Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Apie kelioninį grožį... Romoje
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Apie kelioninį grožį… Romoje

Reading Time: 7 minutes

Kad nepamirštume, ko mes čia susirinkom, pagaliau rašau apie… kelioninį grožį ir vis dar tą pačią Romą:D, bet prižadu, tai jau bus tikrai tikrai paskutinis mano pasispardymas, susijęs su šiuo miestu.

Taigi, apie kelioninį grožį… Romoje.

Nepasakyčiau, kad vaikščiodama Romos gatvėmis daug galvojau apie savo ar italių grožį, užteko man ir kvapą gniaužiančių pastatų. Be to, nelabai tu ten ir atskirsi, kas yra tikras italas, o kas tik žioplinėjantis turistas. Vis dėlto apie galimai itales šiokį tokį įspūdį susidariau. Ir jis nėra teigiamas:D.

Šiaip jau man italės tikrai gražios. Man be proto graži ta jų tamsesnė oda, juodi plaukai, ryškios akys ir kažkokia ypatinga, matyt, pietietiška charizma. Žodžiu, viskas su tom italėm būtų net labai gerai, jeigu jos tiek daug nerūkytų. Nežinau, ar čia man taip vaidenasi, ar iš tiesų taip yra, bet Lietuvoje aš vis rečiau pamatau rūkančią merginą (gal dėl to, kad mažai vaikštau centre:D), nu bet ten… Kur bepasisuksi, vis kokia gražuolė peša dūmą. Ir jų tiek daug, kad tik spėk sukiotis nuo jų ir gaudyt gryną orą:D. Jau kažkada sakiau, kad aš niekada gyvenime nerūkiau, nerūkau ir nerūkysiu. Nesu net rankoje laikiusi cigaretės. Ir labai tuo didžiuojuosi, nes, visų pirma, rūkymas jokio grožio nepriduoda, o antra, aš turiu fobiją nuo kažko priklausyti, todėl bet koks priklausomybę sukeliantis produktas man yra tabu. Žmogus pats turi save kontroliuoti, o ne kažkoks rūkstantis tabako gabalėlis kontroliuoti jį. Jei cigaretė kontroliuoja žmogaus būseną, emocijas, suteikia nusiraminimą ir malonumą, man atrodo, labai baisu:D. Taigi, rūkorės italės man nepatiko ir vienintelis dalykas, kuris reabilitavo jas mano akyse – saulės akiniai. Aš pati ten vaikščiojau be akinių (neklauskit, kodėl, pati žinau, kad baisu, ieškau naujų, niekur nerandu, jei turit rekomendacijų, kur parduoda mažų, gražių ir ne už 1000 Eur, labai prašau pasidalyt:D), todėl labai atkreipiau dėmesį į tai, kad visos galimai italės labai atsakingai saugo savo akis ir paakių odą. Taiva, kokia ironija ar ne? Rūko kaip kaminai, bet ot saulės spindulių tai saugosi. Nu bet bent šis tas. Vis geriau, negu ir rūkyti, ir spoksoti išpūtus akis tiesiai į saulę:D.

Vis dėlto dar labiau nei italės saulės saugosi japonės. Ir aš taip jomis susižavėjau, kad artimiausiu metu apie jų grožio ritualus tikrai pasidomėsiu gerokai daugiau. Žodžiu, japonės nerealios. Jos nuo saulės saugosi ne tik saulės akiniais, kepurėmis / skrybėlėmis, bet ir skėčiais. Nu kaip fainai. Vaikšto jos sau išdidžiai po tą Koliziejų su žavingais skėtukais ir ką tu joms. Va čia tai tikrasis grožio puoselėjimas! Nekalbant jau apie tai, kad jų oda garantuotai visuomet yra padengta mažiausiai 50 SPF. Žodžiu, labai patiko, sužavėjo ir dabar tikrai nersiu į jų grožio pasaulį bent jau pasigaudyti žinių.


Nu ir galiausiai priėjom prie manęs. Tai, kaip jau prisidaviau, saulės akinių aš neturėjau, todėl grįžusi apsikroviau kaukėmis ir bandžiau bent kažkaip reabilituotis. Panašu, kad trumpalaikės žalos aš išvengiau, bet kaip ten bus ateityje… bus matyt. Ilgalaikėje perspektyvoje saulė daug pavojingesnė, todėl nedarykite mano klaidų ir nešiokite akinius nuo saulės visur ir visada!

Neturėjau aš ir daug kitų gerų dalykų, bet… dėl jų labai džiaugiuosi. Kadangi skridome tik su rankiniu bagažu, kosmetikai tikrai nesinorėjo skirti daug vietos, juolab, kad ir grožio tūris lėktuvo salone ribojamas. Taigi, kas man kelių dienų kelionėje yra must, ką aš vežiausi ir kaip sprendžiau spręstinus grožio klausimus.

Veido valymas

Visų pirma, man svarbiausia yra veido švara. Nepaisant to, kad mano oda įprastomos sąlygomis nelabai pretenzinga, karštis, kondicionieriai, skrydis ir dulkės reikalus neblogai pagadina, taigi, kelionės metu aš turiu nepamiršti ne tik kuo mažiau liesti veidą rankomis, bet ir pasirūpinti veido valymo produktais.

Iškart po skrydžio ir net prieš jį, aš labai mėgstu veidą nušveisti šveitikliu. Taip pašalinu ne tik negyvas ląsteles, bet ir tarsi atsikratau skrydžio padarinių (labiau psichologiškai:D), todėl jaučiuosi gerokai švaresnė ir pasirengusi naujiems nuotykiams. Pabandykit, gal ir jums suveiks. Šį kartą vežiausi Nuxe šveičiamąją veido žele (kelioninio dydžio). Šveičia švelniai ir minimaliai, bet iš esmės visai nieko.

Veido valymo servetėlių aš nemėgstu, nes dar neatradau tokių, kurios paliktų malonų ir tikrai švaraus veido jausmą jas panaudojus, taigi, jei tik įmanoma, visuomet į kelionę pasiimu micelinio vandens. Šį kartą naudojau Nuxe micelinį vandenį. Visai neblogas, man patiko, savo darbą padaro (beje, Nuxe kosmetika Lietuvoje, kiek žinau, neprekiaujama, aš siunčiausi iš UK, bet oro uostuose jos taip pat galima įsigyti).

Dar vienas produktas, kurį mėgstu įsimesti veido švarai – prausiklis. Šį kartą naudojau VIVI prausimosi putas su hialuronu ir aminorūgštimis. Puikios! Visų pirma, man labai patinka pakuotės dydis, o antra, tikrai puikiai atlieka savo darbą. Labai švelnios, bet savo darbą padaro, plius, nepalieka jokio sausumo pojūčio. Tobula.

Drėkinimas

Nusiprausus, aišku, reikia veidą drėkinti. Dažniausiai į keliones aš imu jau bandytų produktų mėginukus (neimu naujų, nes odai ir taip jau užtenka pokyčių) arba mini pakuotes. Kartais, kaip kad buvo šį kartą, aš pasiimu tik paakių kremą ir naudoju jį viskam. Nes kam tampytis šimtus tų kremų… Jei tinka paakiams, tinka ir visai veido odai:). Šį kartą naudojau Antipodes paakių kremą su kivių sėklyčių aliejumi. Nepasakyčiau, kad tai mano pats mėgstamiausias Antipodes kremas (apie juos dar bus straipsnis ateity), bet man labai patinka tai, kad jis atrodo riebus, bet iš tiesų toks nėra, neblogai drėkina ir yra velniškai skalsus (kaip ir visi kiti bandyti Antipodes produktai). Šio mažuliuko mėginuko man pilnai užteko visai kelionei (rytais ir vakarais) ne tik veidui, bet ir kaklui. Apskritai, Antipodes produktai yra net labai verti dėmesio, rekomenduoju pasižiūrėti (prekiauja Bioteka).

Apsauga

Toliau, seka apsauga. Jei keliaučiau ilgesniam laikui ir rimtoms atostogoms, būtinai imčiau atskirą kremą su dideliu SPF, bet, kai kelionės trukmė yra vos kelios dienos, o vieta kosmetinėje ribojama, vietoj kremo su SPF renkuosi paprastą BB kremą. Šį kartą tai Filorga BB kremas. Tai turbūt vienas iš tų retų Filorgos produktų, kurie man nepadarė didesnio įspūdžio. Drėkina neblogai, bet man norėtųsi kur kas didesnio maskavimo ir matiškesnio efekto.

Kadangi Filorgos BB turi tik 15 SPF, o Romai tai yra mažoka, papildomai odą saugojau ir suteikiau jai matiškumo su, kaip visada, Jane Iredale presuota pudra. Šią pudrą jau ne kartą gyriau. Nuomonė nesikeičia. Man ji tobula. Vien tuo, kad nekeičiu jos į nieką kitą jau 4 metai, viską pasako.

Dekoratyvinė kosmetika

Ne paslaptis, kad aš jau turiu pakankamai metų, plius, kelionės metu pavargstu labiau, nei pailsiu (tiesiog esu tokio tipo keliautoja, kuri turi lėkti, varyti ir kuo daugiau pamatyti), o nuotraukose to atskleisti nesinori:D, tai dažniausiai į kelioninę kosmetinę įsimetu ir paakių maskuoklį. Šį kartą naudojau Bare Minerals paakių maskuoklį-serumą. Kažkada rašiau (o gal ir ne:D, jau nepamenu), kad jis man šiaip sau, bet panaudojusi ilgiau, pamilau ir dabar tai man vienas iš fainiausių maskuoklių, verta pamėginti.

Įprastai į keliones nesivežu nei skaistalų, nei juolabiau bronzantų (nes iki šiol nebuvau jų gerbėja), bet, kai testavimui gavau Benefit mažylį, taip jį įsimylėjau, kad dabar niekur su juo nebesiskiriu. Labai gerai dengiasi ir sklaidosi, puiki spalva, gražus, natūralus efektas tiek gyvai, tiek nuotraukose:D. Super produktas, labai rekomenduoju išbandyti. Tiesą sakant, aš dabar nebenaudoju nieko kito, tik jį. Jokio kontūravimo, jokių skaistalų, tik Benefit bronzantas.

Lygiai tai pat mane džiugina ir Benefit blakstienų tušas (kažkodėl neradau jo Douglas el. svetainėje, tai nuorodos neįdedu) bei Benefit antakių šešėliai, taigi, jie taip pat iškeliavo su manim į Romą. Antakių produktą tikrai privalot išbandyti. Puikus nuo… iki. Blakstienų tušas irgi labai geras, gaila, maniškis jau atgyveno ir Romoje išleido paskutinį atodūsį (kaip tik paskutinę dieną:D). Abu produktus rekomenduoju. Tiesa, antakių šešėliai turi priemonės tepimo, bet neturi iššukavimo šepetėlio. Žinot, kaip aš tokiais atvejais sukuosi kelionėje? Naudoju dantų šepetėlį:D. Jis iššukuoja ir paskirsto produktą puikiai, o ir vietos kosmetinėje, kad ir nedaug, bet sutaupo.

Kitiems produktams dengti, jo panaudoti, deja nepavyksta:D, todėl kartu į keliones vežuosi pudros šepetėlį ir kempinėlę. Vita Liberata kabuki šepetėlis mano mėgstamiausias, kaip ir Beauty Blender kempinėlė. Tiesa, Benefit bronzantas turi savo šepetėlį, kuris, nors ir netobulas, bet dengia visai neprastai, net keista.

Toliau, lieka lūpos. Absoliutus mano šių metų atradimas, tiksliau, vienas iš jų (bet apie juos irgi bus atskiras straipsnis) – You & Oil maitinamasis lūpų balzamas. Kas turit problematiškas lūpas, tikrai privalot išbandyti. Nerealus (ačiū, Dovile, už rekomendaciją). Na, o kad nuotraukose kartais atrodyčiau ryškiau ir gražiau, įsimečiau ir testavimui dovanotus Uoga Uoga lūpų dažus. Kadangi lūpdažį naudoju dar palyginti neseniai, labai tvirtos nuomonės nesusidariau. Pirmas įspūdis – norėtųsi daugiau drėkinimo. Nors lūpų ir nesausina, tačiau tam, kad jausčiausi komfortabiliai, galiu naudoti tik po lūpų balzamo. Visgi tai nėra verdiktas, testuoju toliau.

Kūnas ir plaukai

Kūnui tokioms kelionėms aš dažniausiai jokių papildomų produktų nesivežu. Dušo žele ir kūno losjonų būna pilna viešbučiuose, todėl nematau reikalo papildomai tampyti kosmetinės. Nusišveisti galima ir su veidui skirtu produktu, o vietoj skutimosi putų / kremo aš naudoju plaukų kondicionierių. Išimtis – kremui su SPF, kurį per šią kelionę aš… pamiršau:D. Naujo nepirkau, tiesiog saugojomės saulės. Panašu, kad pavyko, nė vienas nenudegėme, bet čia kaip su tuo pasu:D, geriau jį įsidėti patį pirmą.

Ir, aišku, kelionėse neįmanoma išsiversti be dezodoranto. Jokių kvepalų man kelionėse nereikia, svarbiausia, maksimali švara, todėl retkarčiais įsimetu ir dezodorantą, ir dezodoruojančias servetėles. Šį kartą rinkausi tik Nubian Heritage dezodorantą, kuris šiaip jau yra vyro:D, bet… naudojome jį abu (beje, pirkau JAV, taigi, nesu tikra dėl galimybės įsigyti Europoje).

Na, o plaukams trumpose kelionėse aš taip pat neskiriu ypatingo dėmesio. Šampūnus aš dažniausiai naudoju tuos viešbutinius, nepaisant to, kad dažniausiai jie būna tragiški, bet… visuomet stengiuosi įsimesti mažą pakuotę plaukų kondicionieriaus. Jis man padeda ne tik išlaikyti apynormalius plaukus po viešbutinio šampūno, bet, kaip minėjau, tarnauja ir kaip skutimosi kremas (peiliukus perku nuvykus į vietą). Šį kartą naudojau Naturtint plaukų kondicionierių. Puikus. Neturiu priekaištų. Pamėginkit.

Must problematiškoms, skaudančioms kojoms

Atmetus pamirštą SPF kūno kremą, vieno produkto aš taip pat labai pasigedau. Nebūčiau pagalvojusi jį vežtis, bet dabar jau žinau, kad kelionėse jis man būtų nepamainomas. Tai yra mano kažkada jau minėtas Gera Karma purškiamas magnio aliejus. Nežinau, ar taip turi būti, ar taip jis veikia tik man, bet man tai yra pats geriausias vaistas nuo kojų skausmo. Aš sergu venų varikoze, kuri vis stiprėja (todėl planuoju operuotis, jei kas turėjot tokią problemą ir galite rekomenduoti gerą gydytoją, parašykit man, prašau), ypač vasarą, ypač kelionėse, kai reikia daug vaikščioti, taigi, kojas man skauda dažnai. Kartais skauda taip, kad net pradedu šlubčioti ir iš skausmo neužmiegu. Nenoriu naudoti vaistų ar tepalų nuo skausmo, taigi, dažniausiai tiesiog šaldau, masažuoju ir kenčiu… Bet štai vieną kartą pabandžiau pasitepti tuo purškiamu magniu ir skausmas praėjo vos per kelias akimirkas. Žodžiu, man jis labai labai padeda, jeigu turit tokią pat problemą, labai rekomenduoju išbandyti, galbūt ir jums padės ir išvaduos nuo skausmo. Taiva, šio produkto aš Romoje labai labai pasigedau… nes kojas skaudėjo. Labai. Dabar mano tikslas – rudeniop susitvarkyti tas venas, bet iki tol – purškiamas magnis tikrai bus must mano kosmetinėje.

Tai tiek apie tą grožį, rekomenduojamus produktus ir kitas gėrybes:D. Būkit gražios, sveikos ir keliaukit daug ir dažnai:). To paties linkiu ir sau:D.

 

P. S. Beveik visus produktus galite pamatyti paspaudusios rožines nuorodas:). Didžioji dalis produktų yra pirkti pačios, dalis – dovanoti ženklų atstovų arba PR agentūrų (kurie produktai dovanoti, paminėta straipsnyje:)).

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės