Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Atostogos be atostogų, arba bandome purškiamą įdegį - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Atostogos be atostogų, arba bandome purškiamą įdegį

Reading Time: 4 minutes

Purškiamą idegį norėjau išbandyti jau labai labai seniai, turbūt dar nuo tada, kai jis vos atsirado Lietuvoje, bet kažkaip aiii… tai nėra progos, tai  nėra laiko, tai šiaip atrodo nepatikimai. Taigi, labai apsidžiaugiau, kai sužinojau, kad Sugiharoje atsirado galimybė nusipurkšti Vita Liberata įdegiu, kas iš karto panaikino tą trečiajį abejojimo punktą, nes Vita Liberata produktus aš puikiausiai žinau ir absoliučiai jais pasitikiu.

Taiva… beliko sulaukti tinkamos progos. Ir ta proga man pasitaikė prieš kelionę.

Žinodama, kad niekada nekiurksau prie baseino ar jūros, todėl dažniausiai iš kelionės grįžtu įdegusi tik nosį ir ausis, nusprendžiau, kad kelionės išvakarėse nusipurkšiu ir vos nuskridusi vaidinsiu, kokia aš graži.

Taip ir padariau.


Kelionės išvakarėse nukeliavau į Sugiharą ir jau pradėjau abejoti:D. Galvojau, o jei atrodysiu nenatūraliai, jei pradėsiu plautis dėmėmis ir išvis, ką aš čia prisigalvojau:D.

PRIEŠ

Kita vertus, raminau save, kad turiu nnnVita Liberatos priemonių, kuriomis galėsiu situaciją pataisyti, o blogiausiu atveju, mirksiu Atlante tol, kol tas sūrus vanduo viską nugrauš:D.

Žodžiu, pradėjom procedūrą. Pirmas žingsnis – viso kūno šveitimas, kas šiaip jau gaunasi lyg ir papildoma procedūra, todėl dar fainiau:). Po šveitimo – dušas ir tokia juoda palapinė:D, kurioje atsistoji ir gaudai įdegio dulksną.

Aš nusprendžiau visiškai nekompleksuoti ir deginausi full naked. Nu negi prisiderinsi prie kiekvieno drabužio… Jei jau pas vyrą gimdžiau, tai kas čia tas apsinuoginimas prieš Olgą (beje, labai maloni kosmetologė).

Nu ir žinokit, man patiko (ne, ne apsinuoginti prieš Olgą:), pati procedūra).

Labai bijojau, kad mane žiauriai erzins kvapas, pvz., purkšiamo makiažo aš negaliu pakęsti, mane dusina, man dvokia ir pan., bet ot įdegis visai visai nieko. Jokio šlykštaus, stipraus ir erzinančio kvapo. 10 balų vien už tai.

Pats jausmas irgi sakyčiau, kad labai malonus, tiesiog sukaliojiesi ir jauti kaip kažkokia smulki dulksna drėkina kūną.

Procedūra gan trumpa. Nupurškia, išeini iš tos palapinės, apsižiūri kitoje šviesoje, jei nori tamsesnio įdegio, procedūrą pakartoji ir vualia. Kaip po gerų atostogų tik be jų:).

Tiesa, kadangi aš deginausi nuoga, tai mums sunku buvo pamatyti KIEK tas kūnas iš tiesų parudavo, bet apskritai, tai man viskas atrodė net labai labai gerai.

Dar geriau atrodė tada, kai atėjau į persirengimo kambarėlį, apsirengiau maudymuką ir pradėjau maivytis nuotraukai ir video.

PO

Nu, žinokit, man tikrai gražu (net plaukus pasileidau:D). Plius, greita, paprasta ir sveika.

Aišku, kas savaitę nesipurškaliosi, bet prieš vestuves, atostogas ar šiaip ypatingas progas – nerealu.

Žodžiu, procedūra užskaityta! 10 balų.

Beliko post procedūriniai reikalai.


Išeinant po procedūros duoda tokią įdegio atmintinę, bet, jei atvirai, aš į ją net nepažiūrėjau:D, jau kas bus, tas bus…

O nebuvo nieko baisaus. Nors Olga perspėjo, kad įdegis gali tepti drabužius, bet man nieko netepė. Nei baltų drabužių (aha, protelio nedaug eiti dirbtinai degintis su šviesiais drabužiais), nei patalynės. Tiesa, sunkoka po procedūros 12 val. nesiprausti, bet 8 val. ištempti man pavyko (nes po tiek laiko jau turėjau būti lėktuve). Nusiprausus po dušu, dalis įdegio nusiplovė (nežinau, ar man tai patiko:D) ir jis tapo visiškai idealiai natūralus. Tieeeesa, iš pradžių aš buvau šiek tiek išsigandusi, nes namie plaunantis rankas (ar šiaip kažką:)) užkrito keli lašiukai ir liko akivaizdžiai šviesesnės dėmelės, bet… po to nusiprausus duše viskas puikiai susilygino (nors vis tiek patarčiau po procedūros pasiimti torto atostogas ir bent tą dieną / vakarą turėti kuo mažiau sąlyčio su vandeniu, mažą ką…).


Vėlesnė priežiūra irgi buvo gan minimali. Nuvykusi atostogauti porą dienų nieko special nedariau, na o trečią, pastebėjusi, kad jau pradedu šviesėti, pasitepiau su Vita Liberata kūno losjonu ir kitą rytą vėl atsikėliau daug rudesnė. Ups, meluoju, eidama į saulę, dar kartais pasitepdavau ir Vita Liberata Murula aliejumi, kurį labiau naudojau kaip apsauginę, o ne savaiminio įdegio priemonę. Žodžiu, labai labai stipriai to įdegio aš nesaugojau, bet minimaliai prižiūrėjau. Gražiai dirbtinai ruda aš išbuvau maždaug 1,5 savaitės. Aišku, čia gali būti klaidingas skaičiavimas, nes Madeiroje ir natūraliai kažkiek padegiau, gal Lietuvoje laikytųsi trumpiau, bet apie savaitę, manau, ištemptų.

Įdegis plovėsi labai gražiai, lygiai, be jokių dėmių, žodžiu, man nuoširdžiai labai labai patiko.

Pirmas blynas tikrai neprisvilęs, taigi, kepsiu juos ir toliau:D, tik kitą kartą purkšiuosi ir veidą (šį kartą vis dėlto pabijojau) ir bus dar gražiau:).

P. S. Kadangi persirengimo kambarėlyje apšvietimas šiaip sau, tai ir nuotraukos šiaip sau:D. Pridedu nuotraukas be įdegio iš namų, čia labiau matosi šviesumas ir iš Madeiros… (vis dar dūsauju dėl jos:D). Pliuuusss… pridedu ir pirmas emocijas po procedūros:D. Gal matysis aiškiau.

PRIEŠ

 

Titulinė nuotrauka skolinta iš Pinterest.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės