Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
2018-ųjų grožio apdovanojimai - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

2018-ųjų grožio apdovanojimai

Reading Time: 7 minutes

Metų pabaigoje dažnai renkame pačius gražiausius, stilingiausius ir visus kitokius –iausius. Aš – ne išimtis. Kruopščiai suskaičiavau savo šių metų viščiukus ir, tadam tadam, skelbiu 2018-ųjų grožio laureatus (ir pralaimėtojus).


#METŲ DEBIUTAS

SOLIDU kietasis šampūnas

Gan nedrąsiai pasirodęs ir didelių stebuklų nežadėjęs Solidu šiais metais nušlavė visus. Būtent jų šampūnai pelnė didžiausias mano (ir, kiek žinau, ne tik mano) simpatijas ir savo apgalvotais, išpuoselėtais, atsakingais ir itin kokybiškais produktais padarė patį didžiausią įspūdį. Belieka palinkėti sparnų Solidu tikslams ir svajonėms, o mums laukti ne ką prastesnių naujienų.

Pirkti: www.soliducosmetics.com, www.bioeco.lt, Kosmada

 

#METŲ VETERANAS

GREEN FEEL‘S aliejinės konsistencijos akių makiažo valiklis

 

Jei reikėtų rinktis, su kokiu produktu man keliauti į žvalgybą, tai, be abejo, rėpliočiau su šituo. Green Feel’s makiažo valiklis tikrai buvo dažniausiai šiais metais mano naudotas produktas. Naudotas, išnaudotas ir vėl iš naujo įsigytas. Patikimas, stiprus, bet kartu ir ypač švelnus. Tikras kosmetinės veteranas, tinkantis patiems nešvariausiems reikalams.

Pirkti: Drogas, Kosmada, Eurokos, Maxima, Rimi, Norfa, www.barbora.lt

 

#METŲ GRYNUOLIS

INIKA ekologiškas praturtintas erškėtuogių aliejus

 

Nepelnytai mažai dėmesio sulaukęs produktas, dėl kurio aš net jaučiuos šiek tiek kalta. Labai nuramina, atgaivina ir skaistina odą. Kaip ir žada, mažina pigmentaciją, randelius ir raudonį, plius, yra tobula bazė prieš makiažą (ypač kartu su tirštais, bjauriais makiažo pagrindais). Nežinau, kodėl aš apie jį tylėjau, bet tai yra tas produktas, kurį išties labai verta išmėginti. Ypač sausiaodėms ir brandžios odos savininkėms. Ypač šaltuoju metų laiku. Puikus.

Pirkti: www.bioeco.lt

 

#METŲ INVESTICIJA
AIRNIVOL nematomos dantų kapos

 

Nėra net ko čia daugžodžiauti. Išsitiesinti dantis buvo mano ilgametė svajonė, geriausias metų sprendimas ir vertingiausia (visomis prasmėmis:D) grožio ir sveikatos investicija. Dabar puošiuosi 9 kapomis (iš viso jų bus 20 (apatiniams dantims) ir 25 (viršutiniams)) ir jau matau nerealų rezultatą. Jūs neįsivaizduojat, kaip aš džiaugiuosi. Kasdien.

Nepasakyčiau, kad dėl apykreivių dantų labai kompleksavau, bet, akivaizdu, dabar aš šypsausi gerooookai dažniau ir plačiau:D (net mama pastebėjo). Ploju pati sau už sprendimą ir nerealiai komandai (Adomui, gyd. Robertui ir jo asistentei) už visapusišką pagalbą ir dėmesį. Jėga!

100% rekomenduoju Vilniaus implantologijos centro kliniką ir gyd. odontologą-protezistą, ortodontą Robertą Kirlį.

 

#METŲ ABEJONĖ

DR. HAUSCHKA atspalvį suteikiantis regeneruojamasis dieninis kremas

 

Puikus ženklas. Puikus produktas. Puikus rezultatas. Ir vienas ingredientas, dėl kurio ir kyla abejonių. Tas ingredientas – alkoholis (blogasis) ir, nepaisant jo gražios kilmės, tai vis tiek yra alkoholis, kurio tokio tipo ir lygio ženklo produktuose galėtų ir nebūti. Bet yra. Ir, palyginti, labai aukštai sudėtyje. O, bet, tačiau… alkoholis čia skendi tarp daugybės aliejų ir yra kreminės konsistencijos produkte, kas galimai jo žalą odai anuliuoja. Kaip yra iš tiesų, aš nežinau. Žinau tik tiek, kad kremas puikus. Ypač gražiai suvienodina odos atspalvį, suteikia natūralaus skaistumo ir spindesio, vizualiai sumažina raukšleles. Ypač tinka vyresnio amžiaus moterims (naudojau klientėms) ir sausesnės, papilkėjusios odos savininkėms. Tobulai tinka vietoj BB kremo ar makiažo pagrindo (arba kartu su jais).

Pirkti: Bioteka

 

#METŲ INFLUENCERIS

ANTIPODES Performance Plus Mineral Foundation mineralinė pudra

 

 

Taip, ši pudra ypatinga. Ir ne tik tuo, kad suteikia labai gražų, natūralų efektą, bet ir tuo, jog po mano live transliacijos FB, sukėlė precedento neturintį ažiotažą. Mano žiniomis, pudros buvo išpirktos per 2 dienas. Papildymas taip pat. Taigi, nieko čia nebenuslėpsi, Antipodes pudra, be abejonės, šiais metais buvo pati populiariausia ir įtakingiausia. Aš čia, aišku, nė prie ko:), bet vis tiek žiauriai dėkoju Jums už pasitikėjimą ir LABAI tikiuosi, kad nenusivylėt.

Pirkti: Bioteka

 

#METŲ GYVYBĖS ŠALTINIS

VITA LIBERATA savaiminio įdegio veido serumas

 

Nepaisant to, kad aš tikrai pasitikiu Vita Liberata produktais, niekuomet nebuvau bandžiusi jų įdegį suteikiančių produktų veidui. Bijojau. Jeigu susimauti su dryžiais ant kojų man net įdomu, tai su veidu jau nerizikuoju. Visgi išvykusi į šiltus kraštus, greitai supratau, kad niekur aš nedingsiu. Kūnas čia, nori nenori, skrunda, o va veidas, saugomas po devyniais užraktais ir papildomai šviesinamas C vitaminu, taip ir lieka nuolatos pabalęs. Taigi, nusprendžiau surizikuoti ir įpūsti veidui gyvybės su Vita Liberata veido serumu. Pabandžiau ir įsimylėjau. Jokio dirbtinumo, jokio kvapo, jokių dryžių, viskas tobulai subtilu, gražu ir natūralu. Vakare kelis lašiukus serumo susimaišau su paprastu veido kremu, o ryte veidas atrodo ne tik šiek tiek įdegęs, bet ir kur kas švelnesnis bei lygesnis. Super. Nesuprantu, ko aš bijojau.

Pirkti: www.vitaliberata.lt

 

#METŲ ŠANSAS

KIEHL’S Ultra Facial veido kremas ir paakių kremas su avokadu

 

Kažkada žurnale perskaičiau naujųjų snobų apibrėžimą: Naujieji snobai mielai giriasi naudojantys prekių ženklus, kurie nėra žinomi, priklauso nišinių kategorijai ir pagalvojau, kad galbūt ne taip jau aš nuo jų toli:D. Man iš tiesų žiauriai patinka nauji, keisti, mažiau žinomi ženklai ar produktai. Nežinau, ar čia dėl įgimto smalsumo, ar iš tiesų dėl snobiškumo..? Kaip ten bebūtų, dažnai vengiu produktų ir ženklų, kurie rekomenduojami visų, bet, atvykusi į Tenerifę, aš prisidirbau. Reikėjo ASAP spręsti odos problemas ir man nebuvo nei laiko, nei noro, nei galimybių eksperimentuoti. Taigi, pirmas dalykas, ką padariau, susiradau arčiausiai esančią Kiehl’s parduotuvę (nes daugiau nelabai buvo iš ko rinktis) ir nusipirkau du kultinius jų produktus. Įprastus, žinomus, visų išgirtus ir išreklamuotus. Nepasakyčiau, kad labai puikių sudėčių, bet su tūkstančiais internetinių rekomendacijų. Ir? Jie suveikė! Tikrai negaliu pasakyti, kad tai yra patys geriausi mano kada nors bandyti produktai (nes į mano geriausias sutelpa kur kas daugiau nei vien rezultatas), bet tikrai ir ne prasčiausi. Tiesą sakant, manau, mielai kartočiau dar. O tai jau pasako labai labai daug.

Pirkti: Kiehl’s parduotuvėse (pc Akropolis ir Panorama)

 

#METŲ KUKLUTIS

WET N WILD Retractable antakių pieštukas

 

Kaip ir priklauso snobams, jei jau vadinam daiktus tikraisiais vardais:D, aš kur kas labiau mėgstu ne tik įdomesnius, bet ir šiek tiek brangesnius dalykiukus. Nieko negaliu padaryti. Aš esu pakuočių ir marketingo ekspertų vergė. Deja. Taigi, kai prieš kelis mėnesius man parašė Eurokos, aš tik pakraipiau ūsą ir nusprendžiau, kad barterio ten nerasiu. BET ir vėl ta Tenerifė. Apsigyvenau aš čia kažkokiam kaime, toli nuo visko ir visų (iš tiesų, tai taip nėra, bet šalia snobizmo man būdingas ir dramatizmas) ir, kai pamačiau išdžiuvusį savo antakių gelį, kaimo parduotuvėje nusprendžiau įsigyti Wet N Wild antakių pieštuką. Iš tiesų, seniai norėjau išmėginti Wet N Wild (JAV šis ženklas yra palyginti populiarus, plius, mano žiniomis, visai neprastų sudėčių), bet vis pasimandražindavau, kad baisiai jau pigus. Visgi reikalui prispyrus, išbandžiau. Ir wow. LABAI fainas pieštukas. Geros spalvos, gerai dažo, gerai laiko ir gerai atrodo. Kuklus, bet gali drąsiai konkuruoti ir net laimėti prieš brangenybes. O prie ko čia Eurokos? Ogi prie to, kad Lietuvoje šiuo ženklu prekiauja būtent Eurokos. Karma is a bitch, sakyčiau.

Beje, įsimylėjau ir Wet N Wild lūpų blizgesį, bet apie jį jau kitąkart.

Pirkti: Eurokos

 

#METŲ POKYTIS

AUBREY universalus tirpsmo vandens tonikas su fragonijomis

 

Kai galvojau, apie metų dviprasmybes / abejones, prieš akis iškilo du produktai: mano jau aprašytas Dr. Hauschka veido kremas ir Aubrey veido tonikas. Abu produktai tikrai labai faini IR abu jie su bloguoju alkoholiu, dėl kurio aš ir buvau nusprendusi tylėt. Visgi nutylėt yra sunku, todėl galiausiai pasiryžau pripažinti, kad taip, jie faini ir nefaini tuo pačiu metu. O tada? Tada sugalvojau, kad man visai prastai su atmintim, nes atsidariusi Livinn svetainę ir dar kartą skaitydama toniko aprašymą, jokio alkoholio aš neberadau. Pasitikslinusi su Livinn, sužinojau, jog Aubrey pakeitė sudėtį! Alkoholio nebėra! Taigi, nebeliko priežasties abejoti ir galiu laisvai rekomenduoti Jums. Tonikas išties puikus. Tobulai veikė ir man, ir klientėms (naudojau joms prieš makiažą). LABAI gerai subalansuoja odą. Drėkina, bet kartu ir apsaugo nuo riebaliuko. Mišrios odos savininkėms turėtų ypač patikti. Pabandykit.

P. S. Tikiuos, atnaujinta sudėtis rezultato nepagadino.

Pirkti: Livinn 

#METŲ PAMOKA

REVITALASH blakstienų augimą skatinantis kondicionierius

 

Atsimenat, FB buvau įkėlusi tokio kirmėliuko nuotrauką, kuris gali gyventi mums ant blakstienų? Tai ne, jis ant blakstienų man negyvena. Ir ne, mano blakstienos krito tikrai ne dėl vitaminų stokos ar kitų organizmo problemų. Bet jos krito. Masiškai. Ir aš jau buvau labai rimtai išsigandusi. Tyriausi VISKĄ, bet aš sveika kaip agurkėlis. Nu gal toks jau šiek tiek prarūgęs:D, bet vis tiek… Taiva. Gydytojai nerado prie ko prisikabinti ir tada, žinot, ką aš atsiminiau. Aš gi tepiau tas savo blakstienas (ir antakius) stiprinančiu serumu. Jomajo!

Taip, iš pradžių jis užaugino nerealiai ilgas ir gražias blakstienas, bet, nustojus naudoti, paskatino ir žiaurų plikimą. Aišku, negaliu taip kategoriškai teigti, kad visos problemos vien tik dėl jo, bet kitos priežasties nebežinau. Blakstienų kritimas buvo siaubingas. Vienu metu (beveik kasdien) kristi 6-7 blakstienoms iš tos pačios vietos neatrodo normalu. Vaikščioti su akivaizdžiomis blakstienų proskynomis irgi nėra normalu. Taigi, ačiū. Panaudojau, nusvilau, pamoką išmokau. Daugiau NIEKADA nebenaudosiu jokio cheminio blakstienų ir antakių stiprintojo (nors jo sudėtis tikrai nėra prasta). Never ever. Gal ricina ir neduoda wow blakstienų efekto, bet neduoda ir wow plikų vokų rezultato:D. Būkit labai labai atsargios ir mokykitės iš svetimų klaidų.

P. S. Šį serumą naudojau antrą kartą, po pirmo karto nebuvo nieko panašaus, taigi, gaaaaal čia sutapimas. O gal ir ne. Kaip minėjau, jokių kitų priežasčių neradau, o šiuo metu, nenaudojant jokių papildomų stimuliatorių, blakstienos baigia atsigauti.

 

#METŲ FRAZĖ-PATARIMAS

 

Gražios moterys eina miegoti 22 val. Taip, ši gydytojos dermatovenerologės prof. dr. Matildos Bylaitės-Bučinskienės frazė buvo pats moteriškiausias (reikėtų išgirsti, kaip ji tai pasakė:)), šmaikščiausias ir geriausias patarimas šiais metais. Gaila, vienas iš sunkiausiai įgyvendinamų taip pat. Bet aš mokausi. Kartais pavyksta. Siūlau pabandyti ir Jums.

 

#METŲ BEPROTYBĖ

CHARLOTTE TILBURY kosmetika

 

 

Gal ir netikėta, nes apie šį ženklą viešai nesu net užsiminus (kiek pamenu), bet taip, aš esu klaikiai pamišusi dėl Charlotte Tilbury kosmetikos. Dievinu pačią kosmetikos kūrėją, jos kuriamus makiažo įvaizdžius, švelniai agresyvų marketingą ir… daugumą produktų. Kol kas nesu išbandžiusi absoliučiai viso asortimento (gal kokia 80%), bet, tikiuosi, kad 2019-tais pavarysiu geriau:D. Šiais metais Charlotte Tilbury buvo atsakinga už Victoria Secret angelų makiažą, tai, spėkit, kas dar šou dieną, sužinojusi makiažams naudotus produktus, VISUS juos nusipirko? Žiauru:D. Aš sakau, jų marketingas yra nerealus, aš net pati nespėju susigaudyti, kokiu greičiu atveriu piniginę šio ženklo produktams. Nepasakyčiau, kad absoliučiai viskas man žiauriai patinka, bet didžioji dauguma produktų – TOBULI. Arba aš tiesiog nesugebu objektyviai vertinti. Kas irgi yra visai realu:D. Sakau, beprotybė. Kiek dar sirgsiu? Nežinau! Ką tik pasirodė naujieji jos prausikliai. Drebu, kaip noriu išmėgint!

Pirkti: www.charlottetilbury.com/uk, www.cultbeauty.co.uk


Štai ir didžioji dalis 2018-ųjų grožio laureatų. Galėčiau prirašyti daug daugiau, bet visus metus ir taip vogiau ne tiek jau mažai Jūsų dėmesio, taigi, šį kartą stengiaus trumpint, kiek tik išmanau (vis tiek sunkiai sekėsi:D). Ačiū Jums! Už tikėjimą, pagarbą ir, svarbiausia, draugystę.

Su NAUJAIS METAIS!

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės