Warning: Creating default object from empty value in /home/atmerkakis/public_html/groziopaslaptys.lt/wp-content/themes/buzzblog/admin-panel/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Valio! „Dr. Botanicals“ superserumas su kanapėmis - GROŽIO PASLAPTYS
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Valio! „Dr. Botanicals“ superserumas su kanapėmis

Reading Time: 3 minutes

Dar prieš gerą mėnesį paklausus, kokį veido serumą galėčiau drąsiai, be jokių me-ke-ke, rekomenduoti, visgi būčiau mekekenus. Per tiek metų ieškojimų ir bandymų vis dar nebuvau atradusi TO vienintelio ir nepakartojamo. TO, kurį įsimylėčiau iš pirmo potepio. TO, kuris tobulai tenkintų mano odos, nosies, akių, rankų, vertybių, filosofijos ir net piniginės poreikius. TO, kurį ramiai ir užtikrintai galėčiau rekomenduoti visoms be išimties.

Gaila ir keista, kai pagalvoji, kiek tų veido serumų ant svieto yra…


Na, bet šį kartą ne apie nusivylimus, o apie didelį džiaugsmą ir man žiauriai patikusį Dr. Botanicals Hemp Super atkuriamąjį veido serumą su kanapėmis (hmm… gal dėl šio ingrediento ir yra tiek džiaugsmo:D).

Iškart prisipažįstu, kad tai yra vienintelis veido serumas, kurio poveikį aš iš tiesų pajaučiau ir pamačiau vos tik pradėjusi naudoti. Valio! Pagaliau! Atradau!


TOBULYBĖ 

Fantastiškas kvapas (šiek tiek citrusinis), tekstūra (skystoka, kaip korėjiečių mėgstamos esencijos) ir pojūtis tepant. Tobulai geriasi, akivaizdžiai švelnina, drėkina, minkština ir skaistina odą. Be to, yra nepriekaištingos sudėties, veganiškas, stiklinėje pakuotėje ir tikrai labai adekvačios kainos (prieš jį naudojau 140 € kainuojantį serumą, kuris, kaip ir dauguma kitų, nepadarė jokio įspūdžio :D). Serumas puikiai tinka sluoksniuojant produktus. Idealiai tinka prieš makiažą. Žodžiu, aš neturiu prie ko prisikabinti, nors puikiai žinot, kad ką jau ką, bet kabinėtis aš puikiai gebu. Nenoriu čia baisiai fifirintis, bet mano apibūdinimą TOBULAS užsitarnauja tik vienetai. Šis Dr. Botanicals veido serumas šį epitetą gavo laisvai.


DĖMESIO! RŪGŠTYS

Negaliu neperspėti, kad serumo sudėtyje yra salicilo ir fitino rūgščių, kurios akivaizdžiai padeda lyginti veido odos spalvą ir mažina pigmentaciją (be to, padeda kovoti su spuogais, randais ir daug kitų odos problemėlių), tačiau gali sukelti nemalonių odos reakcijų (dėl to gamintojas perspėja ant pakuotės) ir reikalauja papildomų atsargumo priemonių kaitinant stipriai vasariškai saulei. Mitas, kad vasaros metu jokiu būdu negalima naudoti rūgščių, seniai paneigtas, tačiau saugant gražią, skaisčią, atnaujintą odą, BŪTINA labai labai atsakingai naudoti SPF. Tai reiškia, kad naudojant šį serumą rytais, be SPF 30 ar 50, griežtai nerekomenduojama kelti kojos iš namų (ir nepamiršti po dviejų valandų pavaryti SPF iš naujo), priešingu atveju, skaistumas gali išgaruoti, o pigmentinių dėmių dar ir padaugėti. Sumažėjus saulės aktyvumui (rudenį ir žiemą), gali užtekti ir mažesnio SPF, bet… labai neatsipalaiduokit. Gamintojo perspėjimas dėl galimų nemalonių reakcijų man nepasitvirtino. Nepaisant to, kad mano oda gana reaktyvi ir yra linkusi akivaizdžiai parodyti, kas jai nepatinka, jokių paraudimų, sudirgimų ar nemalonaus jausmo, aš nepastebėjau. 


INGREDIENTAS-ŽVAIGŽDĖ

Serumo ingredientas-žvaigždė – madingasis kanapių sėklų aliejus. Teigiama, kad kanapių aliejus yra vienintelė natūrali medžiaga, galinti pasigirti idealiu riebalų rūgščių, kurios maitina ir drėkina odą, santykiu. Jame taip pat gausu A, D ir E vitaminų bei mineralų, saugančių odą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos (o tai labai svarbu!). Tik neišsigąskit to žodžio aliejus. Serumas yra suuuperlengvas ir neturi jokio aliejaus tirštumo, lipnumo ir blizgumo, nors spindesio odai tikrai suteikia, bet tokio labai lengvo, natūralaus, tarsi iš vidaus (tiesa, dėl to gali būti kalti ir tuo pačiu metu pradėti vartoti FLOREVE grožio papildai).

Tai tiek apie naujausią ir mieliausią mano atradimą. Aš iš tiesų šį serumą įsimylėjau. Tai pats geriausias, maloniausias ir efektyviausias mano kada nors naudotas serumas, kuris, negana to, žiauriai džiugina savo sudėtimi ir kaina.


SVARBU!

O dabar… reklama:D. Visiškai neslepiu, kad straipsnis yra sukurtas bendradarbiaujant su Skin Joy. Neslepiu ir to, kad man yra naudinga įtikinti Jus pirkti šį serumą, bet esu 99 % įsitikinusi, kad Jums ne ką mažiau naudinga jį išbandyti. Ir išbandyti net pigiau (paprašiau Skin Joy nuolaidos, nes nuoširdžiai tikiu, kad ir jums šis serumas bus tikras atradimas). Visoms mano sekėjoms su kodu Grožiopaslaptys Skin Joy dovanoja 10 % nuolaidą šiam Dr. Botanicals Hemp Super serumui ir ne mažiau man patikusiems FLOREVE Beauty(IN)force+Skin Radiance grožio papildams.

Abu šie produktai man labai LABAI patiko (manau, kad apie papildus dar pašnekėsiu ateity), todėl drąsiai rekomenduoju ir jums. Tikrai retai būnu garantuota, bet šįkart garantuoju, jums patiks:).


Superserumą ir papildus su 10 % nuolada galite įsigyti ČIA, tik nepamirškite įvesti Grožiopaslaptys kodo.

Lauksiu Jūsų įspūdžių!

 

signature

Jūsų nuomonė

nuomonės