Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Grožis iš gelmių, arba dumbliai ir Phytomer jūrinė kosmetika
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Grožis iš gelmių, arba dumbliai ir Phytomer jūrinė kosmetika

Reading Time: 4 minutes

Jūros dumbliai – unikaliausi augalai žemėje

Ar žinojot, kad jūros dumbliai yra patys unikaliausi ir nerealiausi augalai žemėje? Pasirodo, jokie kiti augalai neturi tokių savybių ir tiek (apie 40) naudingų žmogui mikroelementų, kiek šie paprasti, nelabai net patrauklūs:) augalėliai. Dumbliai mums yra naudingi visapusiškai. Tiek sveikatai, tiek grožiui, tiek smegenims. Tiek valgant, tiek tepant, tiek į juos įsivyniojant. Dumbliai detoksikuoja, kovoja su spuogais ir raukšlelėmis, šviesina pigmentines dėmes, saugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio, valo, tonizuoja, reguliuoja, drėkina, atnaujina pažeistas ląsteles ir… Būtų galima vardinti ir vardinti, nes jie daro LABAI DAUG ir neabejotinai yra tas ingredientas, kuris turėtų atsidurti tiek mūsų salotose, tiek kosmetikos produktuose. Maniškiuose ir atsidūrė…

Nuotr. Povilas VaketisNuotr. Povilas Vaketis

Pirma pažintis su Phytomer

Neseniai baigiau naudoti jūrinės kosmetikos gamintojo Phytomer Hydrasea drėkinantį veido serumą ir Hydracontinue Radiance Energizing drėkinantį veido kremą, kuriuose kaip tik ir galima rasti dumblių, jūros vandens, jūros druskos ir kitų ingredientų ne tik iš jūros, bet ir antžeminės žemės dalies:). Tai buvo pirma mano pažintis su Phytomer, todėl, nepuoliau į santykius ir meilės prisipažinimus stačia galva. Norėjau pasitikrinti ilgiau ir pažiūrėti, kaip mums seksis. O sekėsi net labai neblogai, kitu atveju, šio straipsnio net nebūtų. Bet apie viską nuo pradžių.

Eko, bet ne eko

Phytomer nėra ekologiškas ženklas ir produktų sudėtyse tikrai rasite ne tik dumblius ir žoleles. Kita vertus, aktyvieji Phytomer ingredientai yra sertifikuoti ECOCERT ženklu, todėl bent jau tie naudojami dumbliukai iš tiesų yra kokybiški, ekologiški ir patikimi. Visi Phytomer naudojami jūriniai ingredientai yra 100% natūralūs. Mano naudotų produktų sudėtyse iš tiesų neradau nieko blogo. Sudėtis yra normali, saugi ir tinka toms, kurios, kaip aš, nėra ekomaniakės, bet pasižiūri, kad būtų sveikiau. Truputį gaila, kad ingredientų sąrašo viduryje slypi parfumai (galėtų būti žemiau), o jūriniai ingredientai – tik po jų… Kaip jūrinei kosmetikai, norėtųsi, kad pagrindiniam arkliukui dėmesio būtų skirta daugiau. Kita vertus, aš nesu kosmetikos gamintoja ir net neįsivaizduoju, kokio kiekio dumblių ir kitų jūrinių medžiagų reikia dėti į kremą, kad jis atliktų savo funkciją. Gal būtent tiek ir užtenka..?

Phytomer ir gyvūnai

Kitas dalykas – testavimo su gyvūnais politika. Phytomer čia visiškai švarūs. Jie netestuoja nei galutinio produkto, nei grynos žaliavos, plius, kiek domėjausi, labai atsakingai žiūri į patį žaliavos išgavimą ir visą jūrinę ekosistemą, todėl iš mano pusės gauna papildomų simpatijos taškų.

Nuotr. Povilas Vaketis

Paprastai, bet neprastai

Dar vieną tašką Phytomer užsidirba už savo pakuotes. Iš pirmo žvilgsnio jos atrodo gan primityvios, bet panaudojus ilgėliau, mane papirko pakuočių kokybė. Jokių nusibraukymų, jokių nusitrynimų ir jokių kitų nesąmonių. Taip, sutinku, kad gal čia visiškas menknienis, bet man dėl to visai malonu (jau ne kartą sakiau, kad aš pakuočių vergė ir man svarbu, kaip atrodo pati pakuotė tiek pirkimo metu, tiek po kelių mėnesių). Plius, pakuotės labai patogios, toks jausmas, kad serumo ir kremo išsispaudžia būtent tiek, kiek reikia. Žodžiu, už kokybišką pakuotę ženklui galima dėti dar vieną, kad ir ne pagrindinį, pliusą.

Nuotr. Povilas Vaketis

Kaip tarė, taip ir padarė

Na, o kaip gi rezultatas? Jei labai trumpai – puikus. Negaliu apie produktus rašyti ilgos panegirikos, nes tai produktai, kurie be jokių lia lia tiesiog ima ir padaro tą, ką žada. Iškart. Pagrindinė abiejų mano naudotų produktų funkcija buvo drėkinti – ir su šia funkcija jie abu susidorojo tikrai tobulai. Naudojant labai jaučiasi, kad veido oda yra sudrėkinta (ilgam!) ir natūraliai spindi. Be to, kremas puikiai tinka ir kaip makiažo bazė, nes labai gražiai sulygina, suvienodina odos spalvą, šiek tiek sumažina raudonį ir paruošia odą tolesniems žingsniams. Taigi, kremą labai rekomenduoju toms, kurios nenori dviejų atskirų produktų, o nori vieno gero kremo su dviem funkcijom. Abiejų produktų tekstūros labai malonios ir lengvos, bet, panašu, kad drėkinimo užtektų net ir žiemos sezonui. Tiesa, kvapas jų kaip tikros jūrinės kosmetikos:), dumbliukai jaučiasi, bet tikrai nenervuoja. Man tai net fainiau, besitepant galima užsimerkti ir įsivaizduoti, kad esi prie jūros… Daugiau net nėra, ką sakyti, tik pasikartosiu – kaip tarė, taip ir padarė.

Nuolatinė kova su celiulitu

Be veido serumo ir kremo taip pat naudojau ir Glycolight Night Contouring Bi-Gel naktinį liekninamąjį kūno gelį, bet… tuo pačiu metu aš pradėjau ir sportuoti, todėl labai sunku įvertinti realų gelio poveikį. Bendrai su sportu, jis man suveikė labai gerai:D. Celiulito STIPRIAI sumažėjo, bet ar taip būtų naudojant gelį tik vieną? Deja, stebuklais be pastangų aš nelinkusi tikėti, todėl geriau jau su celiulitu kovoti iš visų jėgų ir visais įmanomais būdais, o ne vien tik kremukais. Va todėl ateityje dar manęs laukia ir įvyniojimai dumbliais:).

Taip ar ne?

Tai va tiek va apie tuos dumblius ir Phytomer jūrinę kosmetiką. Visus mano bandytus produktus drąsiai rekomenduoju, nes, manau, kad tai visomis prasmėmis saugūs produktai. Tiek savo sudėtimis, tiek poveikiu, tiek rezultatais. Čia, žinot, tie produktai, kurie nepadarys kažko wow, super truper įspūdingo, bet padarys tai, ko labiausiai ir reikia. Aš tuos dumblius pamilau.

Beliko tik panaudoti juos plačiau, gal kas žinot gerų salotų receptukų:)?

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su Phytomer.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės