Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Driu Beauty „Wise Unisex“ kūno priežiūros duetas - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Driu Beauty „Wise Unisex“ kūno priežiūros duetas

Reading Time: 3 minutes

Rašydama apie naujųjų metų pažadus, kūnu žadėjau rūpintis ne ką mažiau nei veidu. Praėjus beveik pusmečiui, galiu pasidžiaugti, kad man šį pažadą visai neblogai pavyksta tesėti (apie kitus patylėsiu:D). Negana to, jaučiu, kad artėja dar svarbesnis ir kūnui palankesnis etapas, bet apie jį – jau kitą kartą.

Šį kartą apie Driu Beauty kūno šveitiklį ir kremą, kurie tobulai atitinka mano pažado konceptą ir akivaizdžiai išsiskiria iš rinkoje esančių kolegų, kas, ne paslaptis, visuomet intriguoja.

Visų pirma, visada džiaugiuosi bendradarbiavimu su lietuvišku ženklu, o dar labiau su tokiu lietuvišku ženklu, kuris išskiria ne tik savo produktų sudėtimis, bet ir itin skeptišku požiūriu į reklaminius grožio rinkos triukus. Driu Beauty nesuokia apie stebuklingus ingredientus, nesivaiko masinio populiarumo, tačiau gana užtikrintai eina savo keliu ir nuosekliai laikosi ženklo vertybių bei filosofijos.


Taigi, nesuokiu ir aš, pradedam!  Nuo palyginti reto ir naujausias grožio tendencijas puikiai atitinkančio kūno šveitiklio Wise Unisex PHA/AHA. Tai yra švelnus, skaidrus, gelinės konsistencijos rūgštinis šveitiklis su PHA ir AHA rūgštimis, prebiotikais, vitaminu B3, B5, alijošiaus ekstraktu ir kitais puikiais ingredientais. Būtent tuo, jog yra rūgštinis, o ne mechaninis šveitiklis, jis ir yra unikalus. Švelnios PHA (6%) ir AHA (2,4%) rūgštys puikiai šalina negyvų odos ląstelių sluoksnį ir, negana to, derinyje su kitais ingredientais, efektyviai drėkina, minkština odą bei stiprina apsauginį jos barjerą. Daugiau apie sudėtį rašyti nėra ko, nes produktus kruopščiai kuria žmogus (Indrė Urbanavičienė), kuris jau kelerius metus mus edukuoja apie išties saugius ir veiksmingus ingredientus bei akcentuoja protingą (!) grožį.

Šveitiklis, kurį, ko gero, labiau tiktų vadinti geliniu serumu, yra labai lengvas, man asmeniškai itin malonaus (kažkokio saldžiai rytietiško) kvapo ir tekstūros. Jis smagiai tepasi, gerai geriasi, tačiau palieka šiokį tokį lipnumo jausmą. Turint omeny, kad tai bet kokiu atveju yra vakarinis produktas (teptis dieną nerekomenduojama dėl galimo saulės ir rūgščių konflikto), man jis netrukdo, tačiau tas, kurios mėgsta super sugertukus, gali šiek tiek erzinti. Kartais pasitepus jaučiamas lengvas odos dilgčiojimas (o kartais ne:D, dar neištyriau, nuo ko tai priklauso), tačiau nepasakyčiau, kad jis nemalonus, priešingai, visai smagu ne tik žinoti, bet ir jausti, kad oda kažką veikia. Be to, dilgčiojimas akimirksniu praeina, o daugiau neįprastų pojūčių aš nepastebėjau.

Na, o koks gi rezultatas?

Rezultatas – daugiau nei puikus. Kadangi ant žąstų ir šlaunų aš turiu tą vadinamą žąsies odą, tai šveitiklių ir kremų efektyvumą (ir NEefektyvumą) jaučiu pakankamai gerai. Žinoma, galbūt šiek tiek per drąsu skelbti verdiktą, nes tai yra pirmas ir kol kas vienintelis mano bandytas rūgštinis kūno šveitiklis, tačiau, lyginant mechaninių ir šio Driu Beauty šveitiklio poveikį mano žąsies odai, skirtumas akivaizdus. Nė vienas mechaninis kūno šveitiklis nesusitvarkė su mano problematiška oda taip greitai ir efektyviai. Taigi, duodu jam 11 balų iš 10 galimų ir drąsiai rekomenduoju pabandyti toms, kurios, kaip ir aš, turi įdomių odos problemų, o mechaniniai šveitikliai jų neišsprendžia arba išsprendžia tik tam kartui.


Kadangi šį šveitiklį rekomenduojama naudoti 3-4 kartus per savaitę (aš naudoju 3), tai, kai nenaudoju jo, naudoju kitą Driu Beauty produktą – Wise Unisex Light kūno kremą su prebiotikais, vitaminais B3, B5, E, taukmedžio sviestu, alijošiaus, granatų ekstraktais ir t.t.Nuomonė apie šį kremą – tokia pati:D. Ypač maloni, lengva konsistencija, super greitai geriasi, taip pat skaniai kvepia, nepalieka lipnumo jausmo ir tikrai efektyviai drėkina, švelnina bei ramina odą. Sakyčiau, gerokai viršijo mano lūkesčius. Puikus!


Nežinau, kaip tiksliai apibūdinti šios Wise Unisex linijos kvapą, bet jame akivaizdžiai yra kažkokių narkotinių medžiagų:D. Juokauju, aišku, turbūt nėra:D, bet nežinau, kaip dar paaiškinti tą faktą, kad tai yra pirmieji ir vieninteliai kūno priežiūros produktai, kuriuos aš taip noriai ir atsakingai naudoju.

Abu produktai iš tiesų yra puikūs ir man labai patiko. Rekomenduoju išbandyti toms, kurios turi problematišką, jautrią kūno odą ir toms, kurios tiesiog nori itin kokybiškos, madingos ir net, sakyčiau, šiek tiek prabangios kūno priežiūros. Be to, kadangi tai universalūs unisex produktai ir, man asmeniškai, gana stilingų pakuočių (šveitiklio pakuotė – metalinė, todėl pliusas gamintojams dar ir nuo gamtos), labai įsivaizduoju šiuos produktus kaip puikią dovaną kažkam, kas irgi mėgsta naujus, gerus ir išskirtinius produktus.

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su Driu Beauty

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės