Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Vienintelė, nepakeičiama priemonė lūpoms? - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Vienintelė, nepakeičiama priemonė lūpoms?

Reading Time: 1 minute

K: Vienintelė, nepakeičiama priemonė lūpoms? Ne paryškinanti spalvą ar išvis ją pakeičianti, bet ta, kuri padaro lūpas minkštas, lygias ir sveikai gražias?

A: Kai atvėsus orams ima šerpetoti lūpos, pirmas vaistas, kurio griebiuosi, – paprasčiausias natūralus medus. Tiesiog užtepu jo ant lūpų ir stengiuosi palaikyti bent 10 min. Medus lūpas maitina, minkština ir gydo. Taip pat rankinėje visuomet nešiojuosi kokybišką lūpų balzamą. Stengiuosi naudoti „neskanius“ lūpų balzamus, kurie neturi jokio skonio ir kvapo, kad nekiltų pagunda nusilaižyti. Be to, naudoju tokius produktus, kurių sudėtyje gausu natūralių drėkinančių ir maitinančių ingredientų. Šiuo metu absoliutus mano favoritas yra You & Oil maitinamasis lūpų balzamas. Na, o nakčiai mėgstu lūpas patepti Nuxe lūpų balzamu su medumi. Šis duetas iš tiesų veikia nepriekaištingai.

You & Oil maitinamasis lūpų balzamas, 4,99 , Biosala

 

NuxeRêve de Miellūpų balzamas, apie 10 , www.cultbeauty.co.uk

Klausimą galima užduoti paspaudus ČIA

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės