėlė, nu bet taip jau yra.


Saulė pildo mūsų vitamino D atsargas, kelia nuotaiką, spartina medžiagų apykaitą ir tikrai padaro daug gerų darbų, bet, kaip sakoma, dykai būna tik sūris pelėkautuose, todėl pačias neatsargiausias savo gerbėjas, ji gali labai labai rimtai nubaust. Nepradėsiu dabar gąsdinti odos vėžio statistika (kuri iš tiesų vis labiau baugina), tačiau labai tikiuosi, kad mums visoms užtenka sąmoningumo ir proto pasisaugoti.

Taip pat tikiuosi, kad mums užtenka proto nesinaudoti ir naujai rinkoje pasirodžiusiais nelegaliais būdais įrusti. Daug apie šias naujienas nekalbėsiu, tik nuoširdžiai rekomenduoju – prieš gerdamos ar besileisdamos neaiškios sudėties, neregistruotus Lietuvoje preparatus, pasidomėkite jais daugiau. Aklai netikėkite kažkokiais neaiškios kilmės, nieko konkrečiai nepasakančiais skenuotais sertifikatais, nepasikliaukite ir viena bobutė sakė lygio kalbomis ar net žinomų žmonių rekomendacijomis. Būkite budrios, sąmoningos ir protingos ir nerizikuokite savo sveikata tiek be saiko besimėgaudamos saule, tiek ir bandydamos paruduoti be jos.

Geriau pasikliauti seniausiai žinomu ir legaliai vaistinėse pardavinėjamu beta karotenu (tiesa, pati nesu jo bandžiusi, todėl efekto tikrai nežinau), valgyti daug šviežių uogų, vaisių ir daržovių, kurios ne tik galimai suteikia odai natūraliai bronzinį atspalvį, bet ir saugo nuo saulės (t.y., špinatai, morkos, persikai, pomidorai, brokoliai (daugiausiai tai yra raudonos ir oranžinės spalvos vaisiai bei tamsiai žalios spalvos daržovės, kuriose yra karotenoidų, organizme virstančių vitaminu A), mėlynės, braškės, kiviai, ananasai (ir kiti vaisiai, kupini vitamino C), migdolai, moliūgų, saulėgrąžų sėklos (ir kitos sėklos bei riešutai, kuriuose gausu vitamino E)) arba tiesiog naudoti dirbtinio įdegio produktus. Būtent šį variantą aš ir renkuosi (aišku, kartu su atitinkamais maisto produktais:D).

Nuotr. Povilas Vaketis

Jau seniai esu ir žadu toliau būti Vita Liberata gerbėja. Pasitikiu šiuo ženklu tiek sudėčių, tiek kokybės klausimu. Nesakau, kad galiu galvą guldyti dėl kiekvieno jų produkto, aišku, negaliu, bet didžioji dauguma mano bandytų jų produktų yra daugiau nei puikūs.

Na, o šį kartą apie labai smagią Vita Liberata naujieną  – skaidrias Invisi putas (aš bandžiau Light-Medium spalvą). Jau nebesakysiu, kad tai geriausias kada nors mano bandytas Vita Liberata produktas, nes kiekvieną kartą išbandžius jų naujieną, man vis atrodo, kad va čia tai jau tas pats pats geriausias… iki kitos naujienos:D, bet šis produktas tikrai yra super. Smagu, kad Vita Liberata žengia koja kojon su mada ir pristato rinkai ne tik absoliučiai trendinius (skaidrūs įdegio produktai yra šios vasaros top), inovatyvius, bet ir saugius, bei veiksmingus produktus. Nesu ištyrusi absoliučiai visų savaiminio įdegio ženklų ir produktų, bet iš to, ką esu pastebėjusi, Vita Liberata sudėčių prasme vienareikšmiškai yra vienas iš pačių saugiausių ir geriausių ženklų visoje rinkoje. Invisi putos – ne išimtis. Produkto sudėtis tikrai yra puiki. Saugi, organiška ir sertifikuota (Ecocert). Net labai akylai peržiūrėjusi visus sudėties ingredientus, neradau nė vieno, dėl kurio reikėtų nerimauti, nebent jūs nesate melionų, ličių ar alavijų gerbėja (nes būtent jų esktraktai ir slypi sudėtyje).

Nuotr. Povilas Vaketis

Na, o kaip gi pats efektas? O efektas irgi puikus. Visų pirma, man labai patinka, kad produktas yra skaidrus (tiesiog šiaip, atrodo estetiškiau:D), labai greitai ir gerai geriasi, nepalieka jokio keisto jausmo ar kvapo ir… iš tiesų netepa drabužių, o tai jau yra miiiilžiniškas privalumas. Tiesą sakant, aš nebežinau, ar įmanoma išrasti dar ką nors tobuliau… bet, tikiu, kad Vita Liberata dar mane nustebins:D.

Rezultatas, kaip ir būdinga visiems Vita Liberata produktams, gaunasi labai natūralus ir lengvas (produktą normaliai išbandžiau prieš pat Romą, taigi, visose Romos nuotraukose galit pamatyti realų rezultatą). Tiesa, po pirmo blyno aš buvau šiek tiek per daug nusitamsinus kelius:D, todėl kitą dieną iškart tepiausi antrą kartą, kad įdegis išsilygintų. Planas pavyko. Iki mano trokštamo rezultato, sakyčiau, kad kaip tik ir reikia dviejų kartų. Įdegis laikėsi maždaug 5 / 6 dienas, o po to ir vėl gražiai išlindo balta skūra. Kiek kartų užtenka viso buteliuko, dar neištyriau. Jei dviems kartams, man nusinaudojo maždaug per du pirštus, tai viso buteliuko turėtų užtekti maždaug 10 kartų (aha, pripirštavau dabar ant buteliuko beskaičiuodama:D). Taigi, normaliai naudojant, putų turėtų užtekti beveik visai vasarai. Tai… Kam tada gadintis odą ir degintis?

Nuotr. Povilas Vaketis

Žodžiu, prieš lįsdamos į saulę, pagalvokit apie savo sveikatą. Na, o jeigu sveikatos / ligos korta jūsų visai negąsdina, tai pagalvokit apie grožį! Negi jūs tikrai norite šokti į tą dabar ypač madingą botokso traukinį, kuris dar net neaišku, kur nuvažiuos? O, patikėkit, jo tikrai norėsis, nes greta rusvo kūno kulto, su kuriuo bent jau galima saugiai susidraugauti, greta žygiuoja ir kur kas rimtesnis bei griežtesnis jaunystės kultas, o čia jau lengva tikrai nebus… Neleiskite saulei deginti, ploninti ir sausinti jūsų odos. Neleiskite gilinti jai mini raukšlelių. Draugaukite su ja per atstumą ir, kad ir kaip būtų malonu, nesileiskite būti ilgai jos glamonėjamos be jokios apsaugos.

Būkit gražios ir… sveikos!

 

P. S. Už šviesų ir estetišką vaizdą dėkoju  Courtyard by Marriott Vilnius City Center ir  Povilui Vakečiui, o už visuomet puikias naujienas ir malonų bendradarbiavimą – Vita Liberta.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės