Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
„Beautydrugs“ paakių pleistriukų apžvalga - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

„Beautydrugs“ paakių pleistriukų apžvalga

Reading Time: 2 minutes

Tai yra pirmas mano bandytas tokio tipo produktas, taigi, nesu tikra ar vertinu labai objektyviai, kita vertus, kiek kalbėjau su šį produktą jau bandžiusiais zuikeliais, visų nuomonė daugiau mažiau sutampa, o teigiami internetiniai komentarai teigiamą įspūdį tik dar labiau sustiprina. Tai, apie ką aš čia? Apie dirbtinį miegą indelyje, arba Beautydrugs Black & Goldy hidrogelio pleistriukus paakiams (ir ne tik).

Jau ne vienai esu juos gyrusi akis į akį, tačiau būtų negražu tylėt ir nepasidalyt plačiau. Taigi, kas tie hidrogelio pleistriukai ir ką su jais veikti?

Black & Goldy pleistriukai / kaukės daugiausiai yra skirti paburkusiems, patamsėjusiems paakiams ir nuovargio žymėms šalinti. Taip pat juos galima naudoti ir kitose veido zonose: ant kaktos, tarp akių, šalia lūpų ar net ant smakro, žodžiu, bet kur, kur reikia sudrėkinti ir atgaivinti odą. Aš kol kas naudoju juos stereotipiškai  – paakiams – ir rezultatu esu daugiau nei patenkinta.

Jie tikrai padaro tai, ką ir žada: mažina paburkimus, patinimus, labai gražiai šviesina ir drėkina paakių zoną. Rezultatas yra LABAI akivaizdus ir, bent jau man, išlieka savaitę (kartais mažiau:D). Kas turit problematiškus paakius, tai yra tas must produktas, kurį privalot išbandyti. Kas manot, kad problemų neturit, pamačiusios rezultatus, galvosit kitaip:D.

Beautydrugs

Povilas Vaketis

Beautydrugs yra italų ženklas (formulės kuriamos pasitelkiant italus, prancūzus, vokiečius ir pietų korėjiečius), tačiau būtent šie pleistriukai yra gaminami Pietų Korėjoje, kuri, kaip turbūt žinot, garsėja itin dideliu dėmesiu grožiui, produktų kokybei, inovacijoms, įdomiems ingredientams, žavioms pakuotėms ir adekvačioms kainomis. Visa tai turi ir Beautydrugs.

Miela, varliukiška pakuotė su 60 vienetų žvilgančių pleistriukų ir mentele patogesniam jų naudojimui kainuoja 26,90 Eur. Produkto sudėtyje slypi dumbliai, koloidinis auksas, perlų ekstraktas ir mums šiek tiek įprastesni ingredientai, pvz., alijošius, ricinos aliejus ir hialuronas. Be jų, sudėtyje dar rasite ir kvapų, alkoholio ir net parabenų (methylparaben), taigi, toms, kurios bijo bet ko, kas prasideda para-, para-, paraben-, pleistriukų nerekomenduoju. Na, o tos,  kurios mano, kad parabenų baubas yra daugiau marketinginis triukas, negu reali grėsmė mūsų grožiui ir sveikatai, tikrai drąsiai bandykit ir mėgaukitės rezultatu. Beje, methylparaben pagal saugumą yra vertinamas 4 balais iš 10, o visa bendra pleistriukų sudėtis balais būtų maždaug 2 (čia tiesiog primityviai išvedus vidurkį), kas, manau, yra tikrai labai puiku.

60 vienetų pleistriukų yra DAUG, todėl, jei gyvenat su mama, dukra, drauge ar močiute:), susimeskit per pusę ir naudokit juos abi. Kas naudosit pleistriukus viena, rekomeduoju nenuplėšti papildomos apsauginės plėvelės, nes ji padeda apsaugoti kaukes nuo išdžiuvimo (bent jau man tai veikia).

Patinimai / paburkimai susitvarko dar operatyviau, jei pleistriukų pakuotę laikote šaldytuve ir ant veido klijuojate juos vėsius (aš taip ir darau).

Dar vienas naudojimo tips‘asnenaudokite pleistriukų labai drėgnų. Prieš klijuodamos juos ant odos, šiek tiek nusausinkite, nuvalykite tą hidrogelį (arba įmasažuokite į šalia paakių esančią odą jau užklijavusios), nes kitaip jie normaliai nesilaikys, slys žemyn ir tikrai nervins:D.

O daugiau nėra net ką šnekėti. Puikus, akivaizdžiai veikiantis produktas, už normalią kainą. Nesimaivau, rekomenduoju ir tikrai tikiu, kad (pa)tiks ir jums.

 

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su Stardrugs

Už nuotraukas dėkoju Povilui Vakečiui ir Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbučiui.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės