Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Kaip aš išgyvenau DETOX sulčių dieną?

By Posted on 8

Labai mėgstu naujienas, eksperimentus ir sultis, taigi, kai pasitaikė proga išbandyti Health State  Detox sulčių programą (ačiū BabyBlog.lt), laimės buvo pilnos kelnės. Išsirinkau Detox Medium sulčių programą, nes juk Light tik silpniems, o Advanced jau bepročiams:D, juokauju, jaučiu, kad pasielgiau kaip kokia 90% žmonių, kurie neapsisprendę renkas aukso viduriuką.

Taigi, gavau aš tuos 6 gražius, ryškius sulčių buteliukus sekmadienio vakare, bet, kadangi žinojau, jog visą pirmadienį teks filmuotis, tai atidėjau iššūkį antradieniui.

Pirmadienį dar pasiruošiau prisikimšdama picos ir cepelinų (kas šiaip jau būna labai retai), o antradienį startavau.


Pirmą buteliuką išgėriau labai skaniai.

Agurkų, vynuogių, apelsinų, špinatų, lapinių kopūstų, mėtos, laimų derinys tikrai labai skanus, bet sotumo 0. Išgėriau ir laukiu, kada jau čia pasijausiu soti. Nepasijaučiau. Jau pradėjau šiek tiek panikuoti, kad palūšiu nesulaukusi pietų:D, bet tada pagalvojau, velniop, geriu iškart ir antrą buteliuką. Ir išgėriau. Tiesa, jau ne taip skaniai (nes burokėliuose žavesio nedaug), bet pagaliau pasijaučiau ramiai ir atsirado viltis, kad bent jau pietų aš sulauksiu.

Ir sulaukiau, bet, jaučiu, tik dėl to, kad rimtai užsidirbau. Net nepastebėjau, kaip atėjo 3 valanda, o aš buvau išgėrusi dar tik du buteliukus (dėl visa ko vyrą iš namų per pietus išvijau… Kam čia man nereikalingų kvapų ir pagundų:)).

Be to, kad buvau velniškai pikta, jokių kitų pakitimų nebuvo:D. Jau net pasidarė neįdomu, negi nei silpna nebus, nei galva svaigs… Kažkaip buvau nusiteikusi vaidinti auką. Nepavyko. Ramiai išgėriau tą trečią buteliuką (beje, skonis man pasirodė pernelyg įprastas, norėtųsi kažkokio prieskoniuko:)) ir bandžiau dirbti toliau. Deja, netikėtai vėl prabudo žvėriškas apetitas ir čiupau 4 buteliuką. Bėda, kad jame sultys jau buvo surūgusios… Tikrai ne dėl Health State kaltės, jie labai aiškiai visur rašo, kad sultis reikia laikyti vėsesnėje temperatūroje, kai tuo tarpu aš parą laiko pralaikiau kambario temperatūroje. Vartydama išsipūtusį buteliuką pasitariau su vyru, ką čia dabar daryti..? Gal rizikuoti? Aišku, mylintis vyras paskatino: tikrai gerk, taigi, nieko neatsitiks:D (gal ir nieko, tik už kelių valandų man renginys ir aš į jį ketinu eiti su kombinezonu, taigi, ASAP prireikus į WC, džiaugsmo būtų nedaug), na, bet, kadangi rizikuoti aš mėgstu:D, tai pabandžiau išgerti ir tą surūgusį migdolų eliksyrą (nes labiausiai jį ir norėjau paragauti). Fui… Surūgęs neskanu, išgėriau kelis gurkšnius ir išmečiau.

Bet to užteko, kad skrandis susinervuotų:D. Nieko labai tragiško nenutiko, tačiau jaučiau, kad kažkas ne to… Užtat eilinį kartą įsitikinau, kad nėra to blogo, ko nesutvarkytų vanduo, išgėriau ant viršaus kelis puodelius vandens ir vėl viskas buvo puiku.

Renginys ir darbai nelaukė, taigi, po nevykusio bandymo išgerti 4 buteliuką, skubėjau ruoštis, puoštis, baigti darbus ir lėkti pristatyti naująjį IKONA žurnalą.

Per tą lėkimą, pamiršau išgerti 5 buteliuką…

Bet jo ir neprireikė. Renginyje mane gerokai labiau žudė aukštakulniai, negu apytuštis skrandis.

Taigi, 5-ąjį buteliuką išgėriau jau tik grįžus namo.

O paskutinį..? Jo neprireikė visai.

Per visą dieną aš išgėriau tik 4 buteliukus sulčių (neskaičiuojant vandens ir žalios arbatos). Negaliu patikėti, bet visai nesijaučiau blogai. Dienos pabaigoje nejaučiau nei labai milžiniško alkio, nei silpnumo, nei galvos svaigimo… nors iki pietų maniau, kad TIKRAI lauksiu 12 nakties, kai oficialiai baigsis diena, ir ramiai galėsiu prisiryti. Dar viena smulkmenėlė:) – prieš pradėdama gerti tas sultis nerimavau dėl pilvo pūtimo, žinot, vaisiai, daržovės, kokteiliukai, renginys, bet… nieko panašaus nebuvo. Tylu, ramu ir visiškai saugu:D.

Vis dėlto, kitą dieną (vakar) aš tikrai valgiau gerokai daugiau nei įprastai. Ir tai, matyt, yra absoliučiai normalus organizmo elgesys ir noras kaupti atsargas (šiek tiek gal gaila, nes po eksperimento atsibudau labai maloniai lengva).


Nežinau, ar kartočiau eksperimentą dar kartą. Aš mėgstu valgyti (ir daug), mėgstu kramtyti (manau, būtų geriau, jei sultyse būtų pridėta ispaninio šalavijo (čija) sėklų ar kažkokių vaisių gabaliukų, kad mėgstantys kramtyti turėtų ką veikti), todėl geriau valgysiu sveikesnį maistą, bet įprastai, negu kimšiu nesąmones, o po to drastiškai bandysiu detoksikuoti organizmą. Be abejo, nuo vienos dienos eksperimento nieko blogo neatsitiks, visi juk sako, kad pabadauti kartais sveika, bet kai pagalvoju apie tas 3 ar 7 dienų sulčių programas… Eina sau… Manęs tai nevilioja. Matyt, aš ne tokia jau valinga, kaip galvojau.

Na, o apie nerealią naudą kalbėti irgi negaliu, nesu itin kompetentinga, bet, manau, kad organizmui reikia daug daugiau, nei gali pasiūlyti sultys. Taigi, aš UŽ trumpalaikius eksperimentus, bet PRIEŠ ilgalaikes sulčių programas ir organizmo sekinimą (nors gal dėl to sekinimo ir klystu…), na, nebent yra kažkoks labai special tikslas.

Užtat eksperimentuoti ir pakovoti su savim man buvo labai labai įdomu:).

Dabar bandysiu kažką naujo, o sultis pasilaikysiu desertui, bet ne pagrindiniam dienos patiekalui.

P.S. Šeštąjį buteliuką išgėrė vyras, nes kitą dieną sulčių man tiesiog nesinorėjo. Buvo jau too much.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės