Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

2016-ųjų TOP10 Taip ir Ne (II dalis)

Reading Time: 5 minutes

Na, ką gi, atėjo eilė mylimiausiems, dažniausiai naudotiems ir labiausiai  patikusiems 2016-tų metų produktams. Šį kartą jau tikrai nedaugžodžiauju:), pradedam:

1. John Masters Organics Lip Calm Peppermint lūpų balzamas yra, ko gero, pats geriausias mano kada nors bandytas balzamas. Nepriekaištinga sudėtis, malonus kvapas, puiki tekstūra ir tobulas rezultatas. Idealiai gerai drėkina ir minkština lūpas, neištįžta nuo šilumos, nesušąla nuo šalčio, o vasarą dar ir maloniai vėsina (būtent tas Pipirmėtės skonio). Man tai kol kas yra stipriausias ir geriausiai veikiantis lūpų balzamas EVER. Jeigu jis įveikia mano amžinai nukramtytas ir suskirdusias lūpas, tai jis įveikia viską:). Skiriu 11 balų iš 10 galimų ir jau nebežinau, ar įmanoma rasti kažką dar geriau.


2. Dar vienas TOP TAIP gėris lūpoms yra mano jau ne kartą minėtas Dr. Hauschka lūpų blizgis iš riboto leidimo rudens makiažo kolekcijos Pergalingas sugrįžimas II. Ir vėl ta pati jau minėta puiki sudėtis (kas labai aktualu lūpų produktams) ir išties geras rezultatas. Tobulai drėkina, subtiliai padažo ir palyginti neblogai išsilaiko. Plius, nedaug kainuoja, todėl labai tinka toms, kurios nori gero daikto už normalią kainą ir nereikalauja kažkokio super specifinio atspalvio. Tai toks puikus, universalus, simple produktas kiekvienai dienai.

Daugiau apie Dr. Hauschka blizgį galite skaityti čia.


3. Dar vienas simple produktas, kurį aš įsimylėjau iš pirmo pabandymo – Vita Liberata mineralinė savaiminio įdegio pudra Trystal minerals. Pudra iš tiesų yra simple: jos labai minimali (ir gera) sudėtis ir labai paprastas naudojimo būdas, bet užtat oiii… koks ne simple rezultatas. Ši pudra nerealiai gražiai dengiasi (tikrai ne prasčiau nei mano išgirtoji Jane Iredale) ir suteikia natūralų, subtilų įdegio efektą. Jokio nemalonaus kvapo, jokio oranžinio atspalvio, jokių užsikimšusių porų ar dryžių… Su ja neįmanoma nieko blogo prisidirbti (net man:)), bet įmanoma apsimesti, kad ką tik grįžai iš atostogų:). Dar vienas nemažas privalumas, kad ši pudra parduodama iškart su šepetėliu, kuris, tarp kitko, man irgi labai patiko. Nežinau, ar įdegis, kaip žadama produkto aprašyme, tikrai laikosi iki penkių dienų, nes niekad nesekiau, bet, kad vos pasitepus iškart matomas labai gražus rezultatas – tikrai akivaizdu. Rekomendavau, rekomenduoju ir rekomenduosiu! Puikus!


4. Į TOP TAIP produktų sąrašą įtraukiau ir dar vieną Vita Liberata produktą – sausą savaiminio įdegio aliejų Marula Dry Oil Self Tan SPF50 (tiesą sakant, galėčiau įtraukti ir dar daugiau, bet šįkart susilaikysiu:)), nes, visų pirma, man patinka Vita Liberata, antra, man patinka jų dėmesys produktų sudėčiai, trečia, man patinka apsauga nuo saulės, o ketvirta, – man žiauriai patinka multifunkciniai produktai. Toks šis aliejus ir yra. Produktas akimirksniu suteikia labai gražų ir natūralų įdegį ir SAUGO nuo saulės. Kaip sako anglakalbiai, how cool is that?! Aišku, tai nėra pirmo būtinumo ir labai dažnai naudojamas produktas, bet keliaujant į šiltus kraštus – nesugalvočiau nieko tobuliau. Nuvažiuoji balta, bet niekas to net nepastebi:). Aliejus lengvai tepasi, greitai geriasi ir daro viską, ką ir žada gamintojai. Super!


5. Grįžtant prie baltosios kosmetikos… Į 2016-tų metų TOP TAIP 10-tuką būtinai turėjau įtraukti ir La Mav stangrinąmąjį paakių kremą BIO-A7. Jeigu anksčiau rašydama atsiliepimą suabejojau dėl vienos deklaruojamos jo funkcijos, tai ilgiau panaudojusi supratau, kad vis dėlto buvau neteisi. Šis kremas tikrai šviesina patamsėjusius paakius. Žinoma, tai nėra paakių maskuoklis, kurio funkcija ir yra paslėpti juodumynus, bet, kad La Mav kremukas palengvina maskuokliui darbą, tai tikrai įsitikinau. Ir apskritai, ilgiau panaudojus šį paakių kremą, nuomonė apie jį ne tik, kad ne pablogėjo (kas retkarčiais pasitaiko), bet net ir pagerėjo. Labai smagus kremas nuo a iki z… Neturiu jokių priekaištų.

Daugiau apie La Mav kremą galite skaityti čia.


6. Šiais metais aš, kaip niekad, buvau pamišusi dėl veido ir kūno šveitiklių. Išbandžiau jų tikrai nemažai, bet kol kas didžiausią įspūdį padarė Tarte veido valiklis-šveitiklis frxxxtion. Nesu tikra, kad tikrai dėl rezultato:D, tiesiog man visada labiausiai patinka keisti dalykai. Keistos pakuotės, keisti produktai, keisti pavadinimai… Tarte šveitiklis visa tai ir turi. Juodas (nes sudėtyje yra anglies), neįprastoje (ir laaabai patogioje) pakuotėje, labai švelnus, tačiau poveikis – tikrai puikus. Po naudojimo oda atrodo ne tik švari, bet ir labai skaisti bei švelni. Plius, labai patogu naudoti tiek namuose, tiek keliaujant. Sudėtis irgi visai neprasta, nors tai tikrai nėra ekologiškas produktas:). Gaila, Tarte kosmetikos Lietuvoje kol kas nėra, bet pilna užsienio svetainių, iš kurių galima parsisiųsti.


7. Lietuvoje, deja, nėra ir maitinančios bei drėkinančios Apivita plaukų kaukės su migdolais ir medumi, tačiau ją laisvai galite įsigyti keliaudamos po Graikiją ar tiesiog parsisiųst internetu. Iškart pasisakau, kad Graikijai aš jaučiu ypatingą simpatiją, todėl nesu 100% tikra ar ši plaukų kaukė TOP TAIP sąraše atsidūrė dėl to, kad ji išties labai gera, ar dėl to, kad ji iš Graikijos:D. Kaip ten bebūtų, man šis kaukė pirmiausiai patinka dėl to, kad ji visiškai neapsunkina plaukų ir labai juos suminkština. Plaukai po naudojimo tampa švelnūs, lengvučiai ir nuostabiai kvepia… prisiminimais apie nuostabią Zakinto salą. Be to, ji (kaip ir visi kiti Apivita produktai) yra prigrūsta įvairiausių aliejų ir neturi silikonų, parabenų, PEG’ų ir visų kitų baubų:).


8. Dar vienas mano šių metų favoritas UOGA UOGA natūralus kūno šveitiklis Panama ir sandalai su alyvuogių aliejumi ir braškėmis. Apie šį šveitiklį savo tinklaraštyje aš jau buvau užsiminusi ir anksčiau, be to, rekomendavau jį ir IKONA.TV žiūrovėms, nes… jis tiesiog puikus. Gera sudėtis (rudasis cukrus ir aliejai), nuostabus kvapas, puikus rezultatas ir nedidelė kaina. Nežinau, kam jis galėtų nepatikti:), na, nebent toms, kurios nemėgsta braškių. Po naudojimo oda lieka labai švelni, kvapni ir sudrėkinta. Vienintelis produkto minusas yra tas, kad jį noris vis naudoti, naudoti ir naudoti, todėl tikrai greitai pasibaigia:).

Daugiau apie Uoga Uoga šveitiklį galite pamatyti čia.


9. O va dėl šio produkto patekimo į TOP TAIP sąrašą aš šiek tiek dvejojau. Ne todėl, kad Green Feel drėkinamasis rankų kremas su goji uogų ekstraktu ir migdolų aliejumi nebūtų puikus, o dėl to, jog nenorėjau pasirodyt neobjektyvi, bet… Nu kodėl vien todėl, kad pažįstu kremo gamintojus, aš turėčiau nutylėti apie žiauriai gerą produktą? Pfff… Kremas iš tiesų puikus. Gera sudėtis, nuostabus kvapas, labai maloni konsistencija ir tobulas rezultatas už tikrai juokingą kainą. Ko dar norėti ir ko dar ieškoti? Aš nebežinau. Man išvis šis rankų kremas yra net ne 2016-tų, o apskritai kokių 10 metų atradimas :D. Aišku, dvigubai didesnis džiaugsmas ir dėl to, kad jis yra lietuviškas. Puiku!


10. Na ir dar vienas lietuvis, apie kurį aš jau esu nemažai kalbėjusi – Greenas plaukų balzamas su makadamijų aliejumi. Nors šio produkto sudėtis iš tiesų labai minimali (kai kas sako, kad skurdi:)), bet mano plaukams, matyt, to ir reikia:). Labai maloni tekstūra, fantastiškas žemuogių kvapas ir švelnūs, lengvi plaukai. Malonesnio plaukų balzamo aš tikrai nesu turėjusi, todėl be jokių abejonių priskiriu šį Greenas produktą prie mano 2016-tų metų TOP TAIP gaminių.

Daugiau apie Greenas plaukų balzamą galite pamatyti čia.

Štai ir visas gėrybių dešimtukas:), kuriuo aš labiausiai džiaugiausi praėjusiais metais ir tebesidžiaugiu dabar. Visi šie kosmetikos produktai yra daugiau ar mažiau gerų sudėčių ir visi jie nėra bandyti su gyvūnais (jeigu jums tai skamba kaip papildomas bonusas:)). Žiūrėsim, kokių stebuklų išbandysim 2017-aisiais!

I-ąją straipsnio dalį galite skaityti čia.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės