Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Rudens MUST iš L'Occitane - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Rudens MUST iš L’Occitane

Reading Time: 4 minutes

Šio įrašo dar greit nebūtų buvę, jeigu šeštadienį nebūčiau susitikusi paplepėti su nuostabiu fotografu Povilu, o sekmadienį nebūčiau atsidariusi Lt.loccitane.com svetainės. Povilas mane vis baudė už beryšiaus ir vagiamas tinklaraščio nuotraukas, todėl į susitikimą atėjo su savo Nikon. Aišku, kaip gi to neišnaudosi, o vėliau neparodysi rezultato… Juk būtų tiesiog nepadoru nepasigirti! Na, o L’Occitane svetainėje pamačiau, kad Ievos grožio dėžutei, kurią prieš kelias savaites gavau dovanų, taikoma visai nemaža nuolaida. Taigi, nusprendžiau, kad turiu pasistengti, mažiau pamiegoti (nes darbų dabar tiek, kad dienos metu tiesiog laisvo laiko nerandu), bet būtinai parašyti apie tą grožio dėžutę, kurią išbandyti dabar yra idealios sąlygos. Pliuuuus, tai apskritai mano pirma rimtesnė pažintis su L’Occitane ir pačiai buvo žiauriai įdomu (nors, tiesą sakant, gerai pasikuitus po senus įrašus tikrai galima rasti ir nelabai pozityvių minčių apie šį ženklą (todėl iki šiol nesuprantu kaaaaip jie mane pakvietė į savo grožio pusryčius…?)). Anyway… Grožio pusryčiuose aš atsidūriau, apie grožio dėžutę sužinojau ir ją išbandyti progą gavau. O dabar testo rezultatai.

Nuotr. L’Occitane

Daug nerašysiu apie produktus, apie kuriuos nelabai yra ką pasakyti. Gal mano žodynas ir skurdus, bet nesugalvoju, kaip aprašyti bijūnų dušo želę. Kvepia, putoja, plauna:))). Žodžiu, gerai atlieka savo funkciją. Kaip ir migdolų muilas! Kvepia, putoja, plauna, plius, šveičia. Ir šveičia jis tikrai gerai. Kol kas nebuvau bandžiusi taip gerai šveičiančio muilo, bet… Tiek dušo želė, tiek muilas mane šiek tiek nuvylė savo sudėtimis. Nepasakysi, kad ji labai bloga, bet ir nėra tokia gera, kad alpčiau iš laimės. Tai tiesiog paprasti, gerai savo funkcijas atliekantys produktai. Aišku, muilas turi riebų pliusą dėl puikaus šveitimo, todėl nepaisant netobulos sudėties, aš jį mielai rinkčiausi keliaujant, kad vietoj prausimosi priemonės ir šveitiklio, užtektų įsimesti tik mažuliuką muiliuką.


Kur kas įdomiau pasidaro kalbant apie bijūnų veido kremą… Aš tikrai nebuvo L’Occitane gerbėja, priešingai, turėjau šiokį tokį išankstinį nusistatymą, kad tai ženklas, kuris dengiasi natūralumo skraiste, bet produktuose deda velniai žino ką. Su tokiu nusistatymu aš ėmiausi tirti ir veido kremo sudėtį. Nuoširdžiai maniau, kad nieko gero nebus, bet, nu ne… Nu nėra ten nieko blogo. Tiesą sakant, jei dušo želės sudėtis mane šiek tiek nuvylė, tai kremo maloniai nustebino. Žinoma, jame yra keletas prieštaringai vertinamųų ingredientų, bet iš esmės jokių rimtų baubų ten neradau! Pats efektas irgi visai mielas. Nepasakyčiau, kad man šis kremas panašus į drėkinantį kremą, bet labai panašus į makiažo bazę. Kremas, kaip ir rašoma jo aprašyme, tikrai pagražina odą, sumažina matomas poras, suvienodiną spalvą ir tikrai puikiai atstoja makiažo bazę, vis dėlto būtent ši jo funkcija man (psichologiškai) trukdo naudoti kremą nakčiai. Suprantu jo naudojimą dieną, kai norisi paruošti odą makiažui, bet naktį man labiau norisi paprasto, elementaraus drėkinimo be jokių perfect solution:).

Dar geresnės sudėties yra vyšnių žiedų lūpų balzamas. Čia jau net nėra ko kabinėtis. Sudėtyje yra labai daug vertingų aliejų, kiti ingredientai irgi saugūs, pakuotė labai patogi, kvapas nuostabus, tik nepamiršk naudoti..! Ir vis dėlto ne šis produktas padarė man didžiausią įspūdį.

Absoliutus mano favoritas, kurį dabar ne tik mielai naudoju pati, bet ir dovanoju kitiems – vyšnių žiedlapių rankų kremas.

Nuotr. Povilas Vaketis

Jis puikus nuo… iki. Sudėtis, pakuotė, kvapas ir rezultatas. Nesu naudojusi taip staigiai susigeriančio rankų kremo. Kažkoks šviesos greitis, čia tepi, čia geriasi. Jokio lipnumo, jokio riebaliuko. Nieko. Iškart.

Nuotr. Povilas Vaketis

Tai tikrai vienas iš geriausių mano naudotų rankų kremų, matyt, neveltui L’Occitane garsėja būtent rankų kremais. Kažkur skaičiau, kad L’Occitane rankų kremas pasaulyje parduodamas kas 3 sekundės. Ir tai manęs jau nebestebina. Verta išbandyti (ypač patogu nedidelę pakuotę nešiotis rankinėje), verta naudoti, verta dovanoti.

Nuotr. Povilas Vaketis

Štai tiek apie šią kvapniąją dėžutę. Šiuo metu, dėžutės kaina 29 Eur, todėl jei kada svarstėte, kad norėtumėt išbandyt kažką iš L’Occitane, tai dabar tikrai ideali proga! Arba galima kažkam (kokiai nors Ievai:)) padovanoti… Arba nusipirkti ir atidėti Kalėdų dovanoms:D. Tiesa, kiek pamenu, dėžučių kiekis ir pardavimo laikas ribotas, bet jei nespėsit dabar, tai visus produktus, galite įsigyt ir atskirai, tik ne už tokią gerą kainą.


Pabaigai… Aš apie L’Occitane nuomonę tikrai pakeičiau ir bent jau jų kreminius produktus apžiūrėsiu atidžiau. Panašu, kad ten tikrai galima rasti visai puikių dalykėlių. Vienintelis kabliukas, dėl kurio nesu patenkinta:D – neaiški jų testavimo su gyvūnais politika. Nepaisant to, kad mes Lietuvoje tikrai perkame netestuotus produktus, man nevisai aišku, kaip ten yra su jų Kinijos rinka… Ir čia jau reiktų L’Occitane pasitempt:), ypač kai produktai tikrai malonūs ir geri.

P. S. Šiek tiek ne apie Ievos grožio dėžutę… Visos grožio pusryčių dalyvės gavome ir Terre De Lumiere kvepalų mėginukų. Koookie geri kvepalai! Saldūs, bet neturi to tokio pigumo, kuris būdingas kai kuriems saldiems kvapams… Sunaudojau per 2 dienas, nors įprastai mėginukų nenaudoju visai. Žodžiu, saldžiamėgės, būtinai pauostykit, geruliai:D.
signature

Jūsų nuomonė

nuomonės