Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
„The Ordinary“ žadama jaunystė už 9,99 €. Ar realu? - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

„The Ordinary“ žadama jaunystė už 9,99 €. Ar realu?

Reading Time: 3 minutes

Iškart prisipažįstu, kad aš, priešingai nei pusė (o gal ir daugiau:)) pasaulio, dėl The Ordinary visai nesu pamišusi. Netgi atvirkščiai, į šį ženklą žiūriu gana skeptiškai ir atsargiai. Aišku, tai nereiškia, kad ženklas man neįdomus ir aš nenoriu išmėginti kultiniais vadinamų jų produktų. Taip ir darau. Deja, iš 6 ar 7 bandytų produktų, kol kas tik vienas pasirodė vertas dėmesio. Bet labai vertas. O kai sakau labai, turiu omeny LABAI:D. Taip LABAI, kad tikrai įvardyčiau antru šių metų atradimu ir dar vienu superserumu (apie pirmąjį rašiau ČIA), kurį rekomenuoju išbandyti kiekvienai, norinčiai lygesnės, skaistesnės, jaunesnės odos ir galinčiai naudoti retinoidų produktus.


Šį kartą panegirika skirta palyginti lengvai ir net jautriai odai rekomenduojamai The Ordinary Granactive Retinoid 2 % emulsijai, kurios sudėtyje yra 2 % granaktyvaus retinoido ir grynojo retinolio.


ŠIEK TIEK APIE RETINOIDUS

Nežinau, kiek reikia pasakoti apie pačius retinoidus. Galbūt šį kartą užtenka paminėti tiek, kad retinoidai yra vitamino A dariniai, kurių efektyvumas kovojant su senėjimo procesais (ir akne, bet čia jau kita tema) yra moksliškai pagrįstas. Mano žiniomis, kol kas tai yra vienintelis ingredientas (turint omeny visas vitaminos A formas), kuris iš tiesų VEIKIA. Nesakau, kad visi kiti neveikia, greičiausiai, veikia, tačiau kol kas neturi tokių tvirtų mokslinių įrodymų ir neveikia taip akivaizdžiai. Taigi, retinoidai yra labai rimti jaunystės bajeriai, su gana rimtais šalutiniais požymiais (galimu odos paraudimu,  sudirgimu ar net lupimusi), todėl, prieš įtraukiant juos į savo grožio ritualus, labai rekomenduoju pasitarti su specialistais. Ypač atkreipkite dėmesį, jeigu laukiatės ar maitinate. Įprastai, šiuo svarbiu periodu, kosmetikos produktai su vitaminu A yra nerekomenduojami, net jei labai tvirtų įrodymų, kad jie gali lemti apsigimimus nėra. Nu bet kam čia rizikuot ar ne?


„THE ORDINARY“ GRANACTIVE RETINOID 2 %

Tokia minipaskaitėlė apie retinoidus, o dabar grįžtam prie The Ordinary Granactive Retinoid 2% emulsijos. Kaip jau rašiau, emulsijos sudėtyje yra grynojo retinolio ir 2 % granaktyvaus retinoido, vadinamojo HPR komplekso (iš tikro viskas skamba mandriau, bet nerašau, nes net skaitant mirga akyse), kuris yra nauja, pažangi retinoido forma, neva, garantuojanti švelnų, tačiau vis tiek labai efektyvų poveikį. Taip, ši retinoido forma tikrai labai nauja ir pažangi, tačiau nėra taip gerai ištirta, kad jau tikrai drąsiai būtų galima teigti, koks čia stebuklas. Juolab, kad internete radau atsiliepimų, jog kažkam jis odą vis dėlto sujautrino…

Man pačiai, laimei, nepasireiškė nė vienas nepageidaujamas poveikis, nors šiaip oda tikrai gana reaktyvi. Emulsija yra labai malonios tekstūros (labai lengvutė, vandeninė), kažkokio neaiškaus (šiaip tai fragrance free, dėl ko pliusų produktui tik daugėja) kvapo, nerealiai gero efekto ir tikrai juokingos kainos. Oda nuo jos akivaizdžiai paskaistėja, palygėja, pašvelnėja, sumažėja pigmentinių dėmelių, raukšlelės tampa kur kas mažiau pastebimos. Man nuoširdžiai labai klaikiai žiauriai patiko (!!!), o turint omeny produkto kainą, aš apskritai neturiu žodžių. Tiesa, manau, kad emulsija man mačijo, nes nesu naudojusi rimtų retinoidų. Jeigu jau esate naudojusios didesnių koncentracijų produktus, šis švelnutis gali ir nemačyti, bet jeigu ne, tai pats gazas pirmam pasitepliojimui. Labai labai rekomenduoju (tik primenu, jog dėl retinoidų įtraukimo į savo grožio programą, reikėtų pasikonsultuoti su specialistais:)).

Be efektyviųjų ingredientų emulsija apskritai yra gana neblogos sudėties. Ekoramunėlių nesitikėkit, bet sudėtyje tikrai nesislepia jokie pikti, pavojingi baubai. Produktą reikėtų naudoti vakare, prieš kremą, o rytais nepamiršti kremo su SPF. Kadangi retinoidai su saule nedraugauja, papildoma apsauga yra tiesiog BŪTINA.


Žodžiu, viskas labai liuks:). Džiaugiuosi, kad bent vienas The Ordinary produktas tikrai super ir man, o atjaunėti už 9,99 €, pasirodo, įmanoma. Kam aktualu, pirkau šį produktą pati ir 100% dar pirksiu ateity. Kol neprireiks kažko rimčiau:D (beje, The Ordinary turi ir stipresnių produkčiukų).

Apie patį The Ordinary ženklą, nepaisant mano skepticizmo, yra tikrai gausybė gerų atsiliepimų, todėl rekomenduoju atkreipti dėmesį ir išbandyti pačioms. Kas netiko man, nebūtinai netiks ir jums. Galbūt priešingai, atrasit superserumų, superkremų ir superprausiklių… Būtent to Jums ir linkiu. 

Lietuvoje The Ordinary kosmetikos rasite Douglas ir Molecule parduotuvėse.

Nuotr. Pinterest

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės