Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
4 atradimai gražiems plaukams - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

4 atradimai gražiems plaukams

Reading Time: 4 minutes

Prisišnekėjau.

Kažkuriame straipsnyje (-iuose) taip gyriausi, kad neturiu problemų su plaukais, kad staiga tik tinkšt ir jų atsirado:D. Kita vertus, labai gerai, dėl to labiau pradėjau jais rūpintis, mylėti ir saugoti.

O priešistorė tokia…

Kokį pusmetį atgal man pradėjo skaudėti galvos viršugalvį. Nuolat. Skausmas buvo toks, kaip kad būna pasileidus stipriai surištus plaukus. Gyventi galima, bet jausmas tikrai nėra malonus. Iš pradžių galvojau, kad tai kosmetinė problema. Kaitaliojau šampūnus. Rezultatatas – nulinis. Išbandžiau neva specialią priemonę galvos odai, rezultatas – nulinis. Tada padariau išvadą, kad man reikia valerijonų:D, nes problema – nervai, stresas bla bla bla. Sugalvojau, kad paatostogausiu, pažiūrėsiu, kaip bus po to ir, jei ką, eisiu pas dermatologę ir vaistininkę:D, BET…

Prieš pat atostogas taip jau išėjo, kad sudalyvavau viename Kristianos renginyje, kuriame buvo pristatoma Leonor Greyl kosmetika (plaukų produktai) ir gavau dovanų Leonor Greyl šampūną ir kondicionierių.


1. Va čia ir pradėsiu apie vieną iš 4 mano atradimų – Leonor Greyl šampūną pažeistiems plaukams. Žodžiu, parsinešiau aš namo tas Leonor Greyl dovanas, pasiskaitinėjau Kristianos svetainėje apie jas plačiau, pamačiau, kad šampūno kaina – beveik 55 Eur ir truputį šokiruota pasišaipiau, kad turbūt šampūnas tai auksinis. Kitą dieną, skeptiškai nusiteikusi, dar kartą vyrui leptelėjau, kad einu plautis galvą su stebuklinguoju šampūnu ir… Iš dušo išlindau absoliučiai apšalus – man NESKAUDĖJO galvos! Aš nesuvokiu KAIP, nesuvokiu KODĖL, bet tas šampūnas man iš tiesų buvo stebuklas. Po tiek laiko įtampos ir skausmo, aš nesupratau net kas įvyko:D, liečiau tą galvą ištisai ir galvojau, nu kada pradės skaudėti:D. Nepradėjo. Nei tą dieną, nei kitą, nei per atostogas, nei po atostogų, nei naudojant džiovintuvą, nei jo nenaudojant, nei susirišus plaukus, nei pasileidus, žodžiu, niekada. Aš rimtai nesuprantu, kaip taip gali būti. Ar čia kažkoks super nerealus atsitiktinumas, ar tame šampūne yra kažkas TOKIO, kas nerealiai sutvarkė mano galvos odą (dėl to grįžau prie pirminės minties, kad tai vis dėlto buvo kosmetinė problema). Žodžiu, nežinau, kas ir kaip, bet jeigu turite kažkokią panašią problemą arba šiaip problemų su galvos oda, nu žinokit, pabandykit. Aišku, nepigus malonumas, bet kai turi prolemą ir tau po vieno išplovimo ji išnyksta, gali sumokėti net ir dvigubai tiek. Tai štai, šis šampūnas neabejotinai dabar mano vonioje yra absoliutus favoritas. Ir jei prieš jį naudodama retoriškai klausiau, nu, kas perka šampūnus po 55 eurus, tai dabar galiu atsakyti: nu gi aš perku ir nerealiai džiaugiuosi:D:D:D.


2. Dar vienas mano vasaros atradimų – Klorane sausas plaukų šampūnas. Pamenat, rašiau, kad turbūt niekad nepamėgsiu sausų šampūnų, nes su jais vis tiek jausmas fui… Taiva, klydau:D, vis dėlto yra sausų šampūnų ir be fui. Klorane labai gerai išplauna plaukus, labai. Nesmirdi, tiksliau, neturi jokio aštraus, nemalonaus kvapo, kokį turi kiti sausi šampūnai. Puikiai sugeria riebalus, išblizgina plaukus, pakelia nuo šaknų ir tikrai nesijaučia, kad plaukai nešvarūs. Žodžiu, labai liuks produktas. Irgi palyginti nepigus (kaip tokio tipo), bet vertas absoliučiai kiekvieno euro. 10 balų be kalbų.


3. Specifinis produktas, kurį aš dažniausiai naudoju vasarą ir per atostogas – purškiamas jūros druskos vanduo. Esu išbandžiusi ne vieną, ir dauguma jų visai neprasti (kalbant apie rezultatą), bet… man labai nepatinka tai, kad jų sudėtyje yra pilna alkoholio. Realiai, tai tas alkoholis ir suteikia norimą paplūdimio efektą. Išdžiovina, pašiaušia plaukus ir vualia… atseit jau paplūdimio gražuolė. Taiva, erzino mane tie alkoholiniai purškalai, todėl labai apsidžiaugiau, kai atradau Marrakesh jūros vandenį, kuriame sausinančio alkoholio nėra. Priešingai, jame dar ir pridėta drėkinančių / maitinančių argano bei kanapių aliejų, todėl ir rezultatas šiek tiek kitoks. Plaukai pasibanguoja, bet nepasidaro tokie šiugždančiai sausi, plius, net šiek tiek blizga. Žodžiu, kas mėgstat neva natūraliai banguotus plaukus ir jūros druskos purškaliukus, pasisaugokit alkoholio ir pabandykit Marrakesh.


4, Na ir ketvirtas mano atradimas toks visai visai kitoks:D. Gal nesu labai aktyviai skleidusi, bet aš nemėgstu tų visų naminių reikalų. Taip, domiuosi produktų sudėtimis, renkuosi mažesnes blogybes, bet tie visi naminiai receptukai manęs niekad neviliojo. Iki šiol:D. Prieš porą savaičių atsidariusi šaldytuvą pamačiau, kad pasibaigė grietinės galiojimo laikas (porą dienų). Nežinau, kas man tą sekundę užsisuko, bet pagailo grietinę (su bifidobakterijomis:D) išmest:D. Sėdau googlinti, ką galiu su ja nuveikti. Kadangi ant veido, kaip minėjau, tų naminių receptų bandinėti aš nenoriu, tai liko plaukai:D. Išsigooglinau tokį receptą: šiek tiek grietinės, šiek tiek medaus ir vienas kiaušinis. Dar patobulinau receptą nuo savęs, šliūkštelėdama alyvuogių aliejaus:D (pagalvojau, kad blogiau nebus). Susimaišiau tą makalošę ir išsitepiau plaukus. Nu…vaizdas šlykštokas, jausmas tepant šlykštokas, kvapas irgi ne chanel, kai užsitepus pradėjo bėgti tie visi skysčiai per kaklą irgi… ką aš žinau:D, bet… kai po 20 min. išsiploviau galvą… Nu žinokit, nerealiai. Plaukai minkštučiai, švelnučiai, blizga, galvos oda irgi tokia jaučias labai nuraminta, pasaka. Tai ką, teks kartoti:D. Tiesa, prie to recepto buvo parašyta, kad kaukę galima darytis tik kartą per mėnesį, taigi, piktnaudžiauti nereikėtų, bet šiaip… jeigu turit besibaigiančio galiojimo greitinės, verskit ją ant plaukų:D.


Tai štai kokie didžiausi mano atradimai, padėję ir dar tebepadedantys saugoti plaukus ir galvos odą. Kur rasti išgirtus produktus, sužinosit paspaudusios ant nuorodų, turėtų nuvesti tiesiai ten, kur reikia:).

Jeigu ir Jūs turit kažkokių paslapčių, pasidalinkit prašau komentaruose.

P. S. Už paskolintą (tiksliau, naglai pasiskolintą:D) titulinę nuotrauką dėkoju Povilui Vakečiui:)!

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės