Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
10 patarimų ieškančioms grožio dovanų - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

10 patarimų ieškančioms grožio dovanų

Reading Time: 5 minutes

Dažnai yra manoma, jog grožio dovanos yra kažkas panašaus į kalėdines kojines. Tarsi ir praktiška, bet klaikiai banalu ir signalizuoja, jog dovanotojas tiesiog tingi galvot. Galbūt. Galbūt ir manęs nenudžiugintų prekybos centre paskubomis nupirktas grožio rinkinys, bet… jeigu dovana yra apgalvota, išieškota ir neša žinutę, tai ji tikrai nebus neįdomi ir numesta į šoną. Taigi, ką dovanoti, kad dovana džiugintų ir stebintų gerąja prasme? Štai 10 mano patarimų ieškančioms grožio dovanų:

1. Dovanok ne kosmetikos produktą, o įspūdį ir laiką sau. Tam puikiai tinka įvairiausios grožio procedūros: masažai, SPA programos, kosmetologo ar vizažisto konsultacija, manikiūras, tatuiruotė (jei ją galima laikyti grožio procedūra:)) ir pan. Svarbiausia, nedovanok veido procedūros pas Boženą iš Karoliniškių grožio salono, kuris įsikuręs daugiaaukščio balkone. Rinkis itin patikimus specialistus ir, sakyčiau, net šiek tiek prabangesnius grožio centrus. Kodėl? Tai juk dovana! Ji ir turėtų būti bent vienu laipteliu aukščiau nei žmogus gali sau leisti. Nekalbant jau apie emocijas, kurias suteikia estetiškas grožio salonas ir kompetentingi srities specialistai. Aš pati dovanai rinkčiausi Hydrafacial veido procedūrą. Universali ir tikrai efektyvi odos valymo ir drėkinimo procedūra, kuri reikalinga visoms. Vienintelis minusas – pamačius rezultatą, tampi priklausoma, noris dar ir dar, ir dar:D.

2. Dovanok tai, dėl ko ji eina iš proto, tik šiek tiek kitu kampu. Pvz., žmogus žavisi Marilyn Monroe, tai padovanok jam dalį to, ką dievino pati žvaigždė. O dievino ji Erno Laszlo kosmetiką. Konkrečiai, vieną kremą, kurio pavadinimo neminėsiu, nes jo nerekomenduočiau (nelabai kokia sudėtis) ir Sea Mud Deep valomąjį muilą, kuris yra tikrai puikus ir iki šių dienų išliko nepakitusios sudėties! Nu, pasakykit, kad nebūtų faina dovana? Dovanojat fantastiškai įpakuotą (tuo pasirūpina patys Erno Laszlo) Marilyn Monroe realiai naudotą veido muilą ir palinkit būti tokia pat žavia:). Ir tai tik vienas pavyzdys, svarbiausia, pagalvoti, atrasti ir rasti:D. Jeigu įdomu, Erno Laszlo kosmetika anksčiau Lietuvoje prekiavo Autent Parfume (nežinau, ar tebeprekiauja, nes svetainėje neberadau), tačiau aš pati muiliuką su prausikliu siunčiausi iš www.lookfantastic.com

3. Dovanok sveikatą ir grožį iš vidaus. Taip, įprastų piliulinių papildų dovanojimas, gal ir šiek tiek banalokas, bet juk gali rinktis kai ką daug įdomiau. Dovanok geriamą ar kitos formos kolageną ar / ir hialuroną. Dabar hialuronas ir kolagenas gali slypėti net guminukuose. Garantuoju, gavusi dovanų grožio guminukų, nustebs net ir visko mačiusi pupa:D. Aš pati tikrai rinkčiausi Biocell Beauty Shots papildus, nes, visų pirma, esu juos išbandžiusi, o antra, nu kaaaip gerai jie atrodo. Mačiau, yra ir atnaujinta pakuotė. Dar gražesnė. Tikrai tobulai tinka dovanoti.

4. Dovanok universalius, daugumai tinkančius kosmetikos produktus, pvz., drėkinamąsias, valomąsias veido kaukes, lūpų balzamus, plaukų kaukes, serumus, kūno priežiūros produktus, voniai skirtus aliejus ir pan. Su dekoratyvine kosmetika būk atsargi. Vienintelė saugi dekoratyvinės kosmetikos dovana – blakstienų tušas (ir, aišku, makiažo šepetėliai). Visa kita – gan rizikinga, nors, kaip ten sako, kas nerizikuoja, tas negeria šampano:), tai kartais su tokia dovana gali ir labai labai pasisekti. Neutralių spalvų akių šešėliai, persikiniai skaistalai ar klasikiniai raudoni lūpų dažai taip pat gali būti puiki dovana, svarbu, pagalvoti ar žmogus išties naudos.

5. Dovanok kažką suasmeninto, pvz., dovanų čekį asmeninių kvepalų gamybai. Arba tiesiog išgraviruok dovanos gavėjos vardą, linkėjimą, mėgstamą frazę ant kosmetikos produkto pakuotės. Aš esu gavusi nerealų Guerlain lūpdažį su išgraviruotu Neringos vardu. Nu neslėpsiu, ko gero, tai viena iš pačių maloniausių dovanų ever. Ką čia privaidinsi, visos mes esam šiek tiek garbėtroškos ir egoistės:). Net tyrimai rodo, kad žmonėms labiausiai patinka girdėti (ir matyti) savo vardą. Tai… suteik kažkam šį malonumą ir grožio dovaną personalizuok (sako, gražiai graviruoja kažkur Panoramoje, tik nežinau, kur tiksliai).

6. Dovanok kažką ypač madingo, pvz., produktą su ypač trendiniu ingredientu, spalva ar idėja. Tam šiuo metu idealiai tinka produktai su kanapių aliejumi, pusbrangiais ir brangiaisiais akmenimis, įvairūs veido ir kūno masažuokliai, koralinės spalvos (2019-ųjų spalva) gaminiai ir pan. Ieškok pačių naujausių naujienų ir dovanok tai, kas ant didžiausios bangos. Aš pati dovanai rinkčiausi kažką su prabangiais akmenimis iš Gemology.

7. Dovanok kažką prabangaus ir nekasdieniško, kitaip tariant tai, ko ji pati niekada (greičiausiai:D) nenusipirks. Visos mes turime slaptų norų, kuriems kažkodėl pagailim pinigų, tai belieka sužinoti, koks tas noras ir… padovanoti. Jeigu sužinoti nepavyksta, rinkis prabangų veido serumą, išskirtines plaukų priežiūros priemones ir pan. Aš pati dovanočiau (ir esu dovanojusi, bet sau vis pagailiu:)) šilkinį pagalvės užvalkalą, nes, visų pirma, tai yra tobuliausias pluoštas mūsų odai ir plaukams, o antra, tai išties ypatinga dovana, kuri gali nepatikti tik tai, kuri nevalgo mėsos, neavi odinių batų ir jai gaila šilkverpių lėliukių (nes gaminant šilko pluoštą, jos yra sunaikinamos). Esu dovanojusi šilkinį užvalkalą iš Silk & Sleep, dabar mačiau, kad labai fainus rinkinukus siūlo ir Lecler.

8. Dovanok nišinius, ne prekybos centruose masiškai parduodamus produktus. Nekalbu apie ten esančias atskiras parduotuves, pvz., Crème del la Crème tikrai rastumėt daug tobulų dovanų, kalbu apie pačioje Maximoje, Rimi ar Norfoje esančias supakuotas grožio dėžutes. Ne todėl, kad jos būtų blogos, tikrai ne, dauguma jų puikios, bet tiesiog… Pačios suprantat. Gal geriau paieškokit įdomesnių ženklų, parduotuvių, produktų. Mugėse, pop up’uose, butikuose, internete. Aš tikrai dovanočiau (ir dovanosiu:D) mano šimtą kartų jau išgirtą SOLIDU sausąjį šampūną. Madinga, gražu, atsakinga, reta ir ypač kokybiška.

9. Dovanok kažką kultinio, kažką tokio, dėl ko iš proto eina visas pasaulis, taip turi daug šansų padovanoti produktą, kurį dovanos gavėjas žiauriai žiauriai pamils. Aišku, lieka šansas, kad ir nepamils:D, bet taip jau yra su tom dovanom ir kosmetika, kažkam tinka, kažkam nelabai. Fail‘ų pasitaiko visiems, tačiau kultinis produktas tokiu pavirto ne šiaip sau, taigi susimauti su juo gerokai sunkiau. Jei nežinot, kultinių produktų, klauskite konsultančių, jos tikrai žinos:). Niekada nesuklysit pasirinkusios kažką iš GLAMGLOW kaukių ar Urban Decay dekoratyvinės kosmetikos (tik, kaip minėjau, būkit atsargios). Aš pati 100% dovanai rinkčiausi Filorga Scrub & Mask veido kaukę.

10. Dovanok limited edition produktus, taip dovana atrodys naujai ir įdomiai. Rinkis mylimą dovanos gavėjo produktą ir nustebink ypatinga, šventine jo pakuote.

Tai tiek tų mano patarimų. Sakoma, jog visas dovanas mes pirmiausiai renkamės sau, taigi, natūralu, kad šis straipsnis ir pavyzdžiai labiausiai man ir tinka:). Pasidalykite komentaruose ir savo patarimais bei triukais. Kokia grožio dovana Jus pradžiugintų arba… nuviltų?

Gražių dovanų ir švenčių!

P. S. Straipsnis yra parengtas NEbendradarbiaujant.

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės