Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Kodėl verta rinktis „Antipodes“? - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Kodėl verta rinktis „Antipodes“?

Reading Time: 6 minutes

Yra tokių ženklų ir produktų, kuriuos gali smulkmeniškai išnarstyti po kaulelį ir objektyviai (sąlyginai) susidėlioti UŽ ir PRIEŠ. Ir yra tokių, kuriuos narstyti kažkaip nepatogu, nedrąsu ir net šiek tiek baugoka. Tokiems ženklams aš jaučiu ypatingą pagarbą ir simpatiją. Net neišbandžiusi jų produktų.

Dažniausiai šie ženklai neturi labai skambių vardų ir nėra taip išreklamuoti garsenybių, bet 9 atvejais iš 10 yra itin etiški, atsakingi ir kuria kur kas daugiau nei kosmetiką. Kuria grožį.

Vienas iš tokių ženklų yra Antipodes.

Kodėl verta rinktis Antipodes?

Antipodes, atkeliavęs iš tolimos ir kvapą gniaužiančios Naujosios Zelandijos, atitinka absoliučiai visus mano grožio kūrėjų reikalavimus.

Ženklas yra:

1) sukurtas moters. Mokslininkės. Biologės. 3 vaikų mamos. Iš asmeninio poreikio visapusiškai rūpintis savimi ir šeima (ji tiesiog nerado švarių, bet kartu ir labai veiksmingų produktų savo sausai odai, todėl nusprendė susikurti pati). Nu čia smulkmena, bet man tai žiauriai maloni:).

2) 100% natūralus, bet ne 100% organiškas. Visi Antipodes produktai yra natūralūs ir labai gerų, įdomių sudėčių, bet ne visi yra sertifikuoti. Kaip sako pati ženklo įkūrėja, produktai sąmoningai sertifikuojami griežtumu garsėjančios BioGro (kažkuriuo metu buvo Asure Quality), nes kokybė jiems – pats didžiausias prioritetas (skaičiau, kad jei jų patikimas tiekėjas / partneris neturi kažkokio reikalingo ingrediento, jie verčiau stabdo produkto gamybą, nei ima ingredientus iš kažkokios naujos, nepatikrintos vietos). Sertifikuoti produktai yra pažymėti papildomu ženkliuku.

3) patentavęs ypatingus augalinius kompleksus iš kivių ir vynuogių, kurių efektyvumas yra pagrįstas moksliškai. Pasirodo, Naujojoje Zelandijoje augančiose vynuogėse yra randama dvigubai daugiau antioksidantų, negu bet kur kitur pasaulyje. Ir va iš tokių supervynuogių Antipodes ir išgauna patentuotus kompleksus.

4) in vitro tyrimais pagrindęs kai kurių savo produktų efektyvumą. Pvz., moksliškai įrodyta, jog jų maitinamasis naktinis kremas padidina I-jo tipo kolageno sintezę dermoje net 92%! Ir, pasikartosiu, tai ne kelių moteriškių naudojimo ir stebėjimo reikalai, o rimtų mokslinių tyrimų rezultatas. Man atrodo, įspūdinga ir labai reta kalbant apie švarią kosmetiką.

5) draugiškas gyvūnams (ir patvirtintas Vegetarian Society). Šiuo klausimu didžiausią įtaką ženklo įkūrėjai daro jos vegetarė dukra:), kuri aktyviai rūpinasi gyvūnų gerove ir kovoja dėl kiekvieno produktuose naudojamo ingrediento.

6) draugiškas aplinkai. Antipodes stengiasi nenaudoti palmių aliejaus, o ir tas naudojamas yra tvarus, ir sertifikuotas. Produktų pakuotės yra visiškai perdirbamos (daugiausia pakuotėms naudojamas tamsus stiklas ir aliuminis), biologiškai suyrančios ir net atspausdintos 100% augaliniu rašalu. Tai pirmasis pasaulyje kosmetikos ženklas, kuris pradėjo bendradarbiauti ir iki šiol bendradarbiauja su Pasaulio gamtos fondu (Antipodes kasmet šiai organizacijai paaukoja beveik 40 000 eurų),

7) socialiai atsakingas. Ženklas tiek finansiškai, tiek produktais remia vietines organizacijas ir bendruomenes. Kasmet jie išdalina bendruomenei po 2000 savo produktų, yra finansavę vietinio koledžo sportininkus (pripirko baidarių), inicijavo pradinukams tokį įdomų 55 sekundžių 55 delfinams iššūkį ir pan. Žodžiu, jie galvoja, organizuoja ir prisideda prie geresnio ne tik savo, bet kitų gyvenimo.

8) madingas. Būna, kad tokio tipo ženklai užstringa kažkur ties 2000-aisiais, tai Antipodes visai visai ne toks. Visi jų produktai yra unisexiniai. Ženklas, jeigu taip galima pasakyti, yra išties dvasingas ir į grožį žiūri kur kas plačiau (atkreipkit dėmesį jau vien į produktų pavadinimus ir naudojimo instrukcijas) nei tik elementaraus kremo sukūrimas ir pardavimas. O kur dar ekologija, aplinkos apsauga, išskirtinės pakuotės ir visi kiti trendus atitinkantys rodikliai (apie trendus rašiau ČIA).

9) su prancūzų genu. O taip. Įsivaizduojat? Antipodes gimė ir gyvena Naujojoje Zelandijoje, didžioji dauguma ingredientų taip pat yra iš šio krašto, bet… žinot, kas kuria produktų kvapus? Ogi pačios garsiausios ir geriausios prancūzų nosys. Nu aš sakau, jie apie VISKĄ pagalvoja. Kaip galima nesižavėti tokiu ženklu?


Galėčiau prirašyti ir daugiau punktukų, kodėl verta rinktis Antipodes, bet… Jau turbūt ir taip labai aišku, kad tai yra tas ženklas, apie kurį negatyviai kalbėti yra tiesiog neįmanoma. Vis dėlto pasistengsiu sukaupti paskutinius savo objektyvumo likučius ir papasakoti apie 3 mano bandytus jų produktus: žaliųjų citrinų ir pačiulių veido prausiklį Hallelujah, veido toniką Ananda ir dieninį veido kremą Rejoice.

Nuotr. Povilas Vaketis

Šiuos produktus iš Bioteka gavau dar žiemą, bet taip jau išėjo, kad jie beveik pusę metų patogiai gulėjo mano lentynoje ir ramiai laukė savo laiko, bet, aleliuja, pagaliau sulaukė, tai nuo to Hallelujah ir pradedu.

Žaliųjų citrinų ir pačiulių veido prausiklis Hallelujah

Taigi, trumpai ir paprastai. Hallelujah veido prausiklis man labai LABAI patiko. Absoliučiai tobula produkto konsistencija. Nei per daug, nei per mažai kreminis, labai švelnus, labai malonus ir net, sakyčiau, prabangus jausmas prausiantis ir išties puikus rezultatas nusiprausus. Oda atrodo švari, skaisti ir sudrėkinta.

Vienintelis kabliukas – kvapas. Aš nesu pačiulių mėgėja, todėl pirmą kartą prausiantis, kvapas šiek tiek erzino (jau ne kartą minėjau, kad esu super jautri kvapams), bet dabar… arba pripratau, arba jis išsigaravo, nes aš jo visiškai nebejaučiu. Jei nesat pačiulių mėgėja, tiesiog perspėju, kad pradžioje kvapas gali nepatikti.

Prausiklio aprašyme sakoma, kad jis tinka beveik visiems, bet aš sakyčiau, kad tai idealiausias sausos / jautrios odos draugas, ypač vėlyvą rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį. Vasarą gal ne visi mėgsta kremines konsistencijas, tai tik dėl to, aš tai dievinu visus metus. Kaip jis riebiaodėms – sunku pasakyti. Manau, kad turėtų irgi tikti, bet gal prieš perkant būtų gerai išbandyti, nes kiekis jo nemažas, kaina, beje, irgi.

Šis prausiklis nėra makiažo valiklis. Makiažą jis nuvalo, bet tam reikia visai nemažai produkto. Gaila:), nepaisant to, kad jis velniškai skalsus.

Žodžiu, Hallelujah – puikus. Vienas geriausių, jei ne pats geriausias, tokio tipo prausiklis. Gaila, raštu neįmanoma perduoti to jausmo, kuris apima prausiantis… Nu, aleliuja, ne kitaip:D.

Antioksidantų gausus švelnus veido tonikas Ananda

Nuotr. Povilas Vaketis

Nusiprausus Hallelujah ateina laikas veido tonikui Ananda (Ananda išvertus iš sanskrito kalbos reiškia – palaima, džiaugsmas) ir va čia Antipodes mane šiek tiek nustebino.

Greta tonike naudojamo 15000 metų senumo šaltinio vandens, alavijo, aviečių, rožyčių ir kur kas įdomesnių ingredientų, šmėžuoja ir blogasis alkoholis – benzyl alcohol. Jau ne kartą visuose įmanomuose šaltiniuose esu pliurpusi, kad blogojo alkoholio kosmetikoje rekomenduojama vengti, ypač sausos / jautrios odos savininkėms. Jis gali dirginti, džiovinti ir ardyti apsauginį odos sluoksnį. Matyt, nujausdami, kad šis ingredientas nesuteiks anandos daliai klientų, Antipodes atliko dermatologinius tyrimus, kurie patvirtino, jog tonikas tinka IR jautriai odai. Taip, tonikas iš tiesų man nei sausino, nei dirgino odos. Bandžiau ištraukti tą sausinimo efektą visokiais būdais: purškiau ir leidau jam džiūti (ko tikrai nerekomenduoju daryti visą laiką), purškiau saulėje, purškiau sėdint prie kompiuterio, žodžiu, pasidarbavau, kaip reikalas, kad tikrai įsitikinčiau ar benzyl alcohol nedaro savo darbo. Nu blembanu nepastebėjau. Panašu, kad bent jau trumpalaikėje perspektyvoje tonikas odos tikrai nesausina, dėl ilgalaikės… belieka tikėti gamintoju ir tyrimais, kurie sako, kad natūralioje kosmetikoje naudojamas denatūruotas alkoholis, kai jo priemonėje yra ne daugiau nei 5% (kremuose)-10% (kitose priemonėse), odai yra nepalyginamai švelnesnis ir neturėtų kelti rizikos. Ananda tonike benzyl alcohol koncentracija yra 1% (tą man patvirtino patys gamintojai, aišku, su Bioteka pagalba), taigi, gal iš tiesų nėra ko labai ir kabinėtis.

Šiaip tonikas man pasirodė visapusiškai malonus (tiek kvapas, tiek procesas, tiek rezultatas). Galbūt norėtųsi šiek tiek smulkesnės dulksnos (tonikas purškiamas), bet nepasakyčiau, kad labai jau blogai ir dabar. Kaip ir visi kiti Antipodes produktai, jis išsiskiria kažkokia ypatinga skalsa. Atrodo, purški, purški visai netaupydama, o jo kaip nemažėja, taip nemažėja:D. Verta investuoti, nes užteks tikrai ilgam.

Lengvas dieninis veido kremas Rejoice

Na ir paskutinis mano naudotas (ir tebenaudojamas) Antipodes produktas Rejoice veido kremas. Moksliškai įrodyta, jog šis kremas iki 59% stimuliuoja ir padidina I tipo (parašysiu kada nors apie tuos tipus) kolageno gamybą. Kietai ar ne?! Primenu, jų tyrimai iš tiesų yra normalūs, ne viena bobutė sakė lygio, tai nežinau, aš tai tikiu:D.

Pirma pažintis su šiuo kremu man nebuvo labai jau sklandi. Nesuprantu kodėl (gal dėl netinkamo bandymo laiko), bet iš pradžių man šis kremas visai nepatiko. Šiek tiek per tiršta konsistencija (nors teoriškai tai lyg ir lengvas kremas), sunkiai tepasi ir per mažai drėkinimo, pagalvojau pabandžiusi pirmą kartą (žiemą), ir, kaip minėjau, padėjau jį laukti savo eilės.

Dabar, praėjus beveik pusmečiui, aš išsitraukiau vėl tą kremą, pasitepiau ir nesupratau, pojūtis visai kitoks:D. Kremas iš tiesų nėra toks lengvas, kaip rašoma ant pakuotės, bet susigeria gana gerai, o veidas lieka pusiau matinis. Tepasi jis vis dėlto sunkokai, o jei dar padaugini, tai išvis… Masažuoji ir masažuoji, kol galiausiai viską sugirdai į odą (beje, padauginti jo labai lengva, nes, kartoju jau gal trečią kartą, Antipodes produktai yra nenormaliai skalsūs, todėl jų reikia labai labai nedaug).

Kaip makiažo bazė, šis kremas nelabai (pudra po jo tepasi sunkokai), bet kaip paprastas, drėkinantis kremas tikrai labai liuks. Vasarą drėkinimo iš jo tikrai užtenka, dėl žiemos – man vis dėlto norėtųsi šiek tiek rimtesnio riebaliuko (pvz., jų drėkinamasis kremas su vanile man pasirodė išvis nerealus).

Na, o didžiausias Rejoice pliusas mano akimis (ir oda) – ramybė:D. Ramybė tai turiu omeny odos nuraminimą. Eina sau, kaip jis tobulai nuramina ir sutvarko visus bėrimukus ir uždegimus. Ypač jei panaudoji ne tik kaip dieninį, bet ir kaip naktinį kremą (taip man net labiau patinka). Naktį patepi, ryte atsikeli ir nieko nebėra. Fantastika.

Šiaip kremas tikrai kokybiškas, kvapnus, sakyčiau, kad net mažina raukšleles, nors taip teigti ir šiek tiek neatsakinga.


Žodžiu, nėra čia ką šnekėti. Pabandžiau surasti minusų, bet pliusų nepalyginti daugiau. Antipodes yra tas ženklas, kurį aš palaikiau, palaikau ir palaikysiu, net jei kažkurie produktai mano odai ir netiks. Labai rekomenduoju kažką išbandyti ir jums. Jau ne vienai merginai rekomendavau dar iki šio straipsnio. Kol kas sulaukiau tik labai patenkintų atsiliepimų ir padėkų. Kokybiškas, patikimas ir visapusiškai geras gamintojas.


Dėkoju Bioteka už galimybę susipažinti su Antipodes artimiau, dar labiau dėkoju už tai, kad operatyviai atsakinėjot į visus mano klausimus ir, siekdami itin tikslios informacijos, siuntėt užklausas net patiems gamintojams (bet tai irgi, kai kietumo gamintojas, jei atsakinėja į kažkokios LT blogeriukės klausimus:D). Ir, aišku, dėkoju mano vieninteliam ir nepakartojamam Povilui Vakečiui ir Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbučiui, kurie šį straipsnį padarė daug gražesniu.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės