Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Debesų lengvumo La Mav paakių kremas

Reading Time: 3 minutes

Žiauriai mėgstu linksmus žmones, konkretumą (nors pačiai jo labiausiai ir trūksta) ir… iššūkius:D, todėl, kai gavau iš BioEco štai tokį laišką…

Labas Neringa,

gal nori išmėginti nuostabųjį La Mav paakių kremą ir prikelti savo paakius naujam gyvenimui?:D Dar nėra kam jis būtų nepatikęs, gal būsi pirmoji :D:D.

… akimirksniu supratau – taip! Man žūtbūt reikia to kremo:D. Tiesa, užkabino ne tiek pirmoji laiško dalis apie nuostabųjį kremą, kiek pabaiga: dar nėra kam jis būtų nepatikęs, gal būsi pirmoji.

Hmmm… pirma būti aš mėgstu:D (o kas nemėgsta?), priekabiauti ir ieškoti š… razinų taip pat. Taigi, nepaisant to, kad dabar esu šiek tiek sustabdžius visus bendradarbiavimus, bandymus ir rašymus, šio pasiūlymo atsisakyti negalėjau. Juolab, kad ne kartą deklaravau savo meilę BioEco, o La Mav tikrai yra ta kompanija, kurios produktus išbandyti verta.

Tai štai… netrukus po šio laiško aš gavau mažą, gražią La Mav paakių kremo dėžutę.

Mane, šiokią tokią reklamos auką, iškart užkabino lipdukai su žodžiais Beauty awards  ir Winner😀 (būkim atviros, šie marketingo triukai tikrai daro mums įspūdį ir didina pasitikėjimą) bei… wrinkle smoothing. Blemba… Kai kompanija tau atsiunčia išbandyti paakių kremą nuo raukšlių, supranti, kad, velnias… visi juk pastebi, kad tau ne 16:D. Na, bet labai čia nesismulkinsiu, bėga tie metai, tai tegu ir bėga, taip jiems ir reikia.

Labai nesismulkinsiu ir rašydama apie produkto sudėtį. Žinoma, kad ji puiki, nėra net ką čia ir pridurti, jeigu noris konkrečiai, galit paskaityti čia:

Iškart pradėsiu nuo ant dėžutės deklaruojamų pažadų ir realaus poveikio.

  1. Užrašas ant pakuotės sako, kad ybiškės ekstraktas yra natūrali alternatyva botoksui (aha… ėmiau ir patikėjau:D), kuris švelniai atpalaiduoja odą ir mažina raukšles. O realybė tokia, kad nežinau, kas ta ybiškė:D, bet matau, kad ji tikrai veikia. Nepasakyčiau, kad turiu labai daug tų raukšlelių, bet, kad paakių oda pagražėjo, išsilygino, o raukšlelių tarsi sumažėjo, tai tikrai. Nekalbant jau apie tai, kad tas kremas kažkokio debesų lengvumo:D. Rimtai. Tepi ir toooks lengvumo jausmas apima. Nežinau, net kaip paaiškinti. Kol kas man tik du produktai yra sukėlę tokias keistas emocijas. Vienas iš jų yra Greenas plaukų kondicionierius, kurį vadinu plaukų orgazmu (vaikučiai, neskaitykit), o kitas – šis kremas. Sakyčiau, kad čia ne kremas, o kažkoks super serumas. Tikrai tepasi fantastiškai lengvai ir yra be galo malonios tekstūros. 100 balų vien už tai:D.

  2. Kitas užrašas sako, kad riebiosios rūgštys didina odos lipidų kiekį, kurie drėkina ir atstato akių kontūrą. Tai štai, apie kontūrą aš gal patylėsiu, nes tikiu, kad jį atstato, deja, tik plastinės operacijos, bet dėl drėkinimo – visiškai sutinku. Kremas drėkina tobulai ir paakių oda atrodo puikiai.

  3. Dar teigiama, kad žaliadumblių ekstraktas ir vitaminas C pastebimai sumažina tamsius ratilus aplink akis. O va čia aš ir prikibsiu:D. Deja, aš labai akivaizdaus rezultato nepastebėjau. Gaaaal kažkiek oda ir pašviesėja, bet labai minimaliai. Taigi, dėl šio punkto aš negarantuoju. Gal kažkam veikia, gal kažkam šviesėja, man wow efekto nebuvo.

Kaip ten bebūtų, net ir be šio wow efekto, La Mav paakių kremas yra vienareikšmiškai geriausias kada nors mano bandytas kremas. Tiek sudėties, tiek poveikio, tiek patogumo  (kremas su dozatoriumi ir išsispaudžia labai nedidelis, kaip tik paakiams reikalingas, kiekis) prasme. Šiek tiek gaila, kad nebuvau pirmoji, kuriai kremas nepatiko:D, kita vertus, labai smagu, kad turėjau progą išbandyti ir galiu drąsiai jums rekomenduoti puikų produktą. Kai ieškosit naujo paakių kremo, būtinai išbandykit šį ir parašykit man ar patiko.

Oi dar pamiršau aš paburkimus. Rašoma, jog La Mav kremas ypač tinka paburkusiems paakiams. Tai žinokit, taip, paburkimus jis tikrai sumažina. Aišku, jeigu prisigersim naktį 3 l vandens, tai jau joks kremukas ryte nepadės, bet jeigu viskas normos ribose ir paakiai tik šiek tiek paburkę, tuomet taip, kremas šiek tiek padeda. Nesakau, kad daro stebuklus, bet minimaliai problemėlę tikrai išsprendžia.

Gražios savaitės ir žiūrėkite į pasaulį linksmomis akimis bei neraukšlėtais, sudrėkintais paakiais:D.

P.S. Kaip jau supratote, La Mav paakių kremą galite įsigyti BioEco parduotuvėje Klaipėdoje arba internetu.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės