Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

2016-ųjų TOP10 Taip ir Ne (I dalis)

Reading Time: 5 minutes

Ilgai nedaugžodžiaujant iškart einu prie reikalo. Į 2017-uosius atsitempiau skolą iš praeitų metų – platesnį pirkinių iš JAV aptarimą. Plius, dar prisidėjo produktai iš Londono, vėliau iš Zakinto, dar vėliau vėl iš Londono… ir taip susidarė tokia neaptartų produktų eilė, kad vos pagalvojus apie straipsnio rašymą, pasidarydavo bloga:D.
Bet… pažadas yra pažadas. Ir bent jau iš dalies, beveik metus vėluodama, aš vis tiek jį ištesėsiu.
Neaptarinėsiu kiekvieno užsienietiško produkto, tačiau atskleisiu, kokie kosmetikos produktai 2016-ais metais man buvo malonūs atradimai ir džiugino odą bei širdį, o kurie… hmm… švelniai tariant šiek tiek nuvylė.

Pradedam nuo tų įdomesnių – 2016-ųjų TOP NE.

1. Vienas iš labiausiai šiais metais mane nuvylusių produktų, kurių daugiau tikrai nebepirkčiau buvo bareMinerals Bareskin makiažo pagrindas. Nepatiko beveik viskas:), pradedant kvapu, baigiant rezultatu. Kvapas nėra kažkoks ypatingai bjaurus, tiesą sakant, nemažai mineralinės kosmetikos gaminių kvepia būtent taip, bet… kadangi iki tol aš buvau bandžiusi tik Jane Iredale (lyginu TIK mineralinę kosmetiką) skystą pagrindą, o jis tokio kvapo neturi, tai šios bareMinerals pudros kvapas man pasirodė gan keistas ir erzinantis. Ne mažiau erzino ir gaunamas rezultatas – pudra dengėsi labai sunkiai tiek rankomis, tiek įprastu skystos pudros teptuku. Tik jau gerokai panaudojusi aš supratau, kad vienintelis būdas gražiai ja padengti veidą – naudoti Da Vinci kabuki šepetėlį, kuris teoriškai lyg ir labiau skirtas sausai pudrai. Vis dėlto, jeigu jau pudrai reikia ieškoti special sprendimų ir šepetėlio – man tai neatrodo normalu. Žodžiu, ne, man šis makiažo pagrindas nepatiko. Sunaudojau (beveik), atsikračiau ir daugiau nebenoriu.


2. Antras nevykęs mano pirkinys (tiksliau, lauktuvės) – Smashbox drėkinamoji paakių bazė. Smashbox ženklas itin garsėja savo puikiomis makiažo bazėmis (pati dar nebandžiau), taigi, pagalvojau, kad pabandysiu ir jų paakių bazę. Ne tiek dėl savęs, kiek dėl klienčių, kurioms reikia vizualiai sumažinti paburkusius paakius ir maksimaliai juos pašviesinti (tačiau nesinori naudoti daug paakių maskuoklio ir taip ryškinti raukšlelių). Ką galiu pasakyti? Priemonė man absoliučiai nepasiteisino. Nepastebėjau nei šviesinamojo efekto, nei paburkimų sumažinimo, nei kažkokio papildomo paakių drėkinimo. Taigi, ne ir šiai paakių bazei, ji tikrai nedaro jokių stebuklų.


3. ELF lūpų šveitiklis. Iš esmės viskas su juo būtų visai neblogai. Sudėtis tikrai gera, kvapas puikus, efektas irgi visai neblogas (nors man ne itin patiko tai, kad šveitiklis labai aštrus), bet… produktas taip greitai džiūsta, kad vieną kartą juo pasitepus ir po kelių dienų vėl atėjus laikui naudoti, prieš tepant reikia nugramdyti visai nemažą sudžiuvusio šveitiklio sluoksnį. Nesąmonė. Ne tik labai netaupu, bet ir vizualiai negražu:D (o man tai šiaip jau labai svarbus rodiklis:D). Žinoma, jis kainavo tikrai juokingai mažai (apie 3-4 dolerius), bet vis tiek… toks neapgalvojimas mane stebina ir tikrai neskatina pirkti dar kartą.


4. Umberto Giannini Glam Cheat Volumising sausas plaukų šampūnas jį išbandžiusių moterų vertinimais visai arti tobulybės, bet nei Glam, nei Cheat, nei Volumising aš nepajutau:D. Kvapas per aštrus, efekto nepastebėjau, tariamai švarių plaukų taip pat. Priešingai, pasiturbinusi plaukus šiuo šampūnu jaučiausi murzina nevala. Tiesa, tai apskritai pirmas mano bandytas sausas plaukų šampūnas, todėl nežinau, ar čia yra konkretaus produkto, ar visų sausų šampūnų problema. Kaip ten bebūtų, jaučiu, kad sausi šampūnai tikrai ne man. Mano prioritetas visada bus vanduo ir paprasčiausias šampūnas (nors būtinai išbandysiu dar kokį nors išgirtą produktą, kad įsitikinčiau galutinai, jog vandens niekas nepakeis:)).


5. Į mano TOP NE sąrašą pateko ir pasaulyje itin giriamas NARS paakių maskuoklis (nebandžiusi aš ir pati kitoms rekomenduodavau pabandyti:)). Taip, sutinku, kad maskuoja jis tikrai labai neblogai, bet… deja, yra tokio tirštumo, kad realiai naudoti gali tik jaunos mergaitės su nepriekaištinga oda. Jeigu mano paakiams šis maskuoklis dar dar sueina (jei prieš tepdama labai gerai sudrėkinu odą), tai daugumai klienčių jis niekaip netinka. Toks tirštas produktas ypač matosi ir negražiai susėda ant sausesnė odos, todėl jei negalite pasigirti tobulai lygiais paakiais, patarčiau rinktis kur kas skystesnę (lengvesnę) maskuojančią priemonę.


6. Argiletz Laboratoires 100% natūrali baltojo molio kaukė skaistumą praradusiasi odai turėtų tikti net ir jautriai odai ir suteikti jai gaivumo bei gyvybingumo. Deja, kaukė man nepadarė absoliučiai jokio įspūdžio. Jokio malonumo ir jokio efekto aš nepastebėjau. Nei naudodama kaip kaukę, nei kaip prausiklį (nes galimi abu būdai). Daugiau nelabai net yra ką pasakyti. Suprantu, kad iš molio daug stebuklų tikėtis neverta, bet, kad absoliučiai jokio rezultato nebus, taip pat nesitikėjau. Vienintelis kaukės privalumas – nedidelė kaina, bet, apskritai, tai yra produktas, kurio daugiau jokiais būdais nebepirkčiau ir dėl to man nuoširdžiai gaila…


7. Ne mažiau gaila, kad į TOP NE sąrašą patenka ir lietuvių gamintojų produktai. Visiškai manęs nesužavėjo ir VIVI aliejinis serumas lūpoms. Gražūs VIVI pažadai, kad serumas puikiai drėkina, maitina ir minkština lūpas man, deja, visai nepasitvirtino. Ir tas mandras pavadinimas – serumas, šiuo atveju tikrai netinka. Produktas suteikia lūpoms šiek tiek blizgesio ir man pasirodė, kad tai yra vienintelis jo privalumas. Kita vertus, mano lūpos visada buvo gan problematiškos, todėl joms reikia ypatingos priežiūros. Gal šis serumas tiesiog man per silpnas..?


8. Dar vienas manęs nesužavėję VIVI produktas – rožių serumas. Jį naudodama nemačiau ir nejaučiau visiškai jokio efekto. Tiesą sakant, net šio produkto tekstūra man visai nepanaši į serumo. Tiesiog eilinis kremukas… Viskas šiaip dar būtų visai pusėtinai, bet už 36 Eur norėtųsi kažko šiek tiek labiau apčiuopiamo. Jei dėl nelabai patikusios baltojo molio kaukės man visai negaila, nes jos ir kaina išties nedidelė, tai dėl šio serumiuko man jau truputėlį gaila. Už 36 Eur tikrai galima rasti kur kas veiksmingesnių serumų ar tiesiog tą sumą prisidėti prie kremo ir nusipirkti kažkokį wow produktą.


9. LOGONA Refresh šveičiamoji kūno žele su greipfrutais ir žaliąja arbata mane nuvylusių produktų sąraše atsidūrė dėl savo tekstūros. Produktas yra labai skystas, todėl jį naudoti išties nepatogu ir netaupu. Be to, nepasakyčiau, kad šis šveitiklis-žele labai gerai atlieka ir savo funkciją. Šveičiamosios dalelės man pasirodė pernelyg švelnios:), o po naudojimo oda lieka tokia pati, kaip ir prieš naudojimą, taigi, aš šį LOGONA produktą neabejotinai pavadinčiau paprasčiausia kūno prausimo, o ne šveitimo žele, taip būtų kur teisingiau ir arčiau realybės. Nors, pripažįstu, kvapas tikrai puikus ir atgaivinantis:).


10. Uoga Uoga  natūralus dezodorantas su citrusais ir mėtomis Bang, žinoma, yra geros sudėties ir labai puikaus, gaivaus kvapo, bet, deja, naudoti jo beveik neįmanoma. Tepant produktas sušoka į gabaliukus ir tie gabaliukai (daug gabaliukų), aišku, lieka pažasty. Labai nemalonu ir tikrai nepatogu kievieną kartą po naudojimo šalinti produkto likučius servetėle ar rankomis. Be to, jis gan stipriai tepa drabužius, nors pats poveikis išties neblogas. Tikiuosi, Uoga Uoga dar paieškos sprendimų… ir netrukus galėsime džiaugtis patobulinta dezodoranto versija.

Štai ir didesnė dalis mane nuvylusių produktų (gerai, kad apsibrėžiau skaičių 10:)). Nesakau, kad tai visiški niekalai ir jų tikrai neverta įsigyti. Net neabejoju, kad tikrai yra merginų, kurioms šie produktai puikiai tiko, bet… prieš pirkdamos, pabandykite konkrečiai ant savo odos, lūpų ar plaukų ir įsitikinkite, kad produktai Jums tikrai tinka ir greitu metu neatsidurs šiukšlių dėžeje.

II-ąją straipsnio dalį galite skaityti čia.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės