Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Dr. Hauschka dekoratyvinė kosmetika. Ar ekologiška gali būti kokybiška?

Reading Time: 5 minutes

Jau ne kartą minėjau, kad jaučiu milžinišką silpnybę Prancūzijai (ir viskam, kas su ja susiję arba kelia tokias asociacijas), Vokietijai ir Šv. Kalėdoms.

Prancūzija stereotipiškai žavi savo stilingomis moterimis (o gal greičiau šarmingais vyrais..?:D), tobulai suprojektuotu, šviesiu ir didingu Paryžiumi, skaniausiomis pasaulyje „bandelėmis“ – kruasanais ir… nuostabiai kvepiančiais levandų laukais.

Vokietija visuomet man liks nepriekaištingos kokybės, tvarkos ir disciplinos puoselėtoja.

Na, o Šv. Kalėdos… hmmm… nėra čia ką ir pridurti.


Dr. Hauschka ženklas Šv. Kalėdas man šiais metais padovanojo anksčiau.

Kartu su didžiuliu Dr. Hauschka produktų maišu aš gavau nuostabų kalėdišką dėmesį, vokišką kokybę ir dalelę Prancūzijos…

Kalbant paprastai, testavimui aš gavau Dr. Hauschkos veido priemonių, mėginukų, produktų katalogą ir naujausias rudens kolekcijos „Welcome Back“ makiažo priemones: akių šešėlius, spindesio suteikiančią pudrą, akių pieštuką, skaistalus ir lūpų blizgesį. Apie veido priežiūros priemones kol kas nelabai galiu kažką pasakyti, nes mažai jas naudojau (darau eksperimentą, taigi, negaliu keisti senų naudojamų produktų), o štai apie makiažo priemones dabar viską ir išdėsiu:D.

Pradedu nuo to, kad Dr. Hauschka – vokiškas ženklas. Nenuostabu, kad man iškart tai kelia pasitikėjimo jausmą ir nieko su savim padaryti negaliu. Plius, tai iš tiesų geras ženklas, kurio produktai dažnai minimi kalbant apie sveikus, kokybiškus, ekologiškus gaminius. Be to, žinau, kad viena žavi blogerė Modesta apskritai dėl šio ženklo yra pamišusi:D, o aš ja pasitikiu, taigi, Dr. Hauschka produktams dedu „double trust“ ženklą. Tiksliau, dėjau, jų „baltajai“ kosmetika. Apie Dr. Hauschka dekoratyvinę kosmetiką buvau praktiškai nieko negirdėjusi ir nebandžiusi, nes… laikiau ją nerimta:D. Na, žinot, kremukai tai viena, o šešėliukai jau visai kas kita.

O prie ko ta Prancūzija, galvojat?

Ai šiaip sau:D. Dėl mandrumo.

Juokauju.

Prancūziją, tiksliau levandų laukus ir kažkokią mistinę ramybę man priminė naujosios kolekcijos akių šešėliai.

look-come-back-2-limited-edition-eyeshadowpalette_press

Nuotr. Dr. Hauschka

4 tarpusavyje tobulai derančios violetinės spalvos su „špargalke“, kaip jas naudoti. Aš, aišku, naudojau jas pagal save, bet toms, kurioms šiek tiek nedrąsu, ta „špargalkė“ gali būti puiki pagalbininkė. Spalvos tikrai rudeniškos, sodrios, madingos ir… idealiausiai tinkančios žaliaakėms (spėkit, kokios spalvos mano akys:)). Dėl sudėties nėra ko daugžodžiauti, kaip minėjau, Dr. Hauschka yra tas ženklas, kuris rūpinasi produktų sudėtimi, todėl juose nerasime kažkokių super super pavojingų ingredientų, noooors… pripažįstu, kad mane labai nustebino akių šešėlių ir skaitalų sudėtyje rastas talkas – labai dviprasmiškai vertinamas kosmetikos ingredientas. Kaip visada, vieni gąsdina, koks talkas toksiškas, kiti ramina, kad kosmetikoje naudojamas išvalytas talkas neturi absoliučiai jokio neigiamo poveikio. Kaip ten bebūtų, toks ženklas kaip Dr. Hauschka, savo gaminiuose dviprasmiškų ingredientų galėtų ir nenaudoti.

O kaip kokybė?

Šešėliai pakankamai pigmentuoti, bet subtilūs. Drąsiai galima naudoti ir dieniniam, ir vakariniam makiažui. Tobulai tinka dūminiam makiažui (atrodo subtiliau nei klasikinis juodas). Vienintelis minusas, kad juos naudojant tikrai neišsisuksim be šešėlių pagrindo. Jei kai kurie šešėliai neblogai „laikosi“ ir be bazės, tai Dr. Hauschka dienos pabaigoje tikrai šiek tiek „subėga“, ne stipriai, bet… geriau apsidrausti.


Akių pieštukas – gan įdomus.

look-come-back-2-limited-edition-kajal-eyeliner-st-06_press

Nuotr. Dr. Hauschka

Vienoje pusėje juodas, kitoj – kažkoks uoginis. Uogine puse Dr. Hauschka siūlo brėžti apatinį akių voko kontūrą. Ir vat šito pasiūlymo aš nelabai suprantu. Ir taip brėžiau, ir kitaip… ir man vis tiek nesižiūrėjo. Akys atrodė pavargusios ir „nešvarios“. Jei tas uoginis atspalvis būtų čiut čiut tamsesnis, tikrai būtų kur kas geriau. Na, bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Abi pieštuko puses galima drąsiai naudoti viršutiniam akių vokui ir čia visi „priekaištai“ baigiasi. Nei per minkštas, nei per kietas, brėžiasi lengvai, laikosi ilgai. Puikus.


Dr. Hauschkos blakstienų tušas prie naujosios kolekcijos nepriskiriamas, bet kadangi atstovai man pridėjo ir jį, tai prie to paties ir aptarsiu. Trumpai tariant – man patiko. Ilgiau – labai patogus šepetėlis, padažo tikrai gražiai, blakstienos atrodo normalios:D. Ilgos, tankios (netinka toms, kurios mėgsta vos vos matomą,  a la natūralų efektą), kaip ir dažant bet kuriuo „visiškai cheminiu“ blakstienų tušu, bet… naudojant jį būtina labai gerai pudra „nusausinti“ paakius, nes kitaip, tušas šiek tiek tepa. Jei ne šis „minusiukas“, sakyčiau, kad tai vienas iš geriausių tušų „ever“.


Nu va… Kažkaip užsigalvojau apie tas levandas ir pradėjau ne nuo to galo. Bėgam nuo akių ir grįžtam prie pradžių pradžios – veiduko.

Prie naujosios rudens kolekcijos taip pat nepriskiriami ir atspalvį suteikiantis kremas bei makiažo pagrindai, bet dovanų krepšelyje radau ir juos, taigi pora žodžių nukrypstu ir apie šiuo produktus. Tiesa, įspūdis minimalus, nes produktai buvo mėginukai. Abu produktai man visai patiko. Jei reiktų rinktis iš jų vieną, rinkčiaus makiažo pagrindą. Dengia gražiai, maskuoja pakankamai neblogai, laikosi gerai, žodžiu, viskas su juo gerai… sausaodėms. Riebios odos savininkėms šių produktų nerekomenduočiau, nes jie yra pakankamai „riebūs“ ir suteikia veidui papildomo spindesio. Taigi, riebiaodės atrodytų nelabai gražiai ir tvarkingai, nebent papildomai naudotų laaaabai daug birios, matifikuojančios pudros.


look-come-back-2-limited-edition-blush-trio_press

Nuotr. Dr. Hauschka

Naujosios kolecijos skaistalai – trispalviai. Dr. Hauschka vizažistai siūlo naudoti jas visas vienu metu. Tiesiog pamakaluoti šepetėliu po visą dėžutę ir teptis, kas yra tikrai neblogas sprendimas toms, kurios nelabai žino, kurios spalvos labiausiai tinka ir toms, kurios nori labai natūralaus efekto. Iš patirties pastebėjau, kad būtent skaistalų „miksas“ atrodo natūraliausiai, taigi, aš tikrai už tuos daugiaspalvius skaistalus. Rezultatas „gaunasi“ labai subtilus ir gražus. Suklysti ir padauginti sunkoka, todėl tobulai tinka toms, kurios nelabai žino, kaip ten tiksliai tuos skaistalus tepti. Žodžiu, labai saugus variantas.


look-come-back-2-limited-edition-illuminating-powder-mit-deckel_press

Nuotr. Dr. Hauschka

Apie šviesą atspindinčią priemonę daug nerašysiu. Čia, panašiai kaip su skaistalais, rezultatas subtilus ir tikrai gražus. Minusas, kad laikosi trumpokai, pliusas – puikiai tinka rudeniui ir žiemai, kai tas „rimtas“ veido spindesys atrodo ne tik nenatūraliai, bet net juokingai. Plius, pastebimas spindesys (strobing’as) jau vis tiek pasitraukė į mados užkulisius, taigi, tokiam subtiliam švytėjimui dabar pats tas.


Na, o dabar apie labiausiai man patikusį produktą, prie kurio neprikibčiau net labai labai norėdama (o, kaip matot, prie ko prikibti aš randu beveik visur:D) – naujasis lūpų blizgesys.

Nuotr. Dr. Hauschka

Kai sužinojau, kad naujiena yra gervuogių spalvos nusiteikiau skeptiškai. Kad madinga, tai taip, ok, bet kaaaip aš su ja atrodysiu??? Abejojau, kad šį blizgesį išvis bandysiu, bet… dabar naudoju jį „non stop“:D. Visų pirma, tai spalva labai subtili ir tikrai ne tokia ryški, kaip atrodo pakuotėje. Tepasi puikiai, atrodo puikiai, laikosi puikiai, o svarbiausia, nerealiai drėkina lūpas! Man, mėgstančiai tas lūpas pakramtyti, labai aktualu, kad blizgesys ar lūpų dažai tikrai gerai drėkintų, taigi, šiam Dr. Hauschka blizgesiui duodu 12 balų iš 10 galimų. Vienintelis minusas… oi apsimelavau, sakiau, kad neprikibsiu:D, nors čia net ne minusas, bent jau man, o perspėjimas, netoleruojančioms „grynų“ produktų kvapų. Kadangi šis lūpų blizgesys nėra įprastas „cheminukas“, tai tepant jaučias tas natūralių produktų, kažkokių žolelių, kvapas. Manęs jis neerzina, tai viskas ok, bet jei kažkuri labai labai jautri (nors ir aš jautri), tai prieš pirkdama, būtinai pasiuostinėkit.


Štai ir viskas. Toms, kurios „suskaitė“ viską, nuoširdžiai dėkoju už kantrybę:).

O toms, kurios tingi skaityti ir skaito tik pačią pradžią ir pabaigą reziumuoju, kad Dr. Hauschka naujoji rudens makiažo kolecija man tikrai patiko. Pradedant spalvomis, o baigiant kokybe. Žinoma, tai nėra super duper profesionali kosmetika, kuri „atlaiko“ „karą ir marą“, bet kasdieniniam naudojimui ji tikrai puiki. Daugiau mažiau sveika (vat kyla abejonių dėl to talko), graži, madinga, subtili ir kokybiška, o tai yra labai labai daug. Ir daaar… pakuotės… Nu vat jaučiasi čia ta vokiška kokybė… paimi į rankas ir jauti, kad viskas su šitais produktais bus gerai:D.

Tai tiek, kokybiškos Jums dienos!

dr-hauschka-makiazas

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Dr. Hauschkos kosmetikos galite įsigyti Biotekos ir Biosalos parduotuvėse.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės