Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Artėja gimtadienis? Traukiame sunkiąją FILORGA artileriją! - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Artėja gimtadienis? Traukiame sunkiąją FILORGA artileriją!

Reading Time: 5 minutes

Ne paslatis, kad aš visada šiek tiek skeptiškai žiūrėjau (ir tebežiūriu) į didelius ženklus. Dėl labai įvairių priežasčių: produktų sudėčių, požiūrio į gyvūnų testavimą, agresyvaus marketingo ir šiaip kvailų įsitikinimų (mano:)). Bet, po nusivylimo gan prabangia ekologiška kosmetika, ir artėjant kažkelioliktam gimtadieniui, nusprendžiau, kad laikas šiek tiek atidėti gėlytes ir žolytes į šalį ir išbandyti tai, ką giria ir rekomenduoja tiek grožio specialistai, tiek produktus naudojantys žmonės – Filorga.

Iškart sakau, kad šį kartą aš absoliučiai atsisakiau tyrinėti produktų sudėtis ir dėmesį nusprendžiau kreipti tik į efektą. Žinau, kad Filorga niekada nepretendavo ir nepretenduos į ekologiją, bet užtat visada save pozicionavo kaip itin veiksmingų produktų kūrėjus, taigi, tą veiksmingumą man ir knietėjo patikrinti.

Mano vonios lentynoje nugulė deguonimi odą prisotinanti kaukė-šveitiklis Scrub&Mask, priešraukšlinė šviesinamoji veido kaukė Meso Mask, intensyvaus poveikio priešraukšlinis serumas Time Zero, paakių kremas Eyes Absolute ir intensyviai drėkinantis veido kremas Hydra Filler.

Toms, kurios tingi skaityti, iškart sakau, kad visi Filorga produktai man labai tiko ir patiko, toms, kurios nori išsamiau, pradedu nuo pačio mažiausio wow.


Taigi, paakių kremas Eyes Absolute. Nežinau, ar dėl didžiausios kainos, ar dėl labai gražaus aprašymo, iš šio produkto tikėjausi labai daug, bet, matyt, lūkesčiai buvo per dideli, todėl kol kas jie ne iki galo pateisinti. Taip, kremas fainas: drėkina, šviesina, mažina patinimą, akivaizdžiai paslepia mini raukšleles, bet iki didelio didelio wow man kažko trūksta. Gal dar per mažai naudoju, kad susidaryčiau tikrąją nuomonę, o gal ūpą ir poveikį numušė tai, kad vos gavusi kremą, kitą dieną sugebėjau nulaužti specialų aplikatorių (kas šiaip jau didelis minusas pakuotei, nes kremas už 90 Eur neturėtų būti toks perdėtai jautrus ir lūžti vos nukritęs… ant kojos!). Žodžiu, nežinau, kas čia kaltas, bet paakių kremas man kol kas yra mažiausią įspūdį palikęs produktas.


Turbūt dar per mažai (dvi savaites) naudoju ir Filorga Meso Mask kaukę. Ji taip pat teoriškai savo funkciją atlieka – šviesina, gaivina, šalina nuovargio žymes… Bet dėl aprašyme žadamo odos spindesio, aš šiek tiek prisikabinčiau (nors žinant mano spindesio fetišą, tai visai normalu, kad kimbu:)), kaip ir prie ilgo jos laikymo. Suprantu, kad 30 min. laikyti produktą yra tikrai naudingiau nei 10 min. ir viskas mūsų pačių labui, bet vaje, kaip man lėtai eina tas pusvalandukas:). Atrodo, sėdi ir skaičiuoji minutes. Kita vertus, labai gerai, kad bent jau kaukė priverčia pasėdėt ramiai. O šiaip produktas tikrai smagus, veidas po naudojimo atrodo putlesnis:D ir gerai sudrėkintas, bet didesnė meilė šiam produktai kol kas dar tik mezgasi:).


Jau daugiau vietos mano širdyje užima veido kremas Hydra Filler. Nerealiai malonus kvapas (beje, kaip ir visų kitų bandytų produktų), lengvutė tekstūra, dviejų tipų hialurono molekulės (stambesnės ir visai visai smulkios), kurios iš tiesų GALI ne tik sulaikyti vandenį ir drėkinti viršutinį odos sluoksnį, bet ir pritraukti drėgmę odos gilumoje bei siųsti signalus, kad reikia gamintis naujo hialurono. Žodžiu, kremas man tiko, patiko, bet… vargšas jis, kad eina jau PO serumo. Jei neturėčiau Time Zero serumo, kremas neabejotinai būtų vienas iš dviejų man labiausiai patikusių Filorga produktų, bet, deja, taip nėra, o tas begėdis serumas pirmas duoda tokį efektą, kurį permušti tikrai labai sunku.


Taigi, apie tą begėdį Time Zero serumą. Taip, jis išties puikus. Gražus, kvapnus, lengvas, bet kartu ir velniškai stiprus. Jis drėkina, lygina, skaistina, stangrina ir daro viską, ko norim iš serumo:D. Jeigu kremą dar galime rinktis paprastesnį, tai serumo NIEKADA (gal dėl to jis ir nugalėjo kovoje su Hydra Filler). Aprašymas sako, kad jis koreguoja nuovargio, mimikos, paviršines ir gilias raukšles, žodžiu, veikia keturguba jėga. Man kol kas tikrai pagražėjo nuovargio ir paviršinės raukšlytės, na, o dėl gilių ir mimikos raukšlių… Vis dėlto, manau, jog jas koreguoja tik skalpelis:), bet gal Filorga dar įrodys kitaip… Daugiau net neturiu, ką pasakyti… išskyrus tai, kad kartais Time Zero išduodu su pačiu pačiausiu bandytu Filorga produktu – Scrub&Mask.


Taaaip, su Scrub&Mask  šveitikliu-kauke aš eičiau į žvalgybą. Net nežinau, ar tikrai dėl jo poveikio:D. Jis tiesiog… kitoks ir wow! Švelniai šveičiantis, o po to smagiai pakutenantis. Rimtai! Užsitepus kaukę, ji pradeda sproginėti ir tas jausmas man toks unikalus ir toks malonus, kad tiesiog nesinori, jog baigtųsi. Rezultatas irgi puikus: oda akivaizdžiai skaistesnė, lygesnė, gražesnė ir visokia kitokia -esnė. Žodžiu, mano meilė šiam produktui begalinė! Labai rekomenduoju išbandyti, nes tikrai labai daug šansų, kad kartą pabandžius, daugiau nieko kito ir nesinorės.


Tiesą sakant, bijau, kad pabandžius Filorga apskritai daugiau nieko kito nebesinorės… Aš kol kas esu daugiau nei patenkinta visais naudojamais produktais. Normalu, kad vieni patinka labiau, kiti šiek tiek mažiau, bet tas šiek tiek mažiau vis tiek yra gerokai daugiau nei įprastai. Ir žinot ką, man dabar tos jų kremų sudėtys ne taip labai ir rūpi:). Kai matau, jog mano oda dabar atrodo taip, kaip niekad neatrodė, tai gėlytės ir žolytės gali ir palaukt. Nesakau, kad taip ir bus:), žinot, kaip ten su tom meilėm būna, anksčiau ar vėliau rožiniai akiniai nukrenta ir trūkumus pradedi pastebėti, bet dabar… dabar aš mėgaujuosi stipria ir akla meile Filorgai:D.


Beje, produktų poveikis dar geriau jaučiamas ir matomas vyresnių moterų. Daviau viską išbandyti savo mamai, tai vien nuo Scrub&Mask ji atjaunėjo keliais metais, nu ok, gal biški perdedu:D, bet oda jai tikrai fantastiškai paskaistėjo. Net ir mano didžiausias skeptikas vyras, pripažino, kad jo oda tikrai pašvelnėjo ir palygėjo (nes, aišku, viską išbandžiau ir ant jo). Žinoma, tai nereiškia, kad Filorga tinka visiems ir visada, reik bandyti savo kailiu, bet pabandyti tikrai labai verta, ypač toms, kurios veidrodyje jau mato raukšleles (be padidinimo stiklo:)).


Vienintelis man likęs klaustukas – dėl testavimo su gyvūnais. Patys filorgistai aktyviai teigia, jog jie naudoja tik alternatyvius metodus ir su gyvūnais kosmetikos netestuoja. 2015-tais metais jie atidarė būstinę Hong Konge, kuris yra vienintelis regionas Kinijoje, nereikalaujantis gyvūnų testavimo ir paskelbė, jog orientuojasi į prekybą internetu, kas irgi rodytų, kad tarsi yra bandoma apeiti kinų įstatymus (e-prekybai testai nebūtini) Jei taip ir yra, mano džiaugsmas dar patrigubėja, jei ne… Hmmm… Rožiniai akinukai, kur Jūs:)?!

Nuotr. Pinterest

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės