Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Karantinas kosmetinei - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Karantinas kosmetinei

Reading Time: 2 minutes

Turbūt visos pastebėjot, jog vos tik prasidėjus karantinui, socialiniuose tinkluose pasipylė daugybė memų ir graudžių įrašų apie tai, kaaaaip dabar reikės sutikti Velykas netvarkytais nagais, antakiais ir ataugusiomis šaknimis. Ilgai netrukus atsirado ir milžiniškas kiekis karantininių sprendimų: mokomųjų video, nemokamų grožio konsultacijų ir, aišku, nuolaidų bei specialių kodų kosmetikai:). Būtent apie tą kosmetiką aš ir norėjau parašyt.


KARANTINAS KOSMETINEI

Visų pirma, dabar, kaip niekad, reikalingas šaltas protas ir logika, todėl labai rekomenduoju nepasimauti ant nuolaidinių prekybininkų kabliukų ir neprisipirkti nereikalingų nesąmonių. Karantinas – geriausias laikas pailsėti. Nuo pudrų, šešėlių, lakų ir džiovintuvų. Tebūnie šis laikas skirtas elementariai higienai ir būtiniems odos bei plaukų poreikiams tenkinti. Dabar puikus laikas ne tik grožio atostogoms, bet ir piniginės bei aplinkos tausojimui. Pabaikite mėgstamos kosmetikos likučius, o į nenaudojamus, nemėgstamus produktus pažiūrėkite naujai ir kūrybiškai. Nenaudojamą veido prausiklį puikiausiai galite suprausti kūnui, nepatinkantis veido kremas tikrai sueis rankų ar pėdų odai, na, o skutimuisi idealiai tinka bet kuri plaukų kaukė. Sprendimų labai daug, tereikia tik pasiryžimo ir noro išnaudoti karantino laikotarpį maksimaliai protingai ir atsakingai.


PAGALBA MAŽYLIAMS

Esant būtinybei įsigyti reikalingų kosmetikos produktų, pagalvokit apie mažiukus. Smulkiajam verslui dabar tikrai ne pyragai, todėl, jei tik reikia, jei tik galit, jei tik randat, tai, ko ieškot, pirkit iš mažiukų. Gigantai išgyvens, o, va, mažiukams dabar tikrai labai reikia mūsų supratimo ir pagalbos. Asmeninėje FB paskyroje dalinausi Carolina.lt pagalbos prašymu, Instagrame pro akis nepraslydo ir Bioeco įrašas. Padėkim jiems. Tikiu, daugumai grožio mažiukų šis karantinas – verslo gyvybės ir mirties klausimas, todėl, jei tik galim padėti išgyventi, uždėkim tą nelemtą apsauginę kaukę būtent jiems.


RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ

Jeigu reikalingų grožio produktų nerandat pas mažiukus, rinkitės didesnius… lietuvius. Tai dar vienas būdas palaikyti ir padėti saviškiams. Lietuviška kosmetika dažnu atveju ne tik nenusileidžia užsieniniams ženklams, bet net ir juos pranoksta. Tiek saugesniais ir mums labiau tinkamais ingredientais, tiek kokybe, tiek adekvačia kaina. Lietuviai turi visko: ekologiškų ramunėlių, prestižinių sertifatų ir net profesionaliosios artilerijos. Net dekoratyvo mes turime (beje, irgi sertifuoto). Taigi laikas pasikalbėti su karma ir pradėti uždirbinėti taškus.


Būkit saugios, sveikos, gražios ir atsakingos. Prieš save ir kitus. Ai ir dar. Viskas bus gerai:). Net neabejoju. Jau greitai.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės